_Domi_

Czy masz zdolności odczytywania tego co nieznane?

19 postów w tym temacie

Czy masz zdolności odczytywania tego co nieznane, z doznań dotykowych ?

Owa zdolność polega na uzyskaniu informacji zawartych we wrażeniach,jakie płyną do nas ludzi ,przedmiotów i miejsc.Jeśli odpowiesz twierdząco na każde z poniższych pytań,oznacza to że posiadasz ową zdolność. Im więcej twierdzących odpowiedzi, tym tym jest ona silniej rozwinięta. Ale nawet gdy jest ona bardzo słaba,zawsze można ja na tyle rozwinąć i udoskonalić abyś mógł posługiwać się psychometrią .

1) Czy czułeś na sobie czyjś wzrok,chociaż wokół siebie nikogo nie widziałeś?

2) Czy odczułeś kiedyś czyjąś obecność,zanim jeszcze zauważyłeś daną osobę?

3) Czy miałeś kiedyś doznanie Deja Vu polegające na przeświadczeniu,ze "już tu wcześniej byłeś"?

4) Czy w pewnych pomieszczeniach lub w obecności niektórych osób czujesz czujesz się dobrze, a w innych źle?

5) Czy udało Ci się kiedyś wyczuć,w jakim nastroju znajduje się bliska Ci osoba,zanim cokolwiek zdąży Ci powiedzieć?

6) Czy łatwo ulegasz nastrojom innych ludzi ?

7) Czy kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz,potrafisz określić swój stosunek emocjonalny (lubię go lub nie) do tej osoby?

8) Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do jakiego pomieszczenia i odczuć, że coś się w nim wcześniej wydarzyło (np.kłótnia lub walka) zanim ktokolwiek zdążył Ci o tym powiedział?

9) Czy potrafisz się porozumieć ze zwierzętami i oddziaływać na nie ?

10) Czy potrafisz wyczuć podczas pierwszej rozmowy z kimś, jakie było jego dzieciństwo?

11) Czy jesteś wrażliwy na dotyk?

12) Czy nie lubisz kiedy inni Cie dotykają lub podchodzą zbyt blisko Ciebie?

13) Czy uważasz, że najwięcej o danej osobie mówi Ci jej uścisk ręki ,a nie wygląd?

14) Czy ustawienie łóżka ma wpływ na Twój sen? Czy aby dobrze spać,musisz mieć głowę skierowana na północ?

15) Czy potrafisz powiedzieć, że coś w Twoim otoczeniu się zmieniło, zanim to zauważyłeś?

Miłej zabawy :lol:

Żródło:"Rozwijanie zdolności psychometrycznych" Ted Andrews

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8)Nie pamiętam hmmm

9) i 10) to zależy

14) nie

reszta na tak

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy odczułeś kiedyś swoja obecność,zanim jeszcze zauważyłeś daną osobę?

Ojej ile razy ;). Przykładowo: Dawno nie widziałem wujka... tup, tup, tup Ooo! Wujek za rogiem.. ;d

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te pytania kiedyś już spotkałam w odniesieniu do osób sensytywnych (zdolności medialne).

Wiele z tych pytań faktycznie wskazują na uwarżliwienie ezoteryczne ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie się wydaje, że większość ludzi robiąc sobie tego typu test podświadomie dąży do tego, aby jak najwięcej było "na tak". Brak obiektywizmu i naginanie odpowiedzi często wiążą się z potrzebą udowodnienia sobie wyjątkowości.

Sama próbując odpowiadać na te pytania doszłam do wniosku, iż nie łatwo zrobić to rzetelnie... przy większości odczuwam potrzebę dłuższego zastanowienia, może przypomnienia sobie, czy taka sytuacja miała miejsce, jeśli tak, to jak często się to powtarza... itp. itd.

Więc tak:

- może jestem młotkiem, ale pytania nr 2 w ogóle nie rozumiem :)

- odpowiedź na pytanie nr 4 z kolei jest po prostu logiczna - nie ma człowieka, który zawsze i wszędzie niezależnie od okoliczności czuł się albo tylko dobrze, albo tylko źle. otoczenie oddziałuje na nas różnymi bodźcami, które wzbudzają w nas poczucie komfortu albo dyskomfortu, niektóre pozostają neutralne.

No, chyba, że dobre lub złe czucie się określa np. jakieś dolegliwości fizyczne w stylu - bóle głowy, nudności w towarzystwie konkretnych osób lub w danych miejscach ( ja na przykład dostawałam migrenowego bólu głowy jak wchodziłam na ezoforum :? ) - jeśli tak to powinno to zostać doprecyzowane.

Co do pytania numer 5 z kolei też widzę pewne nieścisłości - czy np. byłeś/łaś w stanie wyczuć czyjś nastrój na odległość, bez kontaktu - a nie tylko - zanim dana osoba zdążyła coś powiedzieć. Jeżeli z kimś się spotykamy zwykle jeden rzut okiem na wyraz twarzy, postawę daje nam już przesłanki do tego by bezbłędnie odgadnąć w jakim dana osoba jest nastroju.

Jeśli chodzi o pytanie siódme z kolei, to uważam, że każde pierwsze spotkanie musi stać pod znakiem wartościowania (lubię/nie lubię, podoba mi się/ nie podoba) - bo na tych przesłankach buduje się (lub nie) każdą relację międzyludzką... Ale ok. jest powiedziane jasno "czy potrafisz określić" - czyli, czy potrafisz zrobić to świadomie.

Pytanie 11 moim zdaniem też stwarza możliwości do nadinterpretacji własnych właściwości... każdy zdrowy i żywy człowiek jest wrażliwy na dotyk.

Pytanie 13 w ogóle jest dla mnie bez sensu :< Jest źle sformułowane:

Czy uważasz, że najwięcej o danej osobie mówi Ci jej uścisk ręki ,a nie wygląd?

Czy nie lepiej byłoby: "Czy uważasz że więcej o danej osobie mówi ci jej uścisk ręki niż wygląd?"

Mnie osobiście najwięcej o osobie mówi sposób w jaki ze mną rozmawia.

Proszę tylko nie zarzucać mi czepialstwa, dostrzegam nieścisłości i dzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami tylko po to, by tego typu rzeczy u nas na forum były dopracowane i rzetelne. Pomyślcie o tych, którzy nie siedzą w temacie tak głęboko jak Wy (bo głównie ci mogą mieć problem z obiektywna oceną siebie pod kątem takiego testu).

Pozdrawiam serdecznie.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytania są niefortunnie sformułowane i po prostu ktoś kto to tłumaczył, umieszczał itp nie skorygował. bywa i tak.

co do naginania - to masz racje, jednak warto pamiętać, że nie każdy sobie dodaje :) a niestety zakładając odgórnie ze wszyscy dobie modyfikują pod siebie czy tez przedstawiają tę część która jest im wygodna, choć często ma uzasadnienie, czasem może być krzywdząca w ocenie :) no ale tu juz sie kąłnia inna kwestia - czy osoba oceniana ma do siebie tyle dystansu by to olać ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zamiast odpowiadac na pytania warto sie sprawdzic w praktyce ;)

punkt mowiacy o blokadzie na dotykanie lub czyjas bliska obecnosc nie musi swiadczyc o niezwyklych mozliwosciach a potrzebie wiekszej "przestrzeni zyciowej" woko siebie

ma do czynienia z wielkoscia naszej aury, ktora mozemy rozciagac i zmniejszac, w zaleznosci od sytuacji - i najczesciej nie robimy tego swiadomie

nieraz, aby czuc sie komfortowo, np w zatloczonym autobusie, "sciagamy aure" do minimum

zle sie czujemy w bliskim towarzystwie osob promieniejacych negatywna energia, nastawieniem do innych lub do nas w szczegolnosci

natomiast osoby wysylajace pozytywna energie wrecz przyciagaja do siebie innych ludzi - w ich otoczeniu chetnie przebywamy

oczywiscie, jak napisalam - niezaleznie od tego kazdy z nas ma swoja specyficzna przestrzen, ktora wyznacza granice komfortu w kontakcie z druga osoba

rowniez na inna odleglosc "dopuszczamy" domownikow, a inna osoby, ktore malo znamy...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Test jest niewiarygodny i nie ma sie co nad nim zastanawiać, zaraz nikogo to na ezoteryka nie czyni

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna zabawa i tyle, wiarygodnośc żadna

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi nie powiedziałbym że ten test to taka zabawa ,dla kogoś kto napraawdę posiada Parapsychiczne i Paranormalne zdolności test ten jest rewelacyjny ,a dla większości ludzzi którzy nie mają rozwiniętych nadzmysłów,tzw.6 zmysłu test ten niestety będzie tylko zabawą .

Napiszę od sobie które zdolności naprawdę się u mnie rozwinęły i odpowiem Tak Lub Nie :

1) Czy czułeś na sobie czyjś wzrok,chociaż wokół siebie nikogo nie widziałeś?

2) Czy odczułeś kiedyś czyjąś obecność,zanim jeszcze zauważyłeś daną osobę?

3) Czy miałeś kiedyś doznanie Deja Vu polegające na przeświadczeniu,ze "już tu wcześniej byłeś"?

4) Czy w pewnych pomieszczeniach lub w obecności niektórych osób czujesz czujesz się dobrze, a w innych źle?

5) Czy udało Ci się kiedyś wyczuć,w jakim nastroju znajduje się bliska Ci osoba,zanim cokolwiek zdąży Ci powiedzieć?

6) Czy łatwo ulegasz nastrojom innych ludzi ?

7) Czy kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz,potrafisz określić swój stosunek emocjonalny (lubię go lub nie) do tej osoby?

8) Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do jakiego pomieszczenia i odczuć, że coś się w nim wcześniej wydarzyło (np.kłótnia lub walka) zanim ktokolwiek zdążył Ci o tym powiedział?

9) Czy potrafisz się porozumieć ze zwierzętami i oddziaływać na nie ?

10) Czy potrafisz wyczuć podczas pierwszej rozmowy z kimś, jakie było jego dzieciństwo?

11) Czy jesteś wrażliwy na dotyk?

12) Czy nie lubisz kiedy inni Cie dotykają lub podchodzą zbyt blisko Ciebie?

13) Czy uważasz, że najwięcej o danej osobie mówi Ci jej uścisk ręki ,a nie wygląd?

14) Czy ustawienie łóżka ma wpływ na Twój sen? Czy aby dobrze spać,musisz mieć głowę skierowana na północ?

15) Czy potrafisz powiedzieć, że coś w Twoim otoczeniu się zmieniło, zanim to zauważyłeś?

ad 1.Tak -Jest to rozwinięta forma Jasnowidzenia.

ad 2 Tak -Jest To Rozwinięta Forma Prekognicji.

ad 3 Tak -Jest To Doświadczenie Pobytu Z Innego Wcielenia I Życia.(Doświadzczenie Reinkarnacji)

ad 4 Tak - Jest to Rozwinięta Forma Wyczuwania Złych Lub Dobrych Duchów W Pomieszczeniu ,tzw.Egzorcysta lub Medium .

ad 5 Tak - Jest To Rozwinięty Dar Empatii.

ad 6 Tak -Taki Człlowiek to Empata ,Telepata.

ad 7 Tak Oczywiście -Jest To Wysoka Empatia I Sensytywność.

ad 8 Nie ,Ale Wyczuwam Złą Energię.

ad 10 Nie.

ad 11 Tak .

ad 12 Tak Nie Lubię - Wysoka Wrażliwość Emocjonalna -Empatia i Sensytywność.

ad 13 Tak - Uścisk Ręki Więcej Mi Powie O Danej Osobie Niż Jego/Jej Wygląd.

ad 14 Niewiem - Raczej Bez Różnicy .

ad 15 Tak Wyczuję To -Wrażliowość Na Zmiany Energii .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.