tylka

Nasza Piramida Urodzeniowa

7 postów w tym temacie

Odnośnie analizy piramidki numerologicznej,opracowanej przez DOMI, wyzwania są źle podane, oczywiście dlatego, że skorzystałaś z programu, który źle liczy tą część piramidy urodzeniowej. Warto czasami na piechotkę sprawdzić.

Pozdrawiam

I WYZWANIE = odejmujemy I CYKL od II CYKLU lub odwrotnie ( odejmujemy zawsze liczbę, większą od mniejszej)

Czyli: 2 – 1 = 1

II WYZWANIE = odejmujemy II CYKL od III CYKLU lub odwrotnie. Czyli: 9 – 2 = 7

III WYZWANIE GŁÓWNE odejmujemy pierwsze wyzwanie od drugiego wyzwania. Czyli: 7 – 1 = 6

Edytowane przez tylka
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jej fatalnie - :zmeczony:

Tak korzystałam z ezoteryczka - programu ,na piechotkę jak trzeba tez przeliczę, tylko tym razem poszłam przyznam na łatwiznę i bez kontroli no i oczywiście standardowo brak czasu . Sprawdzę sobie w wolnej chwili .

Dzięki za przypomnienie - zapomniałam że wyzwania miałam obliczać sama .

Generalnie skończyłam z numerologia już ponad rok temu ,chciałam dobrze :) może niepotrzebnie w ogóle wzięłam sie za inter.

Zostanę przy programie napisanym przez bliską mi osobę , ale tylko interpretując nicki i imienia oraz wibracje mieszkań -tu nie ma raczej pomyłek .

Pozdrawiam

P.S. Ale co dziwne nie wiem czy intuicyjnie czułam ze coś bedzie nie tak , czy to prawo przyciagania, bo gdy wrzucałam posty z interpretacją coś mi mówiło że coś może być źle , że ktoś mi właśnie zwróci uwagę ,że coś jest nie tak, ale nie posłuchałam intuicji, nie dałam sobie chwili by się zastanowić :( ...ech....

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi, mam podobnie jak Ty, coś mnie tknęło i przeliczyłam wyzwania na piechotkę,i to wcale nie znaczy, że mam tak zawsze, ot czasami podszepty intuicji. Nie przejmuj się tak, numerologia to ogromny obszar nauki, można się pomylić. A kto się nie myli? Ten, który nic nie robi, tak mówią mądrzy ludzie, a więc głowa do góry

Pozdrawiam serdecznie :ostr:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jej fatalnie - :zmeczony:

Tak korzystałam z ezoteryczka - programu ,na piechotkę jak trzeba tez przeliczę, tylko tym razem poszłam przyznam na łatwiznę i bez kontroli no i oczywiście standardowo brak czasu . Sprawdzę sobie w wolnej chwili .

Dzięki za przypomnienie - zapomniałam że wyzwania miałam obliczać sama .

Generalnie skończyłam z numerologia już ponad rok temu ,chciałam dobrze :) może niepotrzebnie w ogóle wzięłam sie za inter.

Zostanę przy programie napisanym przez bliską mi osobę , ale tylko interpretując nicki i imienia oraz wibracje mieszkań -tu nie ma raczej pomyłek .

Pozdrawiam

P.S. Ale co dziwne nie wiem czy intuicyjnie czułam ze coś bedzie nie tak , czy to prawo przyciagania, bo gdy wrzucałam posty z interpretacją coś mi mówiło że coś może być źle , że ktoś mi właśnie zwróci uwagę ,że coś jest nie tak, ale nie posłuchałam intuicji, nie dałam sobie chwili by się zastanowić :( ...ech....

Domi nie martw się. Błędy to rzecz ludzka, tym bardziej kiedy wiemy, jak jesteś zagoniona i zapracowana. Poza tym gdyby Tylka nie sprawdziła nie wiedziałabyś o tym, ze program (NIE TY) się pomylił :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko loko Domek, przecież to nie były rady i wyrocznie odnośnie podejmowania jakiś skomplikowanych decyzji przez zainteresowanych tylko czysta interpretacja osoby.

A u mnie się zgodziło wszystko :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,wrzucę poprawki w wolnej chwili .

A tak po za tym jesteście niesamowici ,chciałabym napisać super kochani, ale nie chce zamulać wiec tylko :tancze::thumbsup:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.