_Domi_

Czym jest i na czym polega psychometria

3 posty w tym temacie

Psychometria oznacza dosłownie "pomiar duszy".Jest to zdolność,do odczytywania fragmentu lub całej historii jakiegoś przedmiotu lub osób,które były jego właścicielami.Na ogół dotyczy ona przeszłości,choć równie dobrze można odczytać przy tej pomocy to, co dzieje się współcześnie.

Brak jest natomiast zgody wśród osób praktykujących psychometrię co do tego,czy można ja stosować do odczytywania przyszłości,jest to sprawa całkowicie indywidualna.Przeżycia z przyszłości nie są odciśnięte na przedmiotach, ponieważ jeszcze się one nie pojawiły.

Z drugiej strony ktoś , kto potrafi zobaczyć przy pomocy danego przedmiotu wzory zachowań określonej osoby w przeszłości,może na podstawie tych dany z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć jego przyszłość.jest to możliwe dlatego , że ludzie na ogół nie zmieniają schematów swego postępowania.

Istnieją trzy rodzaje psychometrii:

-psychometria przedmiotów

-psychometria miejsc

-psychometria osób

Żródło:"Rozwijanie zdolności psychometrycznych" Ted Andrews

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Psychometria oznacza dosłownie "pomiar duszy".Jest to zdolność,do odczytywania fragmentu lub całej historii jakiegoś przedmiotu lub osób,które były jego właścicielami.Na ogół dotyczy ona przeszłości,choć równie dobrze można odczytać przy tej pomocy to, co dzieje się współcześnie.

Brak jest natomiast zgody wśród osób praktykujących psychometrię co do tego,czy można ja stosować do odczytywania przyszłości,jest to sprawa całkowicie indywidualna.Przeżycia z przyszłości nie są odciśnięte na przedmiotach, ponieważ jeszcze się one nie pojawiły.

Z drugiej strony ktoś , kto potrafi zobaczyć przy pomocy danego przedmiotu wzory zachowań określonej osoby w przeszłości,może na podstawie tych dany z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć jego przyszłość.jest to możliwe dlatego , że ludzie na ogół nie zmieniają schematów swego postępowania.

Istnieją trzy rodzaje psychometrii:

-psychometria przedmiotów

-psychometria miejsc

-psychometria osób

Żródło:"Rozwijanie zdolności psychometrycznych" Ted Andrews

Ja się jakiś czas temu zajmowałem psychometrią i muszę powiedzieć, że coś w tym jest ;) Duże coś!

IMHO każdy ma do tego predyspozycje (nie licząc niecierpliwych nerwusów :p), wystarczy chcieć i ćwiczyć. A jak wiadomo - korzyści z tego mogą być wielkie, od osobistej satysfakcji, po praktyczne wykorzystanie we współpracy z innymi ludźmi. Dla tych bardziej zainteresowanych mogę podać ciekawy art mojego znajomego, który też był w tym całkiem dobry: Psychometria-klik!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.04.2011 o 13:20, Solberg napisał:

Ja się jakiś czas temu zajmowałem psychometrią i muszę powiedzieć, że coś w tym jest ;) Duże coś!

IMHO każdy ma do tego predyspozycje (nie licząc niecierpliwych nerwusów :p), wystarczy chcieć i ćwiczyć. A jak wiadomo - korzyści z tego mogą być wielkie, od osobistej satysfakcji, po praktyczne wykorzystanie we współpracy z innymi ludźmi. Dla tych bardziej zainteresowanych mogę podać ciekawy art mojego znajomego, który też był w tym całkiem dobry: Psychometria-klik!

Według mojego doświadczenia Psychometria To Jest Pomiar Duszy /Ducha /Umysłu /Psychiki , jest to zdolność Nadprzyrodzona /Paranormalna /Duchowa  ,coś jak Empatia - Telepatia ,i z pewnośvcią nie każdy ma do  tego predyspozycje ,z tym po prostu trzeba się urodzić  ,i rozwijać w sobie tą zdolność duchową ,no chyba że wcześniej popadnie się w obłęd i szaleństwo ,i psychiatryk :lol:.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.