anabel

Prosze O Porade Dotyczaca Relacji

5 postów w tym temacie

Witam ponownie :).Jestem kompletnie rozchwiana emocjonalnie na dzień dzsiejszy czuje sie jak pacynka ,furiatka pchana impulsem :(((.Mam wiele domysłow,najczarniejszych mysli wciaż kołuja mi sie pytania.Nie wiem co robic moze mi ktos pomoze ,bo sie boje ze wpedze sie w straszne kłopoty.Sprawa dotyczy faceta z którym nadal jestem ale uprzykrza mi zycie swoimi nastrojami i na dzien dzisiejszy przerósł chyba sam siebie ,wierze w to ze to tylko gra gdyz mysli ze steruje moimi emocjami narazie mu to wychodzi bez zarzutu :(.Szok co sie moze wydac tylko złudna nadzieja z mojej strony a wdac sie w powazne konsekwencje.Przejde do rzeczy.Otóz przyzwyczaił mnie juz do swojego despotycznego usposobienia i wile dawał zebym zwrociła uwage na niego ,zabiegała.Wyjechałam na jakis czass i postanowiłam zadzwonic .Uprzedził mnie ze był u znajomych,ktorych rzekomo nie lubi a nade wszystko swietnie sie bawili.W euforii i złosci bo wiele ludziom zarzuca złego padł z moich ust słowotok ,ze sie skompromitował bardzo gniewnie to okazałam ale jestem temperamentna.Tymczasem sie dowiaduje ze on chcac odbic piłeczke poszedł z tym ,ze ja go poprostu nekam -zgłosił rzekomo sprawe!Nie wiem czy to juz zarty ,rozmawia normalnie w połusmiechu.Postanowilam sprawe jasnoo ze skoro jest strona poszkodowana ja pisze ,czy dzwonimy do siebie moze czas to skonczyc.On nie chce! Czy aby warjuje i on zbiera na mnie jakies dowody ,kłamie mnie.Coz przykre i chore dzwoniac do wlasnego faceta zaraz sie dwiem ze uprzykrzam mu zycie i moze sie zemnie smieje ciagnie to i czy to prawda z tym zgłoszeniem .Nie chcem wyjsc na idiotke w zwiazku z powyzszym domagajaca sie uwagiii .mam mu ufac??Czy zapedzi mnie w klopoty.Rozmawia ze mna urzedowo i twierdzi ze sobie ubzdurałam dlaczego mialabym sie nie odzywac heh jak na paradoks mysle ,ze to tylko kłamstwa stoi za tym jakis wyzszy cel dobicia mnie ,zrobienia warjatki .Prosze o pomoc ewentualnie wskazowke czy ja w paranoje nie popadam z tymi myslami :((((.Boje sie odezwac do niego.Pozdrawiam przepraszam za tak długi post.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anabel, po pierwsze musisz podać imię i datę urodzenia, żeby ktoś mógł ewentualnie rozłożyć karty dla Ciebie.

Po drugie, rozumiem, że znajdujesz się pod wpływem silnych emocji, ale Twój post jest tak chaotyczny, że niewiele z niego rozumiem, więc nie wiem, czy jakiś wróżący się podejmie tej sprawy. Może byłabyś w stanie opisać całą sytuację na spokojnie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anabel, po pierwsze musisz podać imię i datę urodzenia, żeby ktoś mógł ewentualnie rozłożyć karty dla Ciebie.

Po drugie, rozumiem, że znajdujesz się pod wpływem silnych emocji, ale Twój post jest tak chaotyczny, że niewiele z niego rozumiem, więc nie wiem, czy jakiś wróżący się podejmie tej sprawy. Może byłabyś w stanie opisać całą sytuację na spokojnie?

Przepraszam nie da sie uscislic tego po w skrócie tyle sie dzieje złego niestety:((.Moze wiec zadałabym pytanie konkretyzujac je-Czy moj facet szykuje jakies problemy prawne wobec mnie i chce mi zaszkodzic w jakis sposob.Nadal twierdzi ,ze jestesmy razem a mnie szantazuje emocjonalnie.Iza 26.08.82,Andrezj 14.09.1978.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anabel, ja bym miała dla Ciebie radę: wstrzymaj się chwilowo jakiś czas z zadawaniem pytań kartom... spytasz pewnie dlaczego?- otóż, zbyt wiele emocji i chaosu w Tobie jest, i karty mogą nie chcieć pracować.

Myślę, że każda osoba która interpretuje karty, czy używa innych technik dywinacji odmówi Ci wróżby. Uporządkuj swoje emocje, a wtedy sprawy z życia codziennego przybiorą inny obrót.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anabel, ja bym miała dla Ciebie radę: wstrzymaj się chwilowo jakiś czas z zadawaniem pytań kartom... spytasz pewnie dlaczego?- otóż, zbyt wiele emocji i chaosu w Tobie jest, i karty mogą nie chcieć pracować.

Myślę, że każda osoba która interpretuje karty, czy używa innych technik dywinacji odmówi Ci wróżby. Uporządkuj swoje emocje, a wtedy sprawy z życia codziennego przybiorą inny obrót.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Masz racje własnie o tym teraz dokładnie pomyslałam za duzo chaosu w moim zyciu takimi myslami sama zciagam na sibie złe wpływy i towarzyszaca temu atmosfere.dziekuje za dobra rade :oczko:
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.