Poszukiwacz

Jak Oczyścić I Wzmocnić Aure ?

9 postów w tym temacie

Reki, Uzdrawianie Praniczne, Litoterapia, Medytacja, Samorozwój, właściwa dieta,

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept: "Reki, Uzdrawianie Praniczne " (cosik mi standardowe cytowanie nie działa, nie wiem dlaczego)

Właśnie mam zamiar poczytać. Inne metody już znam.......Tutaj fajnie by było poczytać na temat: Jak oczyścić i wzmocnić aurę ? (Innymi sposobami niż wizualizacje).....

Dzięki Szept za dotychczasową pomoc :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale właśnie Ci napisalam jak. Nie ma co pisać tutaj jak to zrobić taka czy inna metodą bo w dziale reiki jest np sporo informacji o samym uzdraianiu Reiki, a co za ttym idzie praca na czakrach i aurze.

Na marginesie, dla tych co wierzą w czakry warto zaznaczyc, ze ich prawidlowe funkcjonowanie wzmacnia i oczyszcza aurę.

Ale temat o czakrach też jest i tam warto zajrzeć.

Jeśli chodiz o aure, mówi sie, ze stosowanie pewnych używek, jak nałogowe palenie czy nadmiar alkoholu krystalizuje ciała eteryczne i aurę, co powoduje zaburzenia w jej dzialaniu. Nie bedzie to oczywscie krystaliczna i namacalna fizycznie struktura aury, nie mniej będzie pracowała jak brudne ciało. Po prostu źle i dysharmonijnie.

Samorozwój np popzrez krocznie jakaś scieżką (jaka nam najbardziej jest bliska i pasuje) moze to byc Taoizm, Buddyzm, Szamanizm, lub wiele wiele innych, wpływa na naszą świadomosć, a to z kolei wzmacnia aurę. Im człwoiek jest bardziej świadomy Kim Jest, tym silniejsza aura. Silniejsza w sensie nie wielkosci ale dzialania.

Aurę tez mozna oczyszczać zarówno energetycznie - np którąś z powyższych metod. Jak i fizycznie popzrez kąpiele w soli i ziołach. Najlepsze są tu ziola stosowane do oczyszczania ze złych energii, jak ostrozeń, szałwa, piołun. Taką kąpiel mozna tez sobie zrobic w dymie z kadzidła z powyzszych ziół oraz z żywicy swietkowej, która świetnie oczyszcza i uzdrawia.

Jak zrobć takie kadzidła, jest mowa w temacie o kadzidłach.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego co napisała szept dodałbym:

- ruch fizyczny - przyspiesza krążenie energii, łatwiej sobie poradzić z uzdrawianiem i samouzdrawianiem

- wyciszenie - nie sabotujemy swojej aury np. napadami gniewu

- skupienie - aura nie jest rozproszona

- dbanie o siebie :)/>

Napisałem artykuł na podstawie swoich doświadczeń z pomaganiem w zaburzeniach aury :)/>

Mam nadzieję że pomoże to określić czego właściwie potrzeba

Oczyszczanie aury

Edytowane przez Sosnowiczanin
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może każdy ma własne doświadczenia ,ale z własnego doświadczenia wiem że to wszystko jedna wielka bzdura i nieprawda .

Opiszę na moim przykładzie ,i wieloletnim doświadczeniu praktycznym i teoretycznym .

Aura - Niewidzialna Otoczka Energetyczna / Duchowa , Wokoło /Nad I Pod Ciałem Materialnym /Fizycznym ,Składająca Się Z Siedmiu Ciał Subtelnych / Niewidzialnych , Okalających Ciało Ludzkie -

Ciało Astralne ( Emocjonalne ) ,

Ciało Eteryczne (Rozumowe /Intelektualne ) ,

Ciało Mentalne (Umysłowe ),

Ciało Duchowe

Ciało Kosmiczne

Ciało Jedności Ze Wszystkim .

I Ciała te Niewidzialne /Subtelne / Energetyczne ( tzw. Aura ) Oddziałują na nasze ciało materialne ,powodując odpowiednie reakcje emocjonalne,zachowanie ,myślenie ,wierzenia ,choroby ciała ,ducha i psychiki itp .i odwrotnie ,my wpływamy na nasze ciała subtelne naszym myśleniem , itp.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Psy np.czy koty i inne zwierzęta wyczuwają ludzkie ciała subtelne ,są wyczulone na na świat duchowy , można by się pokusić o stwierdzenie że pies to taki dobry detektyw parapsychiczny /paranormalny - egzorcysta astralny , ludzie tego nie potrafią , musieli by ciężkim treningiem w samo-doskonaleniu i samo-dyscyplinie wewnętrznej rozwinąć szósty , dodatkowy ,subtelny zmysł duchowy , czy też pięć dodatkowych zmysłów duchowych ,odpowiadających zmysłom materialnym .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.