Poszukiwacz

Zdrowie Małych Dzieci

9 postów w tym temacie

Interesują mnie wokalistki śpiewające muzykę dla małych dzieci. Muzykę w której można wyczuć klimat macierzyński - coś dla dziecka żeby bez mamusi nie płakało. Proszę o linki, itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, tylko że muzyka dla dzieci, którą można znaleźć w google dużo kosztuje a nie koniecznie musi przedstawiać klimat relacji między matką a małym dzieckiem. Tu już by trzeba wszystko przesłuchać i wyczuć, czy to właśnie to, a nie pusta kokieteria, instrumentalne plumkanie, itd. Stąd moje pytanie. Może właśnie ktoś ma i poleca konkretną wykonawczynie tego typu muzyki ?

Edytowane przez Poszukiwacz
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żadna muzyka nie odda tego klimatu jaki łaczy matke z dzieckiem. Tego nie da się muzyką zastąpić. A są różne nagrania dla dzieci, moj syn lubił kołysanki w wykonaiu Justyny Steczkowskiej. Płakał przy instrumentalnych wersjach kołysanek.

Tu tak samo jak z muzyką relaksacyjną dla dorosłych, nie ma jednej dobrej. Każde dziecko lubi coś innego. A google dałam Ci jako miejsce gdzie mzoesz poszukać i ewentualnie posłuchaj na jutubie. Jak cos Ci podejdzie to znaczy ze jest ok, jak nie podejdzie, nie słuchaj

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Kołysanki - utulanki" Magda Umer i Grzegorz Turnau -te są chyba najbardziej znane.

Kołysanki mini - mini - ale mój maluch z tych lubił tylko ze dwie sztuki.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja córa lubiła "muzykę bobasa" (całą serię ), syn natomiast tego nie cierpiał.

Ja sama polecam jednak te płytki, świetnie się bawiłyśmy przy nich z córcią.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukiwacz, jak chcesz wokalistkę, do tego taką, w której bedzie słychać klimat macierzyństwa to polecam Ci to:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic nie zastąpi dziecku Twojego głosu. Najlepiej byłoby, gdybyś sama nagrała kołysanki śpiewane przez Ciebie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do czasu Xeno, do czasu. Moje dziecię zasypiało jako niemowle gdy mu śpiewała, kołysanki a dziś zatyka uszy z okrzykiem: "Mamuś nie śpiewaj, nie umiesz" :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.