Szept

Regresing - Co To Jest?

17 postów w tym temacie

Aby coś zmienić,

najpierw należy to poznać.

Książka moja powstała w większości na podstawie regresingu, nowatorskiej metody, wokół której dużo jest zamieszania i błędnych interpretacji. Wiele osób obawia się regresingu bojąc się własnych wspomnień i tego, że nie poradzą sobie z problemami, które ściągną ze swojej przeszłości. Niektóre organizacje duchowe bądź terapeutyczne wręcz przestrzegają przed regresingiem, iż jest to bardzo szkodliwa praktyka, która doprowadza do upadku duchowego a nawet do choroby psychicznej. Ja natomiast regresing praktykuję od kilku lat i uważam, że z duchowością bardzo dobrze on harmonizuje, a Ja, dziękuję, czuję się coraz lepiej. Pozwolę sobie więc teraz na kilka krótkich wyjaśnień. Regresing jest niczym więcej jak prostą metodą umożliwiającą powrót pamięcią, z obecną świadomością, do pierwotnych przyczyn naszych problemów i dolegliwości.

Regresing udowadnia, że każda dolegliwość, jak również powstające w naszym obecnym życiu wszelkie problemy, mają swoją przyczynę w błędnych i niekorzystnych dla nas wyobrażeniach i decyzjach, podjętych w przeszłości, w różnych stanach naszej świadomości i w różnym stanie emocjonalnym, co powodowało niepełny przegląd konsekwencji owych decyzji. Cofnięcie się do błędnych decyzji z obecną świadomością umożliwia nam zweryfikowanie dawnych decyzji i wyobrażeń, oraz zmianę ich na przytomniejsze i korzystne dla nas w obecnym życiu. Autentyczność regresingowych wspomnień potwierdzają emocje towarzyszące owym wspomnieniom. Ponieważ wyobrazić sobie, że byłem "księciem z bajki" nie jest nam trudno, natomiast z rozpłakaniem się na wspomnienie pięknej księżniczki będziemy mieć już problem.

Mechanizm, który leży u podstaw regresingu

nie jest cudotwórczym wynalazkiem XX wieku.

Choć nazwa Regresing powstała niespełna 10 lat temu, to owa metoda zjednuje w sobie praktyki Jogi i Buddyzmu znane od tysięcy lat.

Dlaczego wobec tego człowiek wykonujący zawód regresera powinien być z niego dumny? Otóż to do czego doprowadziła owa praktyka, do jakich wspomnień: błędnych praktyk i ich konsekwencji, błędnych interpretacji nauk duchowych i oszustw osób podających się za mistrzów i geniuszy i jak w skuteczny sposób uwolnić się od destrukcyjnego wpływy błędnych wyobrażeń na obecne życie, wie tylko Regreser, który przeszedł odpowiednie szkolenie i ma do tego odpowiednie uprawnienia.

Regresing jest bardziej szkołą niż praktyką.

Nauczyć się regresingu to nie znaczy nauczyć się formułki i wchodzić w stan regresywny, nauczyć się regresingu to znaczy odbyć kilkumiesięczne szkolenie, w czasie którego poznaje się mechanizmy ludzkiej psychiki oraz skutki błędnie wykonywanych praktyk, zaburzeń psychicznych i emocjonalnych a także poznaje się skuteczne sposoby na uwolnienie od destrukcyjnych wzorców przechowywanych w naszej psychice.

Regresing nie jest filozofią życia.

Regresing umożliwia jednak zmianę myślenia i stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

Regresing sam w sobie nie jest praktyką duchową.

Regresing jest jednak przeznaczony dla osób dających sobie zgodę na rozwój duchowy.

Regresing stawia nas w sytuacji, w której nie musimy już iść starą i błędną dla nas drogą, do której czuliśmy się przywiązani i zobowiązani. Regresing otwiera nas na nowe kierunki postępowania i stwarza możliwości wybrania nowej drogi, ale gotowej receptury na zdrowe życie nam jeszcze nie podsuwa. Uczy nas jednak podejmowania w pełni korzystnych, rozsądnych i bezpiecznych dla nas decyzji oraz jak trzeźwiej i przytomniej korzystać z kryteriów, które sobie obraliśmy.

Regresing jest skuteczny wówczas, gdy realnie dopuszczamy możliwości pozytywnych zmian w swoim życiu. Należy więc łączyć Regresing z innymi praktykami, które umożliwiają nam nowe i korzystne dla nas kierunki i możliwości.

Regresing w połączeniu z innymi praktykami pozwala również bardziej efektywnie korzystać z wybranej przez siebie praktyki, uwierzyć w jej realność i skuteczność, gdyż Regresing uwalnia od wszelkich zablokowań, starych wzorców myślenia i postępowania a w zamian pozwala nam zobaczyć nowe możliwości ale tylko wówczas, gdy jesteśmy na nie przygotowani.

Regresing jest narzędziem na drodze do doskonałości,

a nie samą drogą do doskonałości.

Regresing umożliwia zweryfikowanie wyobrażeń i poglądów poprzez uświadomienie sobie dawnych doświadczeń, które miały wpływ na podjęte przez nas decyzje i choć stwarza również możliwości odkrycia nowych wartości w życiu oraz własnej i korzystnej dla Ciebie drogi, to musisz ją jednak odkryć jak najszybciej, by móc w pełni korzystać z owoców tej metody. Gdyż Regresing skutecznie działa dopiero wówczas, kiedy chcemy pozbyć się negatywnych wzorców nie pozwalających nam osiągać celu, jaki sobie obraliśmy, a to możesz dokonać wówczas, kiedy takie cele sobie postawisz i będziesz do nich dążył.

Regresing może więc składać się z dwóch etapów:

  1. Stworzenie możliwości odkrycia własnej (nowej i lepszej) drogi, kryteriów i wartości w życiu (za pomocom weryfikacji dawnych doświadczeń). Jest to jednak tylko faza początkowa, po której należy jasno postawić sobie cele i określić kierunki w swoim życiu.
  2. W czasie realizacji obranych przez siebie celów uwalnia nas od zablokowań, przeszkód i oporów przed realizacją jasno określonej przez siebie drogi.

Regresing to jest terapia.

Terapia, która jak lekarstwo jest nam potrzebna, gdy coś nam dolega, coś nam przeszkadza, lub chcemy się pozbyć czegoś, co nie jest już nam potrzebne, np. cechy, emocji, przekonania, wyobrażenia czy zaślepienia.

Regresing nie jest dla osób chorych psychicznie.

Wręcz przeciwnie, jest on jedynie dla osób zdrowych psychicznie, które dążą do osiągnięcia konkretnych celów wykorzystując w tym celu, oprócz regresingu, inne praktyki.

Regresing nie jest cofaniem się w przeszłość.

Tylko cofaniem się pamięcią w przeszłość, a to duża różnica. Natomiast w stanie regresywnym, cofamy się w przeszłość, już z obecną świadomością po to, aby zmienić podjęte wówczas błędne decyzje (pod wpływem różnych emocji i w różnym stanie świadomości), które pokutowały na nasze obecne życie.

Nie należy jednak traktować przeszłości jako samo zło, że wszystkie doświadczenia były złe a podjęte decyzje błędne. Należy Regresing traktować jedynie jako weryfikator dawnych doświadczeń i podjętych decyzji.

Regresing to nie praca z obrazami i wyobrażeniami

dotyczącymi przeszłych wydarzeń.

Jest to bardziej pamięć emocjonalna niż obrazowa czyli praca z emocjami i ewentualnie towarzyszącymi im wspomnieniami. Najpierw więc podczas sesji regresingu pojawiają się emocje a dopiero później ewentualne obrazy związane z pojawiającymi się emocjami.

Regresing to nie hipnoza ani żaden

inny odmienny, nieprzytomny stan świadomości.

Regresing to stan podwyższonej świadomości, w czasie którego uaktywnia się pamięć przeszłych, nie pamiętanych przez nas wcześniej wydarzeń.

Teraz pozostaje mieć prośbę aby o regresingu nie wypowiadały się osoby, które nigdy nie przeżyły doświadczeń do jakich doprowadza ta praktyka.

Chociaż Regresing zajmuje się również pamięcią poprzednich wcieleń, to niniejsza książka poświęcona jest jedynie problematyce dzieciństwa i konsekwencjom destrukcyjnych doświadczeń z jego okresu

Źródło: http://duchowa.pl/art3.php

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwoliłam sobie wkleić tu powyższy artykuł mając nadzieję, że zachęcę Was do dyskusji o tej metodzie. Może też ktoś z Was ma doswiadczenia z regresingiem i podzieli się nimi z innymi Użytkownikami.

Osobiście jakoś do mnie nie przemawia ta metoda, poza spontanicznymi i samoistnymi regresami. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, ze wielu osobom pomaga zrozumieć pewne rzeczy, po tym jak sięgnęły w przeszłość by ją sobie przypomnieć. Niestety odnosze wrazenie, na podstawie tego, co czasem obserwuję, że niektóre osoby w pewien sposób uzależniły się od tej metody i w zasadzie wszystko, ale to naprawdę wszystko analizuja poprzez regresy, poznają kolejne wcielenia z coraz większą dokładnością, a obecne tzw Tu Teraz postrzegają tylko jako wynika tego, ze kiedyś tam były tu i tu, robnily to i to, itd. Tu juz odnosze wrażenie uzależnienia od metody i zatrzymania się w miejscu a nawet życie przeszłością.

W sumie każda metoda ma swoje dobre i gorsze strony. Byc moze właśnie ta, niesie ze sobą ryzyko zatrzymania się w rozwoju i skupienia na poprzednich życiach, a nie na spogladaniu w przyszłosć. Ciekawa jestem też, czy ucząc się tej metody, zwraca się uwagę na ryzyko uzalżnienia się od niej, od wlasnej ciekawości by poznać kolejne i kolejne wcielenia.

I pytanie, czy faktycznie regresing jest aż tak dobry, jak się pisze? Bo wszak natura z jakiegoś powodu zadbala o to, by nie pamiętać swoich poprzednich wcieleń, a na pewno nie w takim stopniu w jakim można je poznać przy regresingach.

Natomiast zainteresowało mnie w tej metodzie przepracowywanie okresu prenatalnego i wczesnego dzieciństwa, bo to może byc naprawdę skuteczną formą terapii psychologicznej i pozwoli nam na poznanie i przepracowanie naszych obecnych matryc i wzorców.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że jest to bardzo dobry sposób na poznanie przyczyn problemów które nam się w życiu przydarzają a nie ma na ich wytłumaczenie żadnych racjonalnych powodów.

Miałem tak już kilka razy w życiu i dopiero rozwiązałem je dzięki regresji w poprzednie wcielenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, ale co innego samositny regres a co innego niemal uzalżenienie się od regresów i poznawania poprzednich wcielen.A niestety czasem odnosze wrazenie jak niektórych słucha, że tak włassnie jest

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście nie można popadać w skrajności. Samo grzebanie w swoich poprzednich wcieleniach tylko dla ciekawości może być czasami szkodliwe.

Uważam, że jeśli już się na to decydujemy, to tylko w przypadku , gdy chcemy rozwiązać jakiś problem z obecnego życia i nie da się to w inny sposób wyjaśnić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co sadzisz o samoistnych regresach? Ja w sumie uważam, że to co naprawde powinnismy wiedziec w pewien sposob samo do nas przychodzi bez koniecznosci rozgrzebywania czegos w swsjach regresowych. No ale mzoe takie jest moje doswiadczenie, a sa osoby, którym jest potrzebna sesja z terapeutą. To też własciwe.

Tylko jak tgrafic na własciwego terapeutę, bo z tego co do tej pory słyszalam (opowiesci jak to bywa) jakos raczej mam coraz większy dystans do metody niz zaufanie do niej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama regresja hipnotyczna jest w pełni świadoma, tzn masz cały czas pełną świadomość tego co się dzieje wokół ciebie i słyszysz co mówi hipnotyzer. Dlatego praktycznie nie widzę tutaj zagrożeń związanych z manipulacją. Chociaż nie można tego na 100% wykluczyć.

Mam też taką kasetę z nagranymi sugestiami regresyjnymi, co można polecić na początek osobom które obawiają się ewentualnej manipulacji.

Przyznam jednak, że za pomocą tej kasety nie udało mi się wejść dostatecznie głęboko.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co z tymi, którzy sa niepodatni na hipnozę?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że wtedy mogą im pomóc tacy ludzie , którzy mają wgląd w te sprawy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod warunkiem, że mają faktycznie, a nie tylko uzewnętrzniają swoje ego. Zresztą osoby niepodatne na hipnozę mogą miec inne możliwości postrzegania

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Przez parę lat byłem Regreserem, więc mogę odpowiedzieć na parę waszych wątpliwości, a tak dla jasności nie stosuje już regresingu :)

Akurat metoda L.Żądło ma mało co wspólnego z przypominaniem sobie wcieleń dla ciekawości, jest to niemożliwe ponieważ zaczyna się sesje od jakiegoś problemu,

który aktualnie w danym momencie się czuje i całość sesji polega głównie na wróceniu pamięcią do pierwszego momentu kiedy dany „problem” się pojawił.

Celem jest uwolnienie się od przyczyn danego problemu.

Niesyte nie idzie sobie przypomnieć fajnych wcieleń, ponieważ jest to metoda czysto terapeutyczna celem jest głównie uwolnienie od jakiś obciążeń.

Z reguły 60% jest z tego życia, reszta zahacza o poprzednie.

Co do samej metody i uzależnienia. Czasem jak się już podświadomość przyzwyczai do tej formy pracy ze sobą, to można już ją stosować samemu, bez terapeuty, jednak przy grubszych tematach mi osobiście było łatwiej by mnie ktoś prowadził przez sesje, ma się większy komfort psychiczny, poniewaz nie trzeba samemu ograniac tematu i własnych sztuczek by nie puścić n jakiejś własnej zachłanności.

Ta forma regresji nie ma nic wspólnego z hipnozą, a wręcz odwrotnie często uwalnia się w niej skutki hipnozy, inicjacje róznego rodzaju itd.

Podczas całej sesji ma się pełną świadomość, no chyba, że uwalnia się akurat wzorce narkotyczne, wtedy to różnie bywa. Pierwsze sesje miałem bardzo nieprzytomne ze względu na obciążenia używania narkotyków z poprzednich wcieleń.

Co do uzależnienia od regresingu. Z regresingiem jest jak z każdą techniką, wszystko zależy od osoby która ją stosuje, od intencji jakie ma wobec siebie i czy naprawdę chce sobie pomóc.

Niektórzy nie chcą i fakt zdarza się że używają regresingu jako ucieczki od życia, jednakże to przejściowy okres, gdyż mimo wszystko regresing uwalnia od pewnych obciążeń, więc im bardziej się go stosuje tym człowiek bardziej się zmienia, jedni szybciej inni wolniej. To jest bardzo indywidualna sprawa i świadczy o danej osobie bardziej niż o regresingu.

Widziałem na własne oczy jak w ciagu 2 tygodni wczasów z regresingiem, Leszek przez codzienne sesje uwolnił dziewczynę z stwardnienia rozsianego, tak że z wczasów wracała już o własnych siłach, a nie na wózku.

Metoda zdecydowanie nie jest dla wszystkich, gdyż wymaga pewnego zaparcia w pracy nad sobą i momo wszystko grzebania się w słasnych brudach. Jednak czasami jest to nieuniknione by wprowadzić pozytywne zmiany w swoim zyciu.

Moim skromnym zdaniem nie trafiają tam normalni ludzie, a z poważnymi problemami , a ja byłem jednym z nich, gdzie inne metody zawodziły, tam regresing naprawdę pomugł. Jednak nie jest to praktyka dla wszystkich, a i nie wszyscy tez potrzebują aż takiej dogłębnej pracy ze sobą. Poza tym są tez prostsze metody pracy ze sobą, a dające równie wymierne korzyści co regresing, choćby EFT.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki serdeczne za informacje in wyjaśnienia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypomnienie sobie czegoś z poprzednich wcieleń nie jest problemem, tylko pytanie po co?

Sama wiedza nic nie daje, samo przypomnienie niewiele zmienia, a często przeszkadza.

Problem sie zaczyna, kiedy poprzez takie regresje trafiasz na jakieś traumatyczne doświadczenie.

Co zrobisz jak przypomnisz sobie jak mordowałeś z cała gama zimnych uczuć satysfakcji i zapachu krwi,

potęgującej w tobie jeszcze większa satysfakcje i podniecenie?

Czasami z takimi traumami trafiali do mnie ludzie po regresji za pomocą hipnozy, sugestia,

że nic nie będziesz pamiętał nie zawsze działa, ujawniony materiał wydostaje się w snach i ogólnym stanie niepokoju, agresji.

Regresing według L.Żądły jest metodą czysto terapeutyczną i nastawianą tylko na uwalnianie

przyczyn danych problemów z obecnego życia i taki był jego ciel na początku. Jakimś trafem

się okazało, że niektóre przyczyny obecnych problemów nie pojawiały się w obecnym życiu,

a czasami się ciągną przez wiele wcieleń. Regresing uwalnia od tych przyczyn,

taki jest jego cel. Nie zawsze sobie podczas sesji wszystko przypominasz,

czasami po prostu uwalniasz się od konkretnych stanów lękowych i emocjonalnych – chodzi o uwolnienie, a nie wycieczki po poprzednich.

Pracuje sie z tym co aktualnie czujesz i doświadczasz, z tym co aktualnie sprawia ci problem, lub cię ogranicza.

Edytowane przez Argayl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.12.2011 o 06:12, Szept napisał:

A co z tymi, którzy sa niepodatni na hipnozę?

Każdy jest podatny na hipnozę ,(marzenia senne i wyrzut podświadomości  przeszłych treści  )j ,est hipnoza płytka ,świadoma ,kiedy to nie zdajemy sobie sprawy z tego że jesteśmy pod wpływem hipnozy , jesteśmy tego nieświadomi - zapatrzenie się na jakiś film w telewizjii ,skupienie na treści książki ,rozmowy ,przemówienia publiczne itp.np,sugestywny , haryzmatyczny  mówca , potrafi tak wprowadzić słuchaczy w hipnozę głęboką  aż do uśpienia ( wtedy dobry i wprawny hipnoterapeuta regreser ,potrafi wkodować wszystko w głębię psychiki człowieka ,w głębsze poziomy umysłu  ,a hipnoterapeuta doświadczony z wieloletnim doświadczeniem i praktyką ,to nawet wkoduje w podświadomość  inną osobowość i charakter  ( co będzie skutkowało odpowiednim zachowaniem w przyszłości .,

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.02.2012 o 13:15, Argayl napisał:

Przypomnienie sobie czegoś z poprzednich wcieleń nie jest problemem, tylko pytanie po co?

Sama wiedza nic nie daje, samo przypomnienie niewiele zmienia, a często przeszkadza.

Problem sie zaczyna, kiedy poprzez takie regresje trafiasz na jakieś traumatyczne doświadczenie.

Co zrobisz jak przypomnisz sobie jak mordowałeś z cała gama zimnych uczuć satysfakcji i zapachu krwi,

potęgującej w tobie jeszcze większa satysfakcje i podniecenie?

Czasami z takimi traumami trafiali do mnie ludzie po regresji za pomocą hipnozy, sugestia,

że nic nie będziesz pamiętał nie zawsze działa, ujawniony materiał wydostaje się w snach i ogólnym stanie niepokoju, agresji .

Ano po to musimy poznać swoją całą przeszłość ,wszystkie nasze wcielenia ,by poprzez  przeszłe problemy i dramatyczne sytuacje traumatyczne ,dobry hipnterapeuta regreresyjny ,pomógł nam rozwiązać /poznać /zrozumieć .uświadomić sobie ,nasze obecne problemy i kłopoty ,a przyczyna naszych niepowodzeń w tym życiu , tkwi przeważnie ,gdzieś w naszym poprzednim życiu ,  a bez hipnozy regresyjnej jest to niemożliwe  i dobrego ,o wieloletnim  doświadczeniu hipno-terapeuty .PAMIĘTAJMY WSZYSTKIE WŁASNE DOŚWIADCZENIA NAJLEPIEJ SPRAWDZAĆ W PRAKTYCE I DOŚWIADCZENIU  ,A NIE Z KSIĄŻEK I WIEDZY  INTERNETU
(SIECI MATRIXA ) !

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Regresja hipnotyczna jest określana jako metoda terapeutyczna. Nie znajdziesz jej jednak w ofercie profesjonalnych gabinetów psychoterapeutycznych. Hipnoza regresyjna ma na celu dotarcie do podświadomości i wydobycie z niej wiedzy o twoich poprzednich wcieleniach. Ta wiedza ma wyjaśnić trudności, których doświadczasz obecnie i konflikty wewnętrzne, z którymi się zmagasz. Nie ma jednak żadnych dowodów, że ta metoda rzeczywiście działa. Niektórzy twierdzą, że może ona być niebezpieczna.

 

Na czym polega regresja hipnotyczna?

Regreser wprowadza osobę poddawaną regresji hipnotycznej w stan hipnozy, czyli głębokiego relaksu, podczas którego możliwe jest jednak skupienie się na poleceniach hipnotyzera i wykonywanie ich.

Pod wpływem sugestii człowiek poddawany regresji zaczyna wydobywać z pamięci różne wydarzenia, stopniowo cofa się do przeszłości. W ten sposób wraz z regreserem poszukuje wydarzenia, które mogło wycisnąć piętno na jego życiu: prowadzić do przeżywanych aktualnie problemów, sprawiać, że podejmował określone decyzje. Pamięć o tym wydarzeniu często tkwi w podświadomości. Hipnoza ma być tą metodą, która pomoże je stamtąd wydobyć.

Sesje regresji hipnotycznej mogą też prowadzić do przypominania sobie wydarzeń z poprzednich wcieleń. W którymś z nich może tkwić przyczyna doświadczanych przez daną osobę problemów. Często więc ludzie poddawani regresji hipnotycznej „przypominają sobie”, że podczas II wojny światowej ukrywali się przed Niemcami albo że byli niewolnikami w starożytnym Egipcie. Trudno jest jednak powiedzieć, czy rzeczywiście zdarzenia opisywane podczas sesji regresji hipnotycznej wydarzyły się naprawdę, czy są tylko wytworem fantazji danej osoby.

Regresja hipnotyczna może też być ukierunkowana na wydobycie z człowieka jego ukrytych, tkwiących w podświadomości, zasobów.

 

Czy sesję regresji hipnotycznej można przeprowadzić samemu?

W sprzedaży dostępne są płyty z nagraniami, które mają wprowadzać w stan hipnozy i poprzez odpowiednie sugestie sprawiać, że osoba, która ich słucha, cofnie się pamięcią do przeszłości, a nawet do poprzednich wcieleń. Samodzielne wprawianie się w stan hipnozy nie jest jednak bezpieczne. Łatwo jest stracić kontrolę nad tym, co dzieje się wtedy ze świadomością. Niecałkowite wyprowadzenie się ze stanu hipnozy także może być niebezpieczne, ponieważ naraża daną osobę na wypadki i urazy spowodowane zaburzeniami koncentracji.

Czy regresja hipnotyczna jest skuteczna?

Nie ma żadnych dowodów na to, że wspomnienia z sesji regresji hipnotycznej są prawdziwe. Jedynym jej aspektem, który rzeczywiście może być korzystny dla psychiki osoby poddawanej regresingowi, jest stan relaksacji, którego doświadcza ona podczas sesji.

https://party.pl/porady/zwiazki-i-seks/psychologia/regresja-hipnotyczna-metoda-terapeutyczna-95273-r1/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.