maratonwrozb

Maraton Darmowych Wróżb!

2 posty w tym temacie

Pierwszy Ogólnopolski Maraton Wróżb z Wróżką Angeliką.

Witam serdecznie,

postanowiłam zorganizować ów maraton, ponieważ coraz częściej zgłaszają się do mnie osoby, których - powiedzmy to sobie wprost - nie stać na wróżbę u mnie, nie są pewni czy jestem tą "właściwą" wróżką, lękają się przed każdym nowym doradcą duchowym, dla osób, które nigdy jeszcze nie korzystały z dobrodziejstwa, jakim jest Tarot. Maraton organizuję również dla osób, które są zainteresowane swoim rozwojem osobistym, chcą się nadal samodoskonalić, mają pytania, które ich nurtują. Jesteś jedną z takich osób? A może po prostu potrzebujesz porozmawiać z drugim człowiekiem, bo czujesz samotność?

Nie wiem jakie pobudki Tobą kierują - wiem, że jesteś idealną osobą, która może zgłosić się do maratonu.

Na czym maraton będzie polegał?

W dniach:

27.12. - 30.12.2011r.,

03.01. - 20.01.2012r.,

odbędą się Seanse Telefoniczne dla w/w osób.

Planuje się udział 30 osób. Zostało 27 miejsc, gdyż 3 osoby już sie zgłosiły. Pomyślałam nad tym forum, gdyż wiem, że są tu osoby,

które potrzebują pomocy, jestem w stanie jej udzielić.

Nie mam z tego żadnych profitów, robię to "za Bóg zapłać", natomiast od Ciebie oczekuję tylko tego, żebyś po zakończonej rozmowie telefonicznej udzielił mi opinii co do przeprowadzonego seansu telefonicznego.

Proszę o zgłoszenie się e-mailowo, celem uniknięcia nieorganizacyjnego bałaganu.

1. Imię.

2. Data Urodzenia.

3. Dlaczego akurat Ty zasługujesz na Seans Telefoniczny?

4. Numer telefonu.

Całość, proszę wysłać pod e-mailem maraton@onet.com.pl

Bardzo ważna uwaga: W związku z tym, iż posiadam darmowe, nielimitowane minuty do sieci Orange, do osób z tejże sieci ja zadzwonię, natomiast jeżeli masz inną sieć niż Orange, a chcesz wziąć udział w maratonie, to będziesz musiał/a do mnie zadzwonić.

Ile trwa Seans Telefoniczny?

W zależności od potrzeb, jednakże nie więcej, niż 30 minut. Możesz mieć tylko jedną sprawę, a możesz mieć więcej (doradzam również psychologicznie, numerologicznie).

Na koniec cytat:

"Życie nie tylko po to jest by brać, lecz aby żyć - siebie samego trzeba dać".

Gorąco zapraszam do udziału.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróżby wszelakie ,to świetna zabawa ,taka zbiorowa psycho-terapia .

A mój cytat na koniec  : " Co cię nie zabije ,to cię wzmocni ,bo strach ma tylko wielkie oczy " .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.