edell

Przewróżyłam Pewną Sprawę:( I Proszę O Pomoc

7 postów w tym temacie

Witam was, jestem początkująca i dopiero małymi kroczkami wchodzę w świat tarota. Czytałam na forum o przewróżeniu i wydaje mi się że ten problem mnie dotyczy. Karty pokazują mi zupełnie coś innego za każdym razem kiedy zadaję pytania. Teraz nie wiem zupełnie co mam w danej sprawie myśleć :(

Więc prosiłabym jakąs miłą duszyczkę o pomoc i powróżenie mi .

Jaki on ma stosunek/uczucia do mnie?

Czy będzie jakiś kontakt z jego strony?

Czy jeszcze coś między nami zaiskrzy?

Naprawdę proszę, nie wiem co mam myśleć o tym nie daje mi to spokoju.Nie wiem czy czas zapomnieć czy łudzić się że coś z tego będzie. Karty już raz mi pokazywały że się zejdziemy do sierpnia, mamy grudzień..

Z góry dziękuje :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz mogę spróbować ale ja wróżę nie z tarota ale z innych kart :)

daj znać ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim przestań osobiście wróżyć na daną kwestię i ogarnij się emocjonalnie. Nie zrozum mnie źle, nie besztam ciebie, lecz jest to istotny krok, choć zdaję sobie sprawę, że czasem kłopotliwy w takich sytuacjach, bo emocje jednak swoje. Jak tak zrobisz będzie ogólnie łatwiej. I pamiętaj co do zasady nie jest się sędzią we własnej sprawie i nie wróży się sobie bo człowiek: najnormalniej w świecie głupieje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, wiem że nie powinnam sama dla siebie wróżyć, ale kusiło mnie to,że inni sobie wróżą i te wróżby sprawdzają im się w większym bądź mniejszym stopniu.Ogarnąć się emocjonalnie próbuje już długo, ale średnio mi to wychodzi.

Rammsteinowa, bardzo bym prosiła:) A z czego wróżysz ,jeśli mogę wiedzieć?

Edytowane przez edell
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z kart "kamienie wróżą" :)

Aczkolwiek karty te do mnie mówią ale "odrzucilam" kamienie z nich bo nie uznaje ze kamienie wrozą :)

one pomagaja mi w odbiorze informacji :) i interpretuje symbole. Dostaje informacje ze sie sprawdzaja więc mogę spróbować jak wrócę po wyjeździe. Zajmę się tym we wtorek jeśli możesz poczdekać :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje bardzo:)

Witam:) I jak tam znalazłaś Rammsteinowa może czas postawić mi wróżbę?

Piszę, bo może zapomniałaś:)

Pomoże mi ktoś? :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

edell troche cierpliwości. Idą święta, ludzie są zaganiani, pracują i mają mniej czasu. Myślę, ze Rammsteinowa pamięta, tylko z czasem u niej krucho

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.