Atena

Co Oznacza Mój Sen ? :)

4 posty w tym temacie

Witam !

Dziś miałam może dla niektórych z was normalny ,ale dla mnie niezbyt normalny sen .Śniło mi się ,że byłam w szkole musiałam pisać jakąś kartkówkę na którą nauczyłam się wszystkiego ,a w trakcie pisania praktycznie nic nie umiałam.Pytania napisane były na tablicy nie wyraźnie zieloną kredą ,a ja byłam strasznie zestresowana.Pani kazała mi oddać więc oddałam jej kartkówkę i usiadłam przy oknie nagle zasłona od okna zaczęła się palić na górze przy karniszu,a ja zaczęłam nią trzepać ,aby ją ugasić i jakimś cudem spaliła się moja kartkówka . Haahah ... : )

Potem akcja działa się na auli na której śpiewałam z innymi do chyba jasełek .Oczywiście wszystko działo się dziwnie . Zaśpiewałam strasznie

przekształconą kolędę. Potem śniły mi się zakupy już nie pamiętam za bardzo i śnił mi się gwałt .Nie wiem już czy ktoś zgwałcił mnie ,ale była to chyba jakaś moja znajoma. Pamiętam jeszcze jak w śnie mówiłam do niej ,żeby uważała ,bo szła dziwną drogą w stronę byka. Potem miałam jakieś wspomnienia czy coś i widziałam w nich statek na wodzie nie wiem chyba w czasie sztormu . POtem ,gdy wracałam do domu widziałam ,że jakiś samochód dziwnie przy mnie jeździ jakby nie mógł przy mnie zahamować . Zeszłam w jakąś uliczkę i usłyszałam pisk opon jak na hamowanie i zobaczyłam czerwoną kulkę ,która kulgała się w moją stronę. Zobaczyłam mężczyznę więc zaczęłam biec i krzyczeć usłyszał mnie ,ale ja nie potrafiłam biec. Potem pojawiłam się na miejscu gdzie prawdopodobnie ktoś tam kogoś zgwałcił i zobaczyła przystojnego chłopaka pocałowałam go i się obudziłam :((

Co może oznaczać ten sen ? : ) Uczucia jakie uczestniczyły w śnie to np. strach,zauroczenie ...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakładając typowe dla marzeń sennych odrealnienie i dowolne łączenie przeróżnych elementów "z życia", co dokładnie w tym śnie wydało Ci się "niezbyt normalne"?

Może trochę to pomoże, bo na pierwszy rzut oka to raczej typowy sen nastolatki, przeżywającej nie tylko charakterystyczne dla tego wieku sytuacje, ale także nowe emocje związane z poznawanymi elementami "dorosłości". :)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kartkówka, śpiewanie, do tego strasznie - to kojarzy mi się z ocenianiem, z obawą jak mnie widzą inni.

Gwałt to naruszenie naszych granic, to wejście w nasze życie, nasze sprawy bez proszenia.

Dziwnie jeżdzący samochód powodujący niepokój, czerwona kula a na koniec przystojny chłopak który budzi cię pocałunkiem - dla mnie to symbole emocji, dużego napięcia i chęci rozładowania tego w przyjemny sposób.

Zgadzam się z Lamą, dużo tu przeżyć " z życia", które trzeba jakoś przerobić, przespać żeby to w sobie uporządkować.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.