_Domi_

Zęby

4 posty w tym temacie

Gdy nam się śnią zęby Utrata zębów może oznaczać utratę kontroli nad biegiem zdarzeń lub niezrozumieniem sytuacji . Może to dotyczyć spraw materialnych , relacji między ludzkiej i innych spraw Gryzienie lub bycie pogryzionym sugeruje bezwzględną walkę o władzę . Wziąć coś na kieł oznacza postawić na swoim .

Warto też zwrócić uwagę na to jakie zęby nam się śnią, chore czy białe , czy tracimy zęby ale i czy je wkładamy na miejsce czy nie . Można to odnieść do życia , jakość zdrowotna zębów i co z nimi robimy , czy pozwalamy im wypaść , czy je zatrzymujemy na siłę. Jakie towarzyszą nam emocje w trakcie snu . Zęby to symbol który ma szerokie znaczenie .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niektórych przypadkach wypadające zęby we śnie mogą oznaczać też zakończenie pewnego etapu w życiu. Tak jak dziecko wraz z utratą mlecznych ząbków zamyka rozdział wczesnego dzieciństwa, tak samo we śnie wypadające zęby mogą wskazywać na zamykanie pewnego etapu doświadczeń i wkraczanie w nowy etap.

Ale jak zawsze ze snami - to sprawa bardzo indywidualna :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś byłam u wróżki i zapytałam o mój sen który był bardzo dziwny ale najbardziej przeraził mnie widok mojego zęba w śnie widziałam go w bardzo dużym przybliżeniu ,na dodatek był zepsuty .... zapytałam o znaczenie  tego snu ,otrzymałam odpowiedz by uważać na swoje zdrowie bo mogę zachorować.Czyli z tego co mi wiadomo jak  śnią się zęby lub ząb to oznacza chorobę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak śnią się zęby ,oznacza  to  przegryzanie /zamartwianie się o coś ,lub  zazdrość czy złość na coś lub kogoś  , nie zaakceptowanie /nie rozwiązanie jakiegoś  problemu z przeszłości ,jakiegoś problemu w życiu ,stresy ,obawy ,lęki ,strach ,tłumimy najczęściej to czego nie  akceptujemy w życiu w  głąb psychiki -podświadomość ,a tylko zmierzenie się z problemem i wyjaśnienie wszystkiego ,pozwoli na pozbycie się kłopotu czy problemu na pozbycie się go raz na zawsze ,nieraz nierozwiązane problemy z przeszłości ,ukazują nam się w snach  ,dopominając się ,naszej szybkiej interwencji  ,co dla nas jest niewygodne ,obawiamy się tego często niesłusznie ,przez różne przepowiednie i znaki  ,które traktujemy jak wyrocznię ,  jest to największa głupota ,ignorancja  i paranoja ,świadcząca o niedojrzałości  ,zacofaniu ,zdziecinnieniu i niskiej świadomości (samo-ocenie ,niedo-wartościowaniu i niskim poczuciu własnej wartości  ,uzależniać swoje życie i swój los od jakichkolwiek przepowiedni i wyroków losu ,jest wielkim błędem i ignorancją  , każdy jest kowalem swego losu ,i każdy z nas jest inny (każdy na świecie ma inny -charakter ,światopogląd ,emocjonalność ,mentalność ,wierzenia ,dla każdego stwórca wyznaczył inną drogę życiową ,lecz droga każdego z nas nie jest jakimś fatum ,z góry ustalonym i nakreślonym planem , każdy sam musi metodą samo-dyscypliny i samo-doskonalenia ,wypracować swoje powodzenie i  szczęście oraz szacunek czy miłość w życiu ,metodą prób i błędów , całe życie to szkoła dojrzewania w nas intuicyjnej /transcendentnej mądrości ,a od człowieka ,indywidualnie zależy ,jak szybko ukończy szkołę życiową ,i nie będzie widział nigdzie żadnych zagrożeń czy pułapek losu .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.