Olorin

Oko - Sen

14 postów w tym temacie

Witam,

Wczoraj w nocy miałem świadomy sen, gdy tylko to sobie uświadomiłem uznałem iż chcę lecieć. Moja osoba rozpędziła się od razu do niewyobrażalnej prędkości takiej, że wszystko wokół było rozmyte. To wyrwało mnie ze snu.

Później za każdym razem jak starałem się zasnąć ukazywał mi się jeden i ten sam symbol. Złote oko.

http://www.tapeta-plonace-oko.na-pulpit.com/zdjecia/plonace-oko.jpeg

miało identyczną barwę jak to w linku. Poza nim była tylko czerń. Co to może oznaczać?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktoś z ezo Ci czasem pomaga ?

W temacie snów nie, po prostu to wczorajsze mnie tak zaintrygowało, że postanowiłem zapytać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Wczoraj w nocy miałem świadomy sen, gdy tylko to sobie uświadomiłem uznałem iż chcę lecieć. Moja osoba rozpędziła się od razu do niewyobrażalnej prędkości takiej, że wszystko wokół było rozmyte. To wyrwało mnie ze snu.

Później za każdym razem jak starałem się zasnąć ukazywał mi się jeden i ten sam symbol. Złote oko.

http://www.tapeta-plonace-oko.na-pulpit.com/zdjecia/plonace-oko.jpeg

miało identyczną barwę jak to w linku. Poza nim była tylko czerń. Co to może oznaczać?

widze to jako chęć uwolnienia się i osobistego rozwoju, chęć poznania tego co ukryte i doznania "oświecenia"

jak w alchemicznym procesie, po wymieszaniu określonych składników dążenie do uzyskania złota tak samo ty musisz poszukać odpowiednich składników w otaczającym cie świecie, odpowiednio je wymieszać, czasami na to potrzeba całego życia i uzyskać swoje złoto

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc na to przez pryzmat mitologii, w której siedzę i bogów, z którymi mam do czynienia, powiedziałabym, Olorinie, że zostałeś dostrzeżony.Że obserwuje Cię Oko Jednookiego. Pędząc przed siebie, w swoim locie, wzbudziłeś jego zainteresowanie. Ani mniej, ani więcej, jedynie zainteresowanie, być może jest w Twoim pędzie, w twoim locie coś, co budzi jego ciekawość. Być może postanowił Ci się przyjrzeć... rzadko robi coś bez celu, ale bogowie też się czasem nudzą... ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc na to przez pryzmat mitologii, w której siedzę i bogów, z którymi mam do czynienia, powiedziałabym, Olorinie, że zostałeś dostrzeżony.Że obserwuje Cię Oko Jednookiego. Pędząc przed siebie, w swoim locie, wzbudziłeś jego zainteresowanie. Ani mniej, ani więcej, jedynie zainteresowanie, być może jest w Twoim pędzie, w twoim locie coś, co budzi jego ciekawość. Być może postanowił Ci się przyjrzeć... rzadko robi coś bez celu, ale bogowie też się czasem nudzą... ;)

mnie bardzo ciekawi ten temat poniewarz oko to obserwuje mnie od roku mniej wiecej. i raczej nie jest wrogo nastawione. zarowno w snie jak i w medytacjin

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musi być wrogo nastawione. Może być po prostu ciekawe. Jeśli to Odyn, prędzej czy później rozszerzy swoje zainteresowanie i pokaże Ci, o co mu chodzi. Moim zdaniem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musi być wrogo nastawione. Może być po prostu ciekawe. Jeśli to Odyn, prędzej czy później rozszerzy swoje zainteresowanie i pokaże Ci, o co mu chodzi. Moim zdaniem.

No tak caky czas rozszeza czasem cos mowi. to moje oko bardziej z fioletem zwiazane jest, ale ciekaw jestem innych doswiadczen bo juz myslalem ze to moj umysl mi figle plata.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm mnie się to oko z czyms innym skojarzyło i zupełnie nie związane z żadnym bóstwem. Oko jakby nie patrząc ma różne znaczenie. Zazwyczaj można skojarzyć je z okiem opatrzności, czyli wszechobecnością Boga, bóstw itd itp.

Jednak ja raczej widziala bym w tym oku nie tylko obserwowanie przez kogos ale raczej kojarzyło mi się z odrdzeniem. Oko horusa jest jego symbolem.

Nie wiem co jest w kręgu Twego zainteresowania ale te oko przypomniało mi o tym, że wyraźnie czegoś szukasz jakiejś odpowiedzi na pewne pytania, czy tez zdarzenia. Z tym że mam wrażenie, że przy dozie ostrożności osiągniesz to co zaplanowałes.

Pozdrawiam

Edytowane przez Vanilia22
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziekuje choc nie wiem czy ta odpowiedz byla skierowana do mnie. :-)

Edytowane przez rastar
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.