Akana

Wahadło

3 posty w tym temacie

Witam!

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że moja przygoda z wahadełkiem zaczęła się dzisiaj. Stało się to dzięki wizycie mojej babci, która wie co nieco w takowych tematach. Powiedziałam jej, że interesuje mnie radiestezja. Zawiesiła na nitce srebrną obrączkę. Zadawała oczywiście różne pytania uprzednio ustalając w którą stronę wahadło będzie na "tak", a w którą na "nie". Oczywiście pierwsza myśl: "robi mnie w konia. Na pewno porusza ręką!". Jakież było moje zdziwienie gdy wahadełko zaczęła się samo intensywnie kręcić w mojej ręce. Od razu zaczęło mnie dręczyć pytanie: czy ja sama tego nie określam? Tym bardziej, że nie umiem zrobić jeszcze bariery psychicznej. Gdy pytałam wahadełka o jakiś produkt - czy jest dla mnie dobry, oczywiście odpowiedziało, że nie (sprawdzałam energy drinka). Potem spytałam, czy zajmowanie się runami jest dla mnie dobre - potwierdziło. Byłam pewna, że również potwierdzi, gdy spytałam, czy mogę nosić pewien amulet... zaczęło się bardzo szybko kręcić na nie, a byłam pewna, że wszystko z nim ok. Po tych ćwiczeniach czułam się wypruta z energii.

Co o tym wszystkim myślicie?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno warto byś sobie poczytała trochę o pracy z wahadełkiem, nauczyła się podstaw i BHP pracy z tym narzędziem. I nie przestawaj ćwiczyć :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pracuj, ale pamiętaj że musisz opierać sie na pewnych aksjomatach. Niezbędna jest dobra książka, Królicki /stare wydania/, Woźniak. Zaczynaj od prostych wahadeł, bo jak sama napisałaś, że babcia miała obrączkę. Czyli działa, nie zawracaj sobie głowy specjalistycznymi wahadłami. Proste jak najbardziej, nitka naturala, jak masz łańcuszek, to zmień zawiesie. Praca nie powinna być zbyt długa, ale częsta. Mam pewne materiały /teoria/ które na pewno pomogą.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.