latawiec

Bardzo Prosze O Interpretacje Mojej Daty Urodzenia

2 posty w tym temacie

Witam serdecznie, czy moglabym prosic o interpretacje mojej daty urodzenia: 04.09.1974?

z gory bardzo dziekuje.

Droga Życia 7/34

FILOZOF

Wiedza,kontemplacja, dystans, intelekt, wiara, zwycięstwo nad samym sobą, sekret.

Ta wibracja kieruje uwagę na życie wewnetrzne, na jego jakość. Organizuje więc w pewnym sensie samotność jako sytuację sprzyjającą wypracowaniu dystansu i uwewnętrznieniu przeżyć. równocześnie "siódemka", będąc liczbą przyporządkowaną materii, zmusza do poznania jej dogłębnie, co oznacza, że wiedzę zdobedziesz poprzez wyobcowanie, dobrowolne lub nie z tzw.:normalnego zycia: dzieki ciału (czyli przez kłopoty z nim), drogą wiary (np.wstapienie do zakonu) lub drogą poznania (np. podporządkowanie życia pracy naukowej).

We wszystkim, co robisz, starasz się być perfekcyjny (i często jesteś). Wbrew swej sekretnej i dyskretnej naturze, jesteś czesto osobą błyszczącą w towarzystwie, potrafiąca skupić na sobie zainteresowanie, by "zgasnąć" w intymnej domowej sytuacji, zatapiając się w swoim wnętrzu.

Świat wartości materialnych nie powinien nigdy stać się dla ciebie celem. Bzpieczeństwo materialne, a nawet luksus osiagniesz wtedy bez żadnych starań. Jeśli wibrujesz negatywnie, będziesz prawdopodobnie skupiać swe wysiłki na posiadaniu jak najwiekszej ilości rzeczy i staniesz się zatwardziałym materialistą. Jako negatywna "siódemka" jestes osobą lekceważącą, zamknięta w sobie, nieuczciwą. Brak ci autentycznej wiary w siebie, jesteś nastawiony na poklask i cynizm. Musisz przełamać swój dystans, brak wiary, nieufność, zintegrować się z rodziną i społeczeństwem i nauczyć się lojalności w stosunkach intymnych. Uczyć się być pokornym, tzn.umieć widzieć siebie w całości, a nie jako calość.

Nie jest to też najbardziej "małżeńska" czy "rodzinna" wibracja, chyba, że spotkasz kogoś, z kim nawiążesz kontakt intelektualny lub duchowy. Jesteś partnerem, który wymaga dostosowania się do twojego światopoglądu i rezygnacji z własnych ambicji. Swe uczucia czesto skrywasz, gdyż twoim zdaniem są oznaką słabości.Masz bardzo silne potrzeby seksualne, ale twoim sercem kieruje rozsądek. Jeśli znajdziesz odpowiedniego partnera, potrafisz byc całkowicie wierny.

Możesz robić wrażenie osoby obojetnej, ale w rzeczywistości masz ogromną potrzebę zdobycia zaufania i szacunku otoczenia. jesteś wrażliwy i obdarzony wyjątkową intuicją, często zaskakujesz innych trafnością swych przewidywań. Jesteś niezależny, ale gotowy dzielić się z innymi tym, co masz i co wiesz. Twoja pomoc duchowa może ulżyć cierpieniu tych, którzy pomimo dystansu, jaki stwarzasz, zbliżą się do Ciebie.

Twojemu życiu, często samotnemu obok książek i własnych mysli, towarzyszy sztuka. Umiesz docenic wartości dzieł wielkich kompozytorów i malarzy, a zdolności muzyczne są często twoim udziałem.

Pragnienie poznania, a więc i doświadczania jest w Tobie tak silne, że często prowadzi do huśtawek losu: góra i dół na przemian. A ponieważ na drodze tej chodzi o zrozumienie sensu istnienia-często idealizm, marzycielskość i intelektualizm "siódemki" nie przystają do twardych praw tego świata i Twoje zycie wydaje Ci się pasmem rozczarowań, które poddajesz nieustannej analizie.

Słabe punkty to: kolana, nogi, stawy, czasami system nerwowy. Najwięcej przypadków schizofrenii jest właśnie wśród "siódemek".

Dla "siódemek", które nic nie robią połowicznie, a to co robią jest oryginalne, skuteczne i humanitarne interesujące są wszystkie dziedziny takie jak: nauka, filozofia, psychologia, astrologia, medycyna, gdzie niezbędna jest umiejętność analizy, wykorzystania własnych wysiłków i doswiadczeń. Wśród "siódemek" spotyka się też wielu uzdrowicieli.

Podliczba 34/7

Należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie milosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doswiadczenia pojawiające się, by umozliwić nam głębsze poznanie samego sibie. Jeśli narzucimy sobie dyscypilnę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomoca kosmiczną. Dzieki dyskrecji i mądrości zdobedziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

CYKLE ŻYCIA.

Cykle dzielą nasze życie na trzy zasadnicze części. Znajomość czasu ich trwania i odpowiadających im wibracji pomaga nam wykorzystać nasze możliwości w danym okresie zycia.

Każdy cykl podsuwa lekcję do nauczenia i podpowiada jak z nich skorzystać w sposób pozytywny.

I CYKL – FORMUJĄCY OSOBOWOŚĆ – wskazuje na charakter naszego dzieciństwa i wczesnej młodości, kształtuje naszą osobowość. Ten okres jest źródłem naszych głębokich przeżyć, wokół których gromadzą się nasze zahamowania i lęki. Z jego energią stykamy się w momencie naszej największej niewinności, czystości, niezaznaczeni jeszcze żadnymi uprzedzeniami – „przesiąkamy” jego energią.

I Cykl 9

Dziecko nadwrażliwe, emocjonalne, płaczliwe, trudno adaptujące się i nerwowe gdyż zbyt dużo rzeczy się dzieje. Jako wibracja końca, bilansu i spełnienia, 9 nie jest na swym miejscu na początku życia. Stąd napięcie, które jednak wcześnie uwrażliwia na innych i otwiera na świat. Czasem możliwość podróży lub zmiany kraju zamieszkania. Marzycieskość, chęć ucieczki, idealizm. Czasem przeczucie jakiegos powołania, które bedzie potrzebowało czasu na ostateczne ujawnienie się. Talent artystyczny. Postawa twórcza. Nauka. Ewolucja.

Negatywnie: trudne i destabilizujące doświadczenia. Czasami rozczarowania uczuciowe lub kleska jakiegoś związku.

Rodzice: pomóc dziecku znaleźć swoje miejsce w hierarchii rodzinnej i społecznej, otoczyć je miłością i zrozumieniem, zwłaszcza w sytuacjach emocjonalnie trudnych. Nauczyć, poprzez własny przykład, wyrozumiałości, postepowania zgodnie z wewnetrzną prawdą, uczciwości wobec innych i niesienia pomocy, lecz bez zapominania o sobie.

I okres przejściowy między I a II cyklem:

od 4.01.2003 do 1.01.2008

II CYKL – TWÓRCZY(produktywny) – przede wszystkim informuje o naszych predyspozycjach zawodowych i naszym miejscu w społeczeństwie – określa charakter sytuacji, w których możemy uruchomić nasz potencjał i twórczą postawę wobec życia i innych ludzi. Jego wibracji możemy już użyć jako „narzędzia” (to nasza indywidualna pamięć doświadczeń na dany temat, nasze umiejętności), którym posługujemy się tym razem w nowych warunkach na drodze naszego życia.

II Cykl 4

Akcent położony na pracę. konieczny wysiłek i wytrwałość. Brak ułatwień zewnętrznych i czasu na odpoczynek. Należy rozwijać umiejętności organizacyjne i zmysł ekonomiczny. Ważny też staje się dom i rodzina. Podróże związane z pracą zawodową. Sukces przychodzi z czasem, proporcjonalnie do wyłożonego wysiłku. Jest to mozolne i staranne budowanie fundamentów zyciowych, powolne bratanie się z rzeczywistością.

Lekcja: nie tracić czasu, lecz wytrwale budować fundamenty. Należy nadać wyraźną strukturę swemu życiu. Dostrzec rządzące nim prawa i przestrzegać ich. Pozostawać w zgodzie z samym sobą i w harmonii z innymi. Podejmować pracę ze zrozumieniem, a nie podporządkowaniem. Nauczyć się widzieć rózne aspekty swojej pracy jako jedną całość.

Negatywnie: trudna sytuacja materialna. Konieczność walki, której rezultat rozczarowuje. niebezpieczeństwo strat finansowych i choroby. Ograniczenia i problemy uczuciowe.

II okres przejściowy między II a III cyklem:

od 4.05.2031 do 1.01.2035

III CYKL – WSPÓŁPRACY(żniwny) – mówi o rodzaju „satysfakcji”, jaką będziemy czerpać z plonów naszego życia. Jesteśmy wówczas dojrzali, świadomi siebie i własnych talentów – możemy włączyć się do współpracy nad wspólnym celem, z osobami realizującymi podobne zadania.

III Cykl 3/21

Współżycie z ludxmi, bogate zycie towarzyskie. Działalność twórcza lub artystyczna. Nowe zainteresowania, podróże. Czasem spóźniona, szczęśliwa miłość. Niekiedy odkrycie w sobie jakiegoś talentu.

Negatywnie: życie zbyt beztroskie z przykrymi tego konsekwencjami we wszystkich dziedzinach. Lekceważenie zdrowia i równowagi wewnętrznej. Nadużycia. Czasami wrogość otoczenia uniemożliwiająca realizację planów. Samotność, brak porozumienia.

Podliczba 21/3

Sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy byc pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia władzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszania naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

III Cykl działa do końca życia.

WARUNKI ŻYCIA.

I WARUNKI ŻYCIA to moment urodzin, a jego wibracja ma wpływ na nasz rozwój od urodzenia do w Twoim przypadku 29 roku życia. Podczas trwania I Warunków Życia rozszyfrowujemy sens i cel naszego obecnego wcielenia. Jeśli się nam to uda-uzyskamy solidną bazę do świadomej pracy nad sobą z kolejnych fazach życia.

Jeśli liczba określająca dane Warunki Życia pokrywa się z Liczbą Drogi Życia to przynosi ułatwienia i nowe możliwości. Natomiast jeśli liczba Warunków Życia pokrywa się z liczbą Cyklu , przynosi to pewną dwuznaczność i rozdźwięk.

I Warunki Życia 4/13

4.ORGANIZACJA, SPEŁNIENIE, PRACA.

Znaczenie ogólne: trzeba zwrócić uwagę na dobrą organizację i angażować się tylko w przedsięwzięcia solidne i dobrze przemyslane. Okres pracy, organizowania życia, budowy jego fundamentów. Przedsiębiorczość i wysilek prowadzący do spełnienia. Nie liczyć na tzw. szczęście, tylko pracować.

Pozytywnie: stablizacja, zabezpieczenie. Solidne fundamenty. Konstruktywna praca przynosząca efekt w przewidzianym terminie. Równowaga w zyciu prywatnym i zawodowym.

Negatywnie:walka. Ograniczenia. Brak środków materialnych. Przeszkody i opóźnienia we wszystkim. Problemy finansowe lub zdrowotne.

I Warunki Życia: dla dziecka okres ten może być twardy, warunki ciężkie i stwarzające szereg ograniczeń. Okoliczności sprzyjają zrozumieniu istoty pracy. Dokładność, organizacja, poczucie rzeczywistości, realizm w ocenie sytuacji. Twarda szkoła reguł tego świata, która stanowi solidny posag na dalsze zycie. Mało fantazji lub możliwości spełnienia marzeń. Poczucie względnego bezpieczeństwa. Praca stanowi najwyższą wartość i najsolidniejsze oparcie.

Podliczba 13/4 (Liczba Karmiczna)

Liczba karmiczna 13/4 związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła na koszt innych. Trudności, jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjonalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.

Jest liczbą transformacji (często poprzez miłość).

13 to 1-człowiek i 3-ekspresja twórcza. Zredukowane do liczby 4 symbolizuje czlowieka twórczo zmagającego się z materią.

Jej lekcję przedstawię podczas analizy Liczb Karmicznych.

Jeśli Liczba Karmiczna wystąpi w Liczbie Wcielenia (I Warunki Życia) to prawdopodobnie całe Twoje życie będzie podporządkowane zmianom. W chwilii, gdy będzie Ci się wydawało, żę sytuacja się stabilizuje, przyjdzie nowa seria wydarzeń, które poruszą życie jak glebę przed siewem, by trud zaczął się od nowa.

Zmiana I Warunków na II Warunki Życia nastepi: 4.09.2003r.

II Warunki Życia 7/25 i 3/21

7.WIEDZA, DOSKONALENIE SIĘ.

Znaczenie ogólne: trzeba bauczyć się refleksji, wyciagania wniosków, analizy, gromadzić życiową mądrość. Czas studiów, poszukiwań, specjalizacji, planowania. Nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść "prezent kosmiczny" w postaci duchowego oświecenia. Niezależność.

Pozytywnie: nowe pomysły, głębokie rozumienie zycia i drugiego człowieka. doskonalenie się. Nieoczekiwany sukces. Ewolucja duchowa.

Negatywnie: samotność. Kłopoty materialne i zdrowotne. Depresja. Na każdym kroku przeszkody.

II Warunki Życia: zmiany wewnętrzne, nowy sposób widzenia i rozumienia swiata. Potrzeba autonomii i zrealizowania się w wybranej dziedzinie życia. Pragnienie zdobycia wiedzy. Zmiana zainteresowań. Zerwanie ze starym sposobem życia lub zakończenie jakiegoś związku uczuciowego, przyjaźni. Czasem problemy zdrowotne lub materialne. Małżeństwo należy zawierać z dużą ostrożnością, natomiast bardzo korzystne są podróże.

Podliczba 25/7

Liczba oznacza trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Zycie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo "stanąć na nogi"i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jesli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utrate energii, nie kończymy nigdy zaczetego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. Liczba 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciagniecie wniosków ze swoich doswiadczeń i przeżycie drugiej połowy zycia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

3.TWÓRCZOŚĆ, WYRAŻANIE SAMEGO SIEBIE NA ZEWNĄTRZ.

Znaczenie ogólne: poszukiwanie indywidualnych środków wyrazu, harmonijne stosunki z otoczeniem. Czas na rozwijanie zainteresowań i talentów. Należy eksploatować swą wyobraźnię. Okres sprzyjający komunikacji-słownej i artystycznej.

Pozytywnie: czas twórczy, przynoszący spełnienie, szczęście, przyjaciół. Jest to najłatwiejszy okres w życiu.

Negatywnie: zahamowanie ekspresji. Rozproszenie energii i powierzchowność zainteresowań. Ekstrawagancja, nie kontrolowane wydatki.

II Warunki Życia: czas realizacji przyjacielskich i towarzyskich. Czas spotkań, wyrażania samego siebie, twórczości. Okazje, by wykorzystac swe talenty lub zrealizować się w dziedzinie, która wymaga komunikacji z innymi (droga artystyczna, handel,biznes,dziennikarstwo, reklama, literatura, malarstwo, muzyka,medycyna lub opieka nad chorymi itp.). Okres sprzyjający sukcesowi we wszystkich dziedzinach życia, gdyż mało jest przeszkód z zewnątrz. Miłość i przyjaźń. Czasem prowokowanie niebezpiecznych sytuacji przez ekstrawagancję i niezręczność w relacjach międzyludzkich. Życie uczuciowe bogate, lecz emocje ulokowane w wielu związkach.

Podliczba 21/3

Sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy byc pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia władzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszania naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

Zmiana II Warunków na III Warunki Życia nastąpi: 4.09.2012r.

III Warunki Życia 2/11,20,29,38 i 7/16,25,34

2.ZWIĄZKI, WPSÓŁPRACA

Znaczenie ogólne: nie jest łatwo dokonać czegokolwiek bez pomocy innych. Trzeba być dyplomatą, cierpliwym, dyskretnym i pełnym zrozumienia dla innych. Okres sprzyjający zawieraniu związków i spółek, współpracy i zyciu we dwoje. Okres bogaty emocjonalnie. Pasywność i poddawanie w wątpliwość dotychczasowych przekonań i słuszności swych wyborów.

Pozytywnie: przyjaźnie, związki i udane małżeństwo.

Negatywnie: rozwód, oszustwo, zdrada, brak pracy.

III Warunki Życia: kontrakt, umowa, związek, współpraca, zawarcie małżeństwa. Okres szczęścia, miłości, przyjaźni lub poddania w wątpliwość dotychczasowych związków osobistych czy zawodowych. Czasem zerwanie. Czas życia małżeńskiego (lub rozwodu) i współpracy. Ta liczba nigdy nie zapewnia pełnej stablizacji ze względu na dualizm, który symbolizuje. Zdrowie psychiczne lub fizyczne wymaga uwagi.

Podliczba 11/2 (liczba 11 jest liczbą karmiczną)

Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.

Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedynastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.

"Jedynastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.

W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.

W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.

Jak przepracować lekcję opiszę, kiedy będę analizować liczby mistrzowskie.

Podliczba 20/2

Przebudzenie. Niespodzianki. to człowiek, który "przegląda na oczy", budzi się ze snu, otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu.

Podliczba 29/11/2

Ważne znajomości, pomoc osób wysoko postawionych. inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak: produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy sie trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swoich celów.

Podliczba 38/11/2

Dla mężczyzny- kobieca pomoc. Jest to liczba wymagająca, lecz posiada ona ogromną dobroczynną moc. Obdarza nas wyobraźnią i natchnieniem poetyckim, mozliwością poznania rzeczy niewidzialnych dla wiekszości ludzi. Urok i magnetyzm. Możliwość zmian we wszystkich dziedzinach zycia. Protekcja. Pożyczki. Uznanie. Szczęśliwy związek. Jeśli wyrażamy ta wibrację negatywnie, nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co prowadzi do rozstan i rozwodów.

7.WIEDZA, DOSKONALENIE SIĘ.

Znaczenie ogólne: trzeba bauczyć się refleksji, wyciagania wniosków, analizy, gromadzić życiową mądrość. Czas studiów, poszukiwań, specjalizacji, planowania. Nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść "prezent kosmiczny" w postaci duchowego oświecenia. Niezależność.

Pozytywnie: nowe pomysły, głębokie rozumienie zycia i drugiego człowieka. doskonalenie się. Nieoczekiwany sukces. Ewolucja duchowa.

Negatywnie: samotność. Kłopoty materialne i zdrowotne. Depresja. Na każdym kroku przeszkody.

II Warunki Życia: zmiany wewnętrzne, nowy sposób widzenia i rozumienia swiata. Potrzeba autonomii i zrealizowania się w wybranej dziedzinie życia. Pragnienie zdobycia wiedzy. Zmiana zainteresowań. Zerwanie ze starym sposobem życia lub zakończenie jakiegoś związku uczuciowego, przyjaźni. Czasem problemy zdrowotne lub materialne. Małżeństwo należy zawierać z dużą ostrożnością, natomiast bardzo korzystne są podróże.

Podliczba 16/7 (Liczba 16 jest Liczbą Karmiczną)

Jest to człowiek (1) wobez odpowiedzialności i miłości (6). w którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiazań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w zyciu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Podliczba 25/7

Liczba oznacza trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Zycie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo "stanąć na nogi"i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jesli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utrate energii, nie kończymy nigdy zaczetego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. Liczba 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciagniecie wniosków ze swoich doswiadczeń i przeżycie drugiej połowy zycia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

Podliczba 34/7

Należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie milosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doswiadczenia pojawiające się, by umozliwić nam głębsze poznanie samego sibie. Jeśli narzucimy sobie dyscypilnę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomoca kosmiczną. Dzieki dyskrecji i mądrości zdobedziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

Zmiana III Warunków na IV Warunki Życia nastąpi: 4.09.2021r.

IV Warunki Życia 3/21 i 7/25

3.TWÓRCZOŚĆ, WYRAŻANIE SAMEGO SIEBIE NA ZEWNĄTRZ.

Znaczenie ogólne: poszukiwanie indywidualnych środków wyrazu, harmonijne stosunki z otoczeniem. Czas na rozwijanie zainteresowań i talentów. Należy eksploatować swą wyobraźnię. Okres sprzyjający komunikacji-słownej i artystycznej.

Pozytywnie: czas twórczy, przynoszący spełnienie, szczęście, przyjaciół. Jest to najłatwiejszy okres w życiu.

Negatywnie: zahamowanie ekspresji. Rozproszenie energii i powierzchowność zainteresowań. Ekstrawagancja, nie kontrolowane wydatki.

II Warunki Życia: czas realizacji przyjacielskich i towarzyskich. Czas spotkań, wyrażania samego siebie, twórczości. Okazje, by wykorzystac swe talenty lub zrealizować się w dziedzinie, która wymaga komunikacji z innymi (droga artystyczna, handel,biznes,dziennikarstwo, reklama, literatura, malarstwo, muzyka,medycyna lub opieka nad chorymi itp.). Okres sprzyjający sukcesowi we wszystkich dziedzinach życia, gdyż mało jest przeszkód z zewnątrz. Miłość i przyjaźń. Czasem prowokowanie niebezpiecznych sytuacji przez ekstrawagancję i niezręczność w relacjach międzyludzkich. Życie uczuciowe bogate, lecz emocje ulokowane w wielu związkach.

Podliczba 21/3

Sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy byc pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia władzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszania naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

7.WIEDZA, DOSKONALENIE SIĘ.

Znaczenie ogólne: trzeba bauczyć się refleksji, wyciagania wniosków, analizy, gromadzić życiową mądrość. Czas studiów, poszukiwań, specjalizacji, planowania. Nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść "prezent kosmiczny" w postaci duchowego oświecenia. Niezależność.

Pozytywnie: nowe pomysły, głębokie rozumienie zycia i drugiego człowieka. doskonalenie się. Nieoczekiwany sukces. Ewolucja duchowa.

Negatywnie: samotność. Kłopoty materialne i zdrowotne. Depresja. Na każdym kroku przeszkody.

II Warunki Życia: zmiany wewnętrzne, nowy sposób widzenia i rozumienia swiata. Potrzeba autonomii i zrealizowania się w wybranej dziedzinie życia. Pragnienie zdobycia wiedzy. Zmiana zainteresowań. Zerwanie ze starym sposobem życia lub zakończenie jakiegoś związku uczuciowego, przyjaźni. Czasem problemy zdrowotne lub materialne. Małżeństwo należy zawierać z dużą ostrożnością, natomiast bardzo korzystne są podróże.

Podliczba 25/7

Liczba oznacza trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Zycie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo "stanąć na nogi"i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jesli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utrate energii, nie kończymy nigdy zaczetego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. Liczba 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciagniecie wniosków ze swoich doswiadczeń i przeżycie drugiej połowy zycia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

WYZWANIA ŻYCIA.

Ogólnie: Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązanie konfliktu czy problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. I ten test będzie się powtarzał przez pewien czas w różnych dziedzinach życia, dopóki nie zrozumiemy istoty mechanizmu, który pozwoli na odwrócenie negatywnego potencjału w pozytywny. Inaczej mówiąc nasze problemy odpowiadają naszym wewnętrznym słabościom "niedouczeniu" lub brakom pochodzącym z poprzednich wcieleń. teraz dajemy sobie szansę na powtórny egzamin, ucząc się na praktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań.

Najlepiej jest więc zaakceptować te wyamgania, podjąć wyzwania i starać się im sprostać, gdyż jest to jedyny sposób, by się od niego uwolnić.

Są trzy podstawowe Wyzwania na Drodze Życia: I Wyzwanie, które obejmuje pierwszą połowę życia (do ok. 40 roku życia), II Wyzwanie, które wkracza na miejsce I wyzwania mniej więcej po czterdziestych urodzinach. Trzecim Wyzwaniem jest Wyzwanie Główne, które dotyczy całego naszego zycia i którego wpływ jest najsilniejszy.

I Wyzwanie Życia-5 (oddziałuje do około 40 roku zycia.)

5 – Służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych – szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Uwaga na nadmierne ryzyko – nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu – nie na zewnątrz.

NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ –

NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW

UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ

WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW

Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.

II Wyzwanie Życia-6 (oddziałuje od około 40 roku życia)

6 – Służy odnalezieniu równowagi pomiędzy dawaniem i braniem, tak, aby dbając o „ognisko domowe” nie poświęcać zbytnio własnych ambicji i aspiracji. Współczuć, ale ze zdrowym egoizmem. Twoje własne zobowiązania traktuj w sposób odpowiedzialny. Nie poddawaj się emocjom, a świat i ludzi akceptuj takimi, jakimi są. Ćwicz również sztukę dokonywania wyborów.

PAMIĘTAJ: NIE WOLNO TWORZYĆ ZASAD POSTĘPOWANIA DLA INNYCH !!

NAUCZ SIĘ KOMPROMISU

NAUCZ SIĘ SZACUNKU DLA POGLĄDÓW I ZDANIA INNYCH LUDZI –

NIE POUCZAJ INNYCH

Mając takie wyzwanie, możesz uważać, że każdy musi podporządkować się Twojemu prawu, co w efekcie wywołuje niepotrzebne zupełnie nieporozumienia i konflikty z otaczającym Cię światem.

Wyzwanie Główne 1 (oddziałuje przez całe zycie)

1 – Służy odnalezieniu własnej indywidualności – samopoznaniu. Wymaga wykształcenia silnego poczucia własnej wartości. Należy podejmować przedsiębiorcze działania, rozwijaj własną niezależność i samostanowienie – bez nadmiaru ambicji, egocentryzmu i tyrani.

PRACUJ NAD WŁASNĄ WOLĄ

Wnosi skłonność w kierunku negatywnego przeciwstawiania się, a wydarzenia życiowe, jakich doświadczasz, mogą stać się przeszkodą do realizacji Twoich własnych marzeń. Nie zapominaj – nie jesteś w stanie wszystkich zadowolić !!

LICZBY KARMICZNE:

Liczby karmiczne wyrażają tzw. karmę czyli prawo przyczyny i skutku, które rządi światem materialnym. Każda nasza myśl, każde nasze słowo czy uczynek stanowi przyczynę wywołującą określony skutek, rozciągający się na wiele kolejnych wcieleń.

Karma jest konsekwencją naszych wyborów, a ponieważ rozwój świadomości przekracza granice jednostkowego życia ludzkiego, używa ona wielu ciał i dusz, by osiagnąć swój cel.

Nasze obecne życie jest wynikiem naszych doświadczeń, czynów i zamiarów z poprzednich wcieleń.

-jeśli pojawi się w naszym programie drogi życia (DŻ, dzień urodzenia, Cykle, Warunki) – utrudnia nasze życie do momentu, gdy LEKCJA ZOSTANIE ZROZUMIANA !! Nie musi trwać przez cały okres danych Warunków np. i to bardzo ważna informacja. Karma nie jest naszym „dozgonnym” naznaczeniem, to tylko i wyłącznie energia i w każdym momencie życia możemy wszystko zacząć od nowa, transformując w sobie energie, która mogła być przyczyną naszych „niepowodzeń” czy smutków. Ktoś, kto kieruje całym wszechświatem jest wyjątkowo „Kimś Dobrym”.

13/4

Liczba karmiczna 13/4 związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła na koszt innych. Trudności, jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjonalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.

Jest liczbą transformacji (często poprzez miłość).

13 to 1-człowiek i 3-ekspresja twórcza. Zredukowane do liczby 4 symbolizuje czlowieka twórczo zmagającego się z materią.

Jej lekcję przedstawię podczas analizy Liczb Karmicznych.

Jeśli Liczba Karmiczna wystąpi w Liczbie Wcielenia (I Warunki Życia) to prawdopodobnie całe Twoje życie będzie podporządkowane zmianom. W chwilii, gdy będzie Ci się wydawało, żę sytuacja się stabilizuje, przyjdzie nowa seria wydarzeń, które poruszą życie jak glebę przed siewem, by trud zaczął się od nowa.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą:

* trudne, biedne dzieciństwo

* brak pracy i pieniędzy

* straty materialne

* konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

16/7

Jest to człowiek (1) wobez odpowiedzialności i miłości (6). w którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiazań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w zyciu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą:

* nieudane, nieszczęśliwe związki

* izolacja i samotność

* fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

LICZBY MISTRZOWSKIE:

Ponieważ liczby te wibrują na wysokiej częstotliwości i posiadają ogromną moc, Ci, których one dotyczą, otrzymują trudne zadania w życiu, między innymi konieczność ścisłej samokontroli, dyscypliny i oczyszczenia swiadomości zewnętrznej czyli Osobowości. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrza (jedną lub więcej) w dacie urodzenia budzona jest przez objawienie, olsnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swojego daru i nie podejmuje swiadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. Zwykle jednak osoby, których daty urodzenia posiadają Liczbę-Mistrza, mają specyficzną siłę osobowości, rodzaj charyzmy, która przynajmniej zapewnia im wyjatkowe miejsce w społeczeństwie.

11-Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.

Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedynastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.

"Jedynastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.

W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.

W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.

JEJ LEKCJA: dzielic się wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Nie handlować nimi, talenty "jedynastki" nie są do kupienia.

LICZBY SZCZEGÓLNE :

17– To wibracja opieki kosmicznej – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Zapewnia ochronę nawet w sytuacjach obiektywnie beznadziejnych – jej „posiadacz” zawsze „spadnie na cztery łapy.”

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.