Mrs Bear

Karta Dnia - Kamienie Wróżą

6 postów w tym temacie

Od dziś ruszam z kartami dnia. Używam kart "kamienie wróżą" choć używam ich jako narzędzie do przepowiadania przyszłośći, odgadywania tajemnic i rozwiązywania tego co było w przeszłości. Jednak nie stosuję tego, że kamienie na kartach wróżą.. To troszkę sprzeczne dla mnie ale to nie wywody na ten temat. Dostałam je, poczułam "coś" i wieszczę :p

14 Styczeń - Chryzokola -- odpowiedzialność

Dzień upłynie Nam w dużym biegu. Możliwe, że odezwie się ktoś do nas z kim dawno nie mieliśmy kontaktu. Jutro możemy poczuć się zmęczeni po całym dniu bo będzie On intensywny. I będzie to natłok spraw codziennych, fizycznych typu praca bądź obowiązki domowe; albo natłok myśli, przemyśleń o nas samych. Nie powinno się dziać nic złego. Jeśli jutro ktoś się wybiera w podróż jak najbardziej można, to dobry dzień. Na podróż gdzieś bądź na podróż w siebie samego ;)

Ogółem jutro polecam wyjść gdzieś na łono natury. Poczuć związek z ziemią, to dobry czas na medytację i poczucie łączności z nią.

Jeśli ktoś zdecyduje się na wejście w trans, medytację, pracę nad sobą - może dojść do ciekawych wniosków.. :)

To dobry dzień na wyciszenie i pomyślenie o swoim życiu i o sobie. Dobry czas też dla relacji przyjacielskich.

To tyle ;) miłego dnia !

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjsć nie wyjdę, bo mam zakaz od lekarza rodzinnego. Ale leżenie w łóżku kiedy za oknem śnieg nie jest łatwe. Za to skorzystam z dobrej passy na podróże i wybiorę się w jakąś szamańską.

A przy okazji dodam od siebie, że Rammsteinowej wieszczenie srawdza się bardzo. U mnie to grubo ponad 90% wszystkiego co powiedziala. Polecam więc skorzystać z rad weszczki Rammsteinowej :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracam do tematu. Trochę musiałam zająć się sobą ;)

31 styczeń - nefryt - mistrzostwo

Trafiła się dziś ciekawa karta. Rzekłabym, że będzie dziś dużo rozmów. Czy to między członkami rodziny czy przyjaciółmi. Ale te rozmowy będą tak jakby o nas samych i o nich. O relacjach i o tym co nas łączy a co dzieli. Dziś dzień będzie taki zamglony. Nie zobaczymy pewnych spraw i rzeczy, które mają miejsce. Może nie każdy lubi, ale to forum ezoteryczne i dziś właśnie tak mówi karta dnia. Bo dziś musimy spojrzeć na siebie obiektywnie. Czy to, że są obok nas osoby oznacza, że mamy jakieś miejsce "w stadzie" ? Czy nasze parcie na rozwój i wciąż samodoskonalenie się nie przysłania nam spraw związanych z emocjami i życiem codziennym? Dziś dobrze byłoby rozliczyć się z tego naszego myślenia. O nas samych. Dziś powinniśmy zrozumieć, że każdy jest w czymś dobry. Nie powinniśmy się bać o naszą pozycję, czy to w rodzinie, czy w pracy czy w rozwoju. Każdy ma swój czas i swoje miejsce. Tak na prawdę osoba, która się rozwija dziś zrozumie, że nie potrzebuje walczyć z nikim. Walczyć o swoje argumenty. Dziś to dobry czas na nauczenie się nie dyskryminowania innych i branie konsekwencji za swoje emocje słowa uczucia czyny. Jeśli mówisz A zrób A, nie zrób B. Zrozum proces życia. Jest nim koło i natura.

Edit: Widzę, że nie dodałam jeszcze czegoś. Karta ta mówi również o tym by w życiu nie szufladkować kogoś. Ustąpić od wszelkich ocen. Np. Niedzwiedzie to silne i "samotnicze" zwierzęta. To błąd. Karta mówi o tym aby nie przypisywać nikomu cech. By pozwolić mimo własnego myślenia i postrzegania przyjąć prawo do tego, że każdy się rozwija i że coś co dla Ciebie u kogoś np. chęć zabawy i imprez będzie oznaczało jako zachowanie złe i podszyte problemami nie oznacza, że ta osoba właśnie na tą zabawę nie ma ochoty i po prostu się relaksuje. Pozwól sobie i innym być wolnym w ich i swoim zachowaniu. Nie szufladkuj i nie określaj ich abyś Ty nie był określony i zaszufladkowany. Osiągnij mistrzostwo :)

Edytowane przez Rammsteinowa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.