kresowianka

Joga Swiatla-Rozwoj,teoria ,praktyki

3 posty w tym temacie

post-2299-0-27203600-1326856161_thumb.jpJoga Swiatla - droga rozwoju duchowego.

.Wszystko na świecie jest ze światła: ludzie,rzeczy,drzewa i trawa,zwierzęta,planeta i gwiazdy. Praprzyczyna czyli Bóg i jest światłem.My(ludzie) jesteśmy z Boga t.z. ze Swiatła.

Joga Swiatła powstała od momentu urodzenia Satja Jugi, w okresie globalnych zmian planety Ziemia i Ludzkości. Został zakończony proces inwolucji( zakręcania ) i zaczyna się ewolucja.Wektor zmienia kierunek od materii,uszczelniania do rozwijania,wracamy z powrotem,wspominając swój dom,Boga.

Ostatnio do czego przyszlam - to jest JOGA SWIATLA. Teorja,Lekcje i Praktyki...

Mistrzynia tej Jogi SWIATLA jest SURJA ( Olga Jerszowa),ur. w Moskwie,obecnie,mieszkajaca ,praktykujaca i nauczajaca w m.Tambow.Rosja.obw.Tambow. Jestem jej uczennica.

Surja uzdrawia ludzi,ona liczy,ze nie ma chorob nieuleczalnych,a sa ludzie,ktorze nie chca do konca byc uzdrowieni.Leczenie i nauczanie jest mozliwe bezposrednio w Tambowie,rowniez jak i przez Skype.

Owszem.informacja i wiedza jest dostepna w j.rosyjskim,nalezy miec,rejestracje e-mailu na serwierze mail.ru,czy list.ru,by miec dostep do stowarzyszenia.

Z Surja mozna sie skontaktowac sie przez powiadomienia i Skype. Ja i moi koledzy postanowilismy pomoc w docieraniu tej wiedzy przez tlumaczenia. Postanowilam tlumaczyc ta na j.polski,inni na j,angielski ,grecki i in.

Zapraszam na mojego bloga : jogaswiatla-rozwoj.blog.onet.pl/

Joga Swiatla- drogi rozwoju duchowego - Onet.pl Blog

JOGA SWIATLA - drogi rozwoju duchowego. Lekcje,Teoria,Praktyki.

źródło: jogaswiatla-rozwoj.blog.onet.pl

W tym momencie mam przetlumaczonych kilka artykulow,pamietnikow na temat ,oto linki do moich blogow :

http://jogaswiatla-rozwoj.blog.onet.pl/

Moje blogi

Moje blogi

Jak leczyc Boskim Swiatlem

Edytowane przez kresowianka
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdziwa Joga to Mistyczna Unia z Bogiem ,połączenie z wyższą jażnią / ja ,lub nad-świadomością  ,to połączenie /zintegrowanie  przeciwieństw YIN -YANG , to zmaganie się z ciemnością własnej duszy i ignorancją umysłu  , negatywną energią emocjonalną i psychiczną (duchową ) ,to pokonywanie oporów i słabości materii (ciała ), to oczyszczenie /oświecenie ciemności swej głębi psychicznej - nieświadomości i podświadomości  ,dopiero wtedy można mówić o prawdziwym rozwoju duchowym .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.