Jasnowidz

Jasnowidz Szczecin

4 posty w tym temacie

Witam Wszystkich

Mam dar jasnowidzenia i pomagam ludziom w odnajdywaniu osób zaginionych,świadków przestępstw,oraz w wielu innych trudnych sprawach.

Posiadam 26 letnie doświadczenie jako jasnowidz oraz duże doświadczenie w ezoteryce.Piszcie do mnie na forum lub na email nadodra@vp.pl

Pozdrawiam Wszystkich

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam pytanie: działasz odpłatnie, na jakiej zasadzie pomagasz?skoro tak długo działasz w tym zakresie, to czy możesz nam bliżej się przedstawić... ?

Edytowane przez Kuanan
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Korzystałam z pomocy tego jasnowidza, wiele faktów określił celnie, na resztę jeszcze czekam. Jest miłym i ciepłym człowiekiem. Najpierw przesłał mi swoją wizję na maila nie czekając na jakąkolwiek wpłatę. Napisał tylko, że jeżeli będę uważała, że powinnam mu zapłacić to zapłacę i podał dane. Mogę go polecić, to skromny ale pomocny człowiek.

mam pytanie: działasz odpłatnie, na jakiej zasadzie pomagasz?skoro tak długo działasz w tym zakresie, to czy możesz nam bliżej się przedstawić... ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:12, Jasnowidz napisał:

Witam Wszystkich

Mam dar jasnowidzenia i pomagam ludziom w odnajdywaniu osób zaginionych,świadków przestępstw,oraz w wielu innych trudnych sprawach.

Posiadam 26 letnie doświadczenie jako jasnowidz oraz duże doświadczenie w ezoteryce.Piszcie do mnie na forum lub na email nadodra@vp.pl

Pozdrawiam Wszystkich

Ale mecyje ,ja mam ponad 30 letnie  doświadczenie w filozofii i psychologii Wschodu i Zachodu , Jasnowidzeniu ,telepatii ,empatii ,biochemii , embriologii ,duchowości ,teologii ,mediumizmie ,parapsychologii , Astrofizyce ,Yodze ,Szamanizmie ,medytacji -zen z Dalekiego Wschodu ,ezoteryce   ,okultyzmie  ,magii , meta-fizyce ,spirytyzmie ,seksuologii ,wróżbiarstwie ,medycynie energetycznej ( uzdrawianiu duchowym ,psycho-terapii )  .

Tylko niestety przez plotki i pomówienia  ludzkie  ( które mi popsuły reputację  ) ,nie mam możliwości pomagania .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.