Varsoth

Witam

3 posty w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów!

"Varsoth" to nick którego używam często i gęsto na forach czy w mmo. Jeśli ktoś ma awersję do takich tworów, to mówią też na mnie "Chomik". W obu przypadkach będę wiedział, że to do mnie :)

Przez ostatnie...dwa? trzy? miesiące przeglądałem intensywnie inne forum (niestety "padochło", jak mawiam), przekopywałem też internet i miejscowe biblioteki w poszukiwaniu wiedzy, której nie zdobędę w normalny sposób, że tak powiem. Gdy trafiłem tutaj, postanowiłem się wreszcie przełamać, i wziąć udział w dyskusji, wymienić doświadczenia, poszukać czegoś wspólnie. Po prostu, w pewnym momencie poczułem się uwięziony w codziennej rzeczywistości przez ludzi - nauczycieli uparcie męczących podręczniki, mniej lub bardziej gorliwych wierzących w Boga czy inne istoty, a i "zwykłych" ludzi, którym do głowy by nie przyszło, że może być coś więcej.

Moja podróż zaczęła się od niewinnego wpisania "wiedza tajemna" w google. Brzmi śmiesznie, ale zawiera właściwie cały sens poszukiwań. Tam podsunięto mi ponoć synonim - okultyzm. Uzbrojony w nowe słowo, znalazłem całe setki (!!!) artykułów o lepszej lub gorszej wiarygodności, plus tysiące stron/forów tematycznych. I choć aktualnie robię technikum informatyczne, a więc zdaję sobie sprawę z niekoniecznie prawdziwej zawartości w internecie, stwierdziłem że AŻ TYLE błędów naraz się nie zdarza. I tak się zaczęło, i tu przeniosło,i trwa dalej.

Dziękuję.

Pewnie was zamęczyłem. Niestety, urodziłem się bez talentu do krótkiej, lakonicznej wypowiedzi. Niemniej, pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zamęczyłeś. Witaj na naszym forum. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Zachęcam też do zadawania pytań i dzielenia się wiedzą.

Baw się u nas dobrze

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię kamracie z technikum. Mi też miło Cię powitać na forum, zazdroszczę Ci Twojego daru do takiego gadania bo wielokrotnie by mi się przydał :p Życzę CI owocnego poszukiwania wiedzy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.