tery93

Dwa Dziwne Sny

5 postów w tym temacie

Na początku śniło mi się że byłem w jakiś nie znanym miejscu z koleżanką i rozmawialiśmy (nie wiem co to była za rozmowa) i weszła do tego pokoju jakaś inna dziewczyna i mi mówiła że jestem ładny i fajnie by było jak byśmy byli razem. I nagle zniknęła i zostaliśmy sami z koleżanką. Powiedziała mi z krzykiem takim że to ona ma chodzić ze mną i tata jej popiera. (i nagle znalazłem się w innym miejscu)

bylem u swojej babci w pokoju ze znajomym i nagle powiedział mi tekst (chcesz w łep) a ja na to mu odpowiedziałem (no to dawaj) i zaczęliśmy się szarpać , powaliłem go na łóżko babci i zacząłem okładać pienściami . Uderzyłem go parę razy i zwątpiłem (szkoda mi się jego zrobiło)

i tyle pamiętam

dzięki za interpretacje snu z góry

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw dwie dziewczyny zabiegające o Twoje wzglądy, potem wygrana bójka ze znajomym. Ba, nawet uczucie litości wobec niego! Według mnie, to dobre sny, świadczące o tym, że masz wysoką samoocenę. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już do niczego, bo ujęłam sedno we wcześniejszej wypowiedzi. Moim zdaniem Twoja podświadomość, poprzez te sny mówi Ci, że powinieneś być z siebie zadowolony. Daje Ci do zrozumienia, że jesteś sam dla siebie wartościowy. Dlatego to dobre sny.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jednej strony Izabela ma rację - Twoja podświadomość może sygnalizować wysoką samoocenę.

Z drugiej strony trochę dziwnie wygląda mi Twoja bierność we śnie z koleżankami i elementy agresji wokół Ciebie w obu snach.

Jedna dziewczyna jest spokojna i mówi przyjemne rzeczy, druga dziewczyna krzyczy i narzuca swoje zdanie. Gdyby potraktować ten sen głębiej, mogłoby to oznaczać jakieś rozdwojenie i brak pewności co do spójności żeńskiej części Twojej osobowości. Z drugiej strony może świadczyć o braku pewności co do natury kobiet ogólnie. Ciężko mi powiedzieć co jest bliższe właściwej interpretacji.

Odpowiedź na agresję w drugim śnie i rezygnacja z tego może oznaczać, że znalazłeś sensowniejsze sposoby na rozwiązywanie problemów. Wg mnie znaczenie może mieć też to, że to pokój i łóżko babci (znów kobieta, tym razem zwyczajowo kojarząca się z mądrością, nie wiem jak z tym skojarzeniem u Ciebie). Wydaje mi się, że dotarłeś w swojej świadomości do kobiecego aspektu swojej osobowości (Animy?). W pewien sposób mogła ona wpłynąć na znalezienie nowego sposobu rozwiązywania konfliktów (już nie męska agresja, ale kobiece współczucie?).

Takie moje luźne dywagacje na temat ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.