fiolka89

portret numerologiczny

15 postów w tym temacie

Witam, moja data urodzin to 8.9.1989 (44) 

czy mogłabym poprosić kogoś o nakreślenie portretu numerologicznego z inf. dot. cyklów zycia, tego co mam do przepracowania, co mnie czeka ? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, fiolka89 napisał:

Witam, moja data urodzin to 8.9.1989 (44) 

czy mogłabym poprosić kogoś o nakreślenie portretu numerologicznego z inf. dot. cyklów zycia, tego co mam do przepracowania, co mnie czeka ? 

 Witaj 4 i 4 =8 

Numerologia 8 – jaka jest numerologiczna ósemka?

Odwrócona ósemka to znak nieskończoności. Symbol ten jednoznacznie wskazuje na wyjątkowość, ogromną siłę i nieprzebraną energię. W numerologii liczba 8 ma najpotężniejsze ze wszystkich wibracje. Bardzo wyraźnie oddziałuje w Portrecie Numerologicznym. Osoby spod tego znaku mają ogromny potencjał, to ludzie charyzmatyczni, konsekwentni, pełni wiary i przekonani o celowości swoich działań.

Charakterystyka numerologicznej 8

Ósemki to urodzeni przywódcy. Mają w sobie mnóstwo odwagi, przebojowości, są wygadani i energiczni. Przyciągają innych jak magnes. Ze względu na duże zdolności retoryczne potrafią zagrzewać do walki, łatwo nakłaniają innych do swoich racji. Numerologiczna ósemka ma ogromne ambicje, żeby była szczęśliwa i spełniona musi przewodzić grupie, zdobywać zaszczyty i pieniądze. Wadą ósemek jest ich skupienie na sobie. W swoim egotyzmie prześcigają każdą inną liczbę. Na tyle kochają siebie i tak bardzo są skupieni na osiąganiu sukcesów, że często nie zauważają innych – zdarza im się po drodze kogoś zranić, zlekceważyć lub potraktować przedmiotowo.

Ósemki są niezwykle praktyczne i wytrwałe. Ich upór jest dla niektórych wręcz niepojęty. Co ważne, ósemki nie są zarozumiałe, to osoby twardo stąpające po ziemi, dokładnie znające swoją wartość. Dzięki temu potrafią wycenić, ile będzie kosztowało trudu dojście do pewnego celu. Ósemka doskonale wie, w jaki sposób się przygotować do konkretnego zadania oraz ile wiedzy musi zdobyć, by wszystko poszło sprawnie i po jej myśli. Wadą takich osób jest jednak skłonność do podejmowania ryzyka. Ósemkom wydaje się, że umieją przejrzeć każdego człowieka i każdą sytuację. Dlatego niejednokrotnie starają się dostać tam, gdzie innym się nie udaje. Czasami taka taktyka faktycznie przynosi efekty. Jeśli jednak plan się nie powiedzie, ósemka będzie narażona na spektakularną porażkę.

Jaka jest numerologiczna 8?

Opis numerologicznej ósemki byłby niepełny bez scharakteryzowania bardzo ważnej cechy. Otóż osoby przechodzące ósmą drogę bardzo źle znoszą konieczność podporządkowania się. To nie tak, że nie lubią hierarchii. Wręcz przepadają za nią, ale pod jednym warunkiem: muszą być zawsze tymi na górze. Nie ma nic gorszego niż grupa współpracowników, w której muszą ze sobą kontaktować się i wspierać się wzajemnie dwie ósemki. Ich twarde charaktery sprawią, że cały zespół będzie w rozsypce. Obaj przedstawiciele liczby osiem będą próbowali za wszelką cenę pokazać swój autorytet i zdobyć sobie grono popleczników. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest dobór dwóch ósemek specjalizujących się w innych dziedzinach. Jeśli jedna będzie odpowiedzialna za aspekty artystyczne, a druga za logistykę, wówczas współpraca może przebiec jako tako, bez wielu zbędnych kłótni.

Charakterystyka ósemki wydaje się nieco przytłaczająca, jednakże trzeba wspomnieć, że takie osoby nie są despotami. Jeżeli stoją na czele zespołów, zwykle są uprzejmi i dbają o swoich współpracowników. To urodzeni liderzy, łaknący szacunku, lubiący czuć się potrzebni. Prawa ósemka na przywódczym stanowisku jest przepisem na sukces całego przedsięwzięcia. Tym bardziej, jeśli weźmie się pod uwagę, że reprezentanci ósmej drogi we wszystko co robią, wkładają całe serce. To osoby sumienne i godne zaufania. Jeżeli trzeba, potrafią się odpowiednio zdyscyplinować, w razie konieczności podporządkują całe życie konkretnemu celowi. Taka cecha niekoniecznie pomaga w utrzymywaniu życia towarzyskiego, jednakże idealnie przydaje się w rozwijających się firmach, dążących do wielkich sukcesów.

Numerologiczna 8 – finanse i praca

Wytrwała praca i świadomość dobrych stron samego siebie sprawia, że ósemka ma szansę na zdobywanie ogromnych pieniędzy. Nie oznacza to jednak, iż takie osoby kochają bezpieczeństwo i wszystkie odłożone zaskórniaki przeznaczają na harmonijny rozwój swojego gniazdka. Bardzo często zdarza się, że ósemka zarobione duże kwoty inwestuje w kolejny biznes mający przynieść jeszcze więcej pieniędzy. Jak łatwo się domyślić, takie ryzykowne posunięcia nie zawsze przynoszą oczekiwany skutek. Ósemka jednak się nie załamuje, prze do przodu mądrzejsza o nowe doświadczenia. Z drugiej jednak strony, jeżeli do osiągnięcia konkretnego celu potrzebny będzie spokój, przedstawiciele liczby osiem zadbają o zrównoważone finanse.

Praca dla ósemki nie zawsze oznacza przyjemność. Nie są to osoby, które postrzegają pasję jako najważniejszą wartość w życiu. Najbardziej istotny jest założony cel. Ósemka w pełni zgadza się z twierdzeniem „przez ciernie do gwiazd”. Taka determinacja zwykle jest jednak nagradzana. Reprezentanci liczby osiem to ludzie sukcesu – znający każdą dobrą i złą jego stronę. Ich doświadczenie oraz charyzma sprawia, że po pewnym czasie są w stanie w prawdziwie skuteczny sposób zarządzać nawet bardzo dużymi przedsiębiorstwami. Sprawnie obracają pieniędzmi, nie stresują się zwalniając niepotrzebnych pracowników, potrafią efektywnie szukać sponsorów, nie zrażają się trudnościami.

Ósemki doskonale odnajdują się w świecie wielkiej polityki i finansjery. Wszędzie tam, gdzie trzeba podejmować odważne i trudne decyzje, osiem będzie brylować. Jej konsekwencja i odwaga świetnie sprawdza się przy wydawaniu trudnych osądów. Stanowczość, analityczny umysł oraz ambicja pozwalają na sukcesywne powiększanie kapitału. Co ciekawe, ósemki charakteryzują się nie tylko dużą siłą mentalną. Zwykle są także bardzo sprawne fizycznie. Ich przebojowość, wytrzymałość i stanowczość sprawia, że ósemki zwykle są dosyć popularne w różnych środowiskach.

Numerologiczna ósemka – miłość i związki

W miłości ósemki bywają despotyczne i zaborcze. Nie potrafią zrozumieć, że druga osoba nie jest niczyją własnością. W swoich przywódczych zapędach często zapominają o uczuciach, do których ma prawo partner. Z tego powodu związki z przedstawicielami liczby osiem są trudne i bardzo żywiołowe. Kolejną przeszkodą – obok zaborczości – jest skupienie na zawodowym celu. Ósemki nie potrafią żyć bez pracy i sukcesów. Niemożność specjalizowania się w profesji sprawia, że więdną i nie mogą czuć się szczęśliwe. Wiążąc się z ósemką trzeba więc mieć to na uwadze. Praca i zdobywanie kolejnych szczebli kariery zajmuje przecież sporo czasu. Partnerka lub partner przywódczej ósemki musi być gotowa nie tylko na zazdrość i tendencje do dominacji, ale także na samotne wieczory, które druga połówka spędzi nad swoją pasją.

Związek przyjacielski u ósemki przedstawia się podobnie jak ten romantyczny. Reprezentanci ósmej drogi to wspaniali i oddani przyjaciele, są hojni, potrafią zmotywować, organizują świetną rozrywkę. Z drugiej strony ich zaborczość może okazać się bardzo przytłaczająca. Ósemka kocha całym sercem. Jeżeli zostanie zraniona, staje się śmiertelnym wrogiem. Dla takich osób nie istnieją stany pośrednie – albo nienawidzą, albo w pełni się oddają. Oczywiście trzeba mieć także na uwadze, że tak jak w miłości, tak i w przyjaźni z ósemką trzeba liczyć się z nieustającymi wymówkami dotyczącymi pracy. Osiem jest nieubłagane. Jeżeli jakiś cel wymaga poświęceń, to trudno, najwyżej przyjaciel nieco pocierpi.

Numerologiczna 8 – sprawiedliwa czy niegodziwa?

Trudny charakter ósemki sprawia, że wielu podejrzewa ją o złe zamiary. Tymczasem ósemki mają bardzo czułe sumienie. Cechuje je wrażliwe poczucie sprawiedliwości i etyki. Jeżeli ósemka łamie jakiś obyczaj, robi to w pełni świadomie. Zdaje sobie sprawę z każdej konsekwencji. Dlatego krzywdzący jest stereotyp mówiący o chytrości i braku obiektywizmu u takich osób. Tak naprawdę ósemki są bezstronne i uczciwe. Ich problemem nie jest nieznajomość lub nagminne łamanie zasad. Ósemki nie radzą sobie ze swoim gorącym temperamentem, który wielokrotnie zwodzi je na manowce.

Stereotypy o ósemkach biorą się z ich zachowania wobec innych osób. Osiem potrafi być wielkoduszna i uprzejma, jeśli poczuje sympatię do konkretnego człowieka. Z drugiej jednak strony, jeżeli ktoś jej zagraża, staje się szorstka i niemiła. Wszystko to sprawia, że ósemki postrzegane są jako interesowne, niesprawiedliwe oraz przebiegłe. Tymczasem one po prostu nie potrafią poskromić swoich emocji w dążeniu do celu.

https://sennik.us/numerologiczna/8/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

serdecznie dziękuje za odpowiedź, raczej miałam na myśli tą piramidę, gdzie widać cykle życia,jestem początkująca i mimo wyliczeń chyba źle to robie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, fiolka89 napisał:

serdecznie dziękuje za odpowiedź, raczej miałam na myśli tą piramidę, gdzie widać cykle życia,jestem początkująca i mimo wyliczeń chyba źle to robie

JeSTEM SAM NA FORUM , daj spokój , opanuj jedno najpierw . nie mam nic do roboty myślisz ,

Pozdrawiam ,nie mam energii już .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem, ale to co wyżej wkleiłeś to jedynie było kopiuj wklej wiec żadnej energii nie pochłonęło tak naprawdę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, fiolka89 napisał:

Witam, moja data urodzin to 8.9.1989 (44) 

czy mogłabym poprosić kogoś o nakreślenie portretu numerologicznego z inf. dot. cyklów zycia, tego co mam do przepracowania, co mnie czeka ? 

Wybrana data :8-9-1989
Numerologiczna: 44/8/ - 8

I cykl = 9 - formujący
II cykl = 8 - produktywny
III cykl = 9 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 8
II punkt zwrotny(spełnienie) = 8
III punkt zwrotny(spełnienie) = 7
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 9

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1
II wyzwanie (czarny szczyt) = 1

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

 

to ze stronki :http://szark.info/piramida_numerologiczna.html

tam znajdziesz też opisy swojej drogi 44/8

nie będę kopiować ;)


 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, fiolka89 napisał:

Rozumiem, ale to co wyżej wkleiłeś to jedynie było kopiuj wklej wiec żadnej energii nie pochłonęło tak naprawdę.

Chodzi o to że całe forum i otoczenie bliższe i dalsze czarpie z  mojej energii życiowej - psycho-fizycznej ,co mnie nierazaz wyczerpuje bardzo - Wampiryzm psychiczny (lub wampiryzm emocjonalny) - potoczna nazwa zjawiska w psychologii, polegającego na notorycznym eksponowaniu otoczeniu lub bliskim swoich kompleksów, wad, niepowodzeń i złego samopoczucia i wykorzystywaniu wywołanego w ten sposób uczucia litości i poczucia winy.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

być może tak jest, iż całe forum ale nie ja, także uogolnianie i przypisywanie mi tego co inni robią mi - osobie tu nowej - nie ma sensu. 

Po drugie wprost nie poprosiłam o to Ciebie, sam od siebie tutaj napisałes. 

życzę wiecej enegii bo jest Ci potrzebna :)

pozdrawiam 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, fiolka89 napisał:

być może tak jest, iż całe forum ale nie ja, także uogolnianie i przypisywanie mi tego co inni robią mi - osobie tu nowej - nie ma sensu. 

Po drugie wprost nie poprosiłam o to Ciebie, sam od siebie tutaj napisałes. 

życzę wiecej enegii bo jest Ci potrzebna :)

pozdrawiam 

To  może   tak sceptycy -

Odpowiedniki dalekowschodnie

Odpowiednikom nieświadomości przypisuje się na Wschodzie wszystkie cechy, które dla Zachodu są atrybutami Boga[8]:

  • W odniesieniu do filozofii buddyzmu tybetańskiego za odpowiednik europejskiej nieświadomości zbiorowej C.G. Jung uznaje termin tłumaczony jako ("Jedyny-) "Umysł"[9],

charakteryzowany jako wieczny, nieznany, niewidzialny, niedocieczony[10].

  • W odniesieniu do filozofii indyjskiej za odpowiednik europejskiej nieświadomości zbiorowej C.G. Jung uznaje hinduistyczny termin buddhi (umysł oświecony)[11].

Pochodzenie

Nieświadomość zbiorowa została ukształtowana w toku ewolucji człowieka pod wpływem powtarzających się przez wiele pokoleń doświadczeń. Odziedziczona po przodkach jako nieświadomość instynktowa i archetypowa wyraża się w mitach, sztuce, ceremoniale religijnym, obyczajach, marzeniach sennych, a także w doświadczeniach granicznych (przeżyciach mistycznych, paranormalnych czy stanach chorobowych wywołanych stymulacją nieświadomości). Dlatego Jung objaśnia nieświadomość zbiorową jako odpowiednik mitycznej krainy zmarłych, krainy przodków[3], a świadomy proces rozpoznawania jej głębszych pokładów przyrównuje do mitycznych podróży do krainy cieni.

Ewolucja

Nieświadomość zbiorowa to archaiczna część psychiki[4]. Według Junga nieświadomość zbiorowa podlega podobnej ewolucji w kolejnych epokach istnienia kultury, jak fazy rozwoju jednostki.

Badania Junga

Potwierdzeniem istnienia nieświadomości zbiorowej, dla Junga były jego sny z lat 1913 i 1914 przedstawiające powodzie i zlodowacenia w Europie, poprzedzające wybuch pierwszej wojny światowej. Zinterpretował wtedy tę nieświadomość jako źródło snów proroczych[5]. Dowodami na jej istnienie miały być również jego stany schizofreniczne i depresyjne do 1918, równoczesne (konwergencja) z masowym szaleństwem i powszechnym obłędem – jak określał wojnę[6]. Jung wskazywał na kundalinijogę, tantrę, lamaizm i jogę taoistyczną jako na ważne źródła dostarczające mu materiałów porównawczych dla interpretacji tej nieświadomości[7].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nieświadomość_zbiorowa

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Maga napisał:

Wybrana data :8-9-1989
Numerologiczna: 44/8/ - 8

I cykl = 9 - formujący
II cykl = 8 - produktywny
III cykl = 9 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 8
II punkt zwrotny(spełnienie) = 8
III punkt zwrotny(spełnienie) = 7
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 9

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1
II wyzwanie (czarny szczyt) = 1

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

 

to ze stronki :http://szark.info/piramida_numerologiczna.html

tam znajdziesz też opisy swojej drogi 44/8

nie będę kopiować ;)


 

wiesz może w jaki sposób to interpretować ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, fiolka89 napisał:

wyluzuj :)

Wy też ,bo rozywa mnie od środka ,telepatia ,lub zbiorowy wampiryzm psychiczny 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, fiolka89 napisał:

wiesz może w jaki sposób to interpretować ?

niestety, nie jestem numerologiem

na tej samej stronce masz opisy punktów zwrotnych, czy wyzwań też - już nie pamiętam

punkty zwrotne chyba są co 18 lat, na wszelki wypadek - pomyszkuj też na innych forach  (ezoforum, dobry tarot, itp.) w działach numerologii

powodzenia !

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.11.2019 o 13:08, fiolka89 napisał:

Rozumiem, ale to co wyżej wkleiłeś to jedynie było kopiuj wklej wiec żadnej energii nie pochłonęło tak naprawdę.

Jestem  Empatą \ Telepatą z wieloletnim  doświadczeniem ,i to od zbiorwości ludzkiej ,jego ,jej ,ich podświadomości i nieświadomości do mnie przepływają te energe duchowe lub emocje i uczucia  , przejmę czyjeś emocje złe lub dobre ,albo negatywną czy pozytwną energię  ,co ma wpływ rówież na moje zdrowie psychiczne i fizyczne ,odczuję to nawet na duże odległości na świecie ,oraz przez internet ,a jako na medium psychiczne \ duchowe  ,to energia płynąca do mnie z telewizji mnie osłabia czyli przepływająca do mnie energia pozytywna lub negatywna z wszelkich mediów elektronicznych ,od innych ludzi .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.