Rain

Czyżby Wampir Energetyczny?

18 postów w tym temacie

Witam,piszę w sprawie przyjaciela,otóż niepokoi mnie jego sytuacja a mianowicie:Kolega często czuje się zmęczony tak z "niczego" często nawet po obudzeniu się,mówi,że nie ma siły i ciągle jest senny(brak energii)był z tym u lekarza ale on nic dziwnego(niepokojącego nie zdiagnozował)nie wiem czemu,ale sądzę,że to może coś typu wampira energetycznego,może macie jakieś pomysły?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A lekarz robił mu podstawowe badania krwi? Takie anemiczne zachowania są często uwarunkowane niedoborem różnych witamin, minerałów w organiźmie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biega, ćwiczy, odżywia się zdrowo? Defekty genetyczne ma? Ah ah, tyle się tych wampirków mnoży, bo lekarze pełnych badań nie robią, a ludzie leniwie siedzą przed kompem i narzekają :).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto by miał być tym wampirem? Jakieś podejrzenia?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm odżywia się niezdrowo :/ Ale wyniki w normie ma,co do tego kto mógłby być wampirem...ma on tylko ojca z którym mieszka(niestety ojciec alkoholik i to w wysokim stadium...może on?)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
odżywia się niezdrowo

To tak z punktu widzenia nieco taoistycznego - im więcej hamburgerów, frytek, żarcia z mikrofali, coli i innego dziadostwa, którego nie da się nazwać jedzeniem, tym mniej dostępnej energii życiowej z pożywienia. I jak diety nie zmieni, to się nie dziw, że reaguje jak reaguje :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Winterstorm, masz słuszność, ale mając ojca alko niestety sprawa się komplikuje. Zmiana lokum byłaby najlepsza, ale to też nie takie proste, a więc moja rada - poszukać czegoś inspirującego na zewnątrz. Im kolega młodszy tym lepiej. Bardzo duży procent dzieciaków/młodzieży idzie w kierunku sportu, to najłatwiejszy sposób na wyżycie się, odreagowanie, zaangażowanie, no i teoretycznie nie wkraczanie w kręgi powiedzmy "mało zdrowe/korzystne" ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może tym wampirem jest kobieta która zakochuje się w męzczyznie i wysysa z niego energie życiową .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Sylwek. To się nazywa fellatio. Potężna i okultystyczna broń w rękachustach kobiet.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Primo, utrata energii nie musi świadczyć o "grasowaniu wampira".

Secundo, to że zajmujemy się ezoteryką, nie oznacza, że musimy wszędzie widzieć czary. Dlatego pytanie do autora:

Czy "kolega" wykazuje jakieś inne objawy poza zmęczeniem i brakiem sił?

Czy zrobił morfologię? Jeśli nie, to niech zrobi, jeśli tak, to co wyszło?

Tertio, Winterstorm, MOJE frytki są mocno energetyczne, zapewniam Cię :D

Quattro, Knust, nie karm trolla. Potraktuj to jako ostrzeżenie, ustnepalcowe póki co.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze dobrze byłoby zbadać tarczycę, pod kątem niedoczynności. Często niedoczynność tarczycy albo choroba Hashimoto dają podobne objawy, i bez dobrej diagnostyki mogą być mylone z zespołem stałego zmęczenia.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jasne :) Dziękuje za wypowiedzi,też nie mam pewności co do podłoża problemu(czy ezoteryczne czy nie)ale skoro nauka jak na razie nic nie znalazła to może "inna strona" :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tertio, Winterstorm, MOJE frytki są mocno energetyczne, zapewniam Cię

Faktycznie, za bardzo generalizowałem :p

Edytowane przez Winterstorm
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój sposób sprawdzony wielokrotnie w praktyce na pokonywanie ,swoch słabości / charakteru / ducha / woli ,negatywnych energii psycho-emocjonalnych to :

Jeśli się czegoś boisz ,rób to czego się boisz ,a strach będzie słabnął i blaknął .

Jeśli robisz coś , co nie jest dla ciebie przyjemnością ( wyczerpuje cię to bowiem energetycznie - duchowo - psychicznie i emocjonalnie - mobbing ,szantaż emocjonalny ,wampiryzm psychiczny i emocjonalny - energetyczny / duchowy /umysłowy ) ,zmień sposób wykonywanej czynności ,na taką która cię cieszy ,jeśli masz do czynienia z kimś o nastawiweniu negatywnym w stosunku do ciebie , lub człowiekiem upartym i głupim , tzw "Wampirem Energetycznym " -wysysającym z ciebie pozytywną energię życiową - psychiczną /emocjonalną /duchową = umysłową , nie rozmawiaj z nim wiele , unikaj go ( a pozory mogą gardzo mylić - nieraz człowiek bardzo zły i podły ,może przybrać maskę przyjaźni ,uśmiechu i mądrości , gdy w rzeczywistości będzie on człowiekiem zawistnym ,mitomanem -patologicznym kłamcą i oszustem egocentrykiem ,dbającym tylko o własne sprawy , gdyż przyjaźniąc się z tobą ,dowartościowuje twoim kosztem swój egoizm ,wzmacnia pychę ,pogardę dla innych , itp. krzywdzi cię , bo czuje się zagubiony i bez wartości .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasmin_25 napisała:

> Wlasnie tez sie zastanawiam co sie stalo,stronka juz od paru dni nie

> dziala,mozna tylko zobaczyc kopie strony w google

Najdroższa Jasmino smile forum ezoteryczne ezoforum jest najgorszym forum ezoterycznym ze wszystkich for ,forum tego traktować poważnie nie można ,nie można tam napisać prawdy od serca ,lecz zmyślać,fantazjować ,mówiąc przy tym że to szczera prawda,co za nonsens ,byłem zarejestrowany na tym forum ,i wiem jak ciężko tam wytrwać ,można pisać jedynie zmyśloną prawdę lub pół prawdę ,panuje tam anarchia i fala jak w wojsku ,gdzie moderatorzy stwierdzają czy jesteś jeszcze potrzebny /na ,czy już dość się tobą dowartościowali ,i uważaj na słowa bo warn lub ban zbiorowy .

Pozdrawiam gorąco Darek

Masz wiele racji w tym co mówisz ,forum ezoteryczne jest jak taki wielki wampir astralny ,pasożyt wysysający z ludzi pozytywną energię życiową , to forum dla mitomanów - fantastów ,patologicznych kłamców i prowokatorów ,głupców chcących prowokacją i sarkazmem dowartościować swoje nabrzmiałe ego i napuchniętą pychę , twoim zdrowiem psychicznym i emocjonalnym .

Wiem ,bo byłem tam zaarejestrowany jakiś czas , wiem ile zdrowia , stresów i nerwów mnie to nieraz kosztowało .

pozdrawiam serdecznie Darek :)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wampiryzm

Wampiryzm jest odmianą pasożytnictwa, polegającą na odżywianiu się krwią wysysaną z cudzego organizmu. Swoją nazwę wampiryzm bierze od mitu wampira ( czyt. krew to płynna energia życiowa człowieka )

Dzięki popularności tego mitu mianem wampiryzmu określa się szereg współcześnie obserwowanych u ludzi zjawisk:

wampiryzm energetyczny – domniemane paranaukowe uzależnienie od uzupełniania własnych niedoborów energetycznych kosztem energii innych osób.

wampiryzm psychiczny – uzależnienie od podświadomie odbieranej satysfakcji z pogarszania samopoczucia innych osób.

wampiryzm (styl życia) – stylizacja ubioru, zachowania itp., wynikająca albo z przekonania o autentycznym byciu wampirem, albo z upodobania do tego mitu i dokonywana wyłącznie dla zabawy.

wampiryzm – odmiana przewlekłej choroby (porfirii).

wampiryzm seksualny – czerpanie satysfakcji seksualnej z picia krwi w trakcie stosunku seksualnego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.