eirie

Seks, Pryszcze, Smoła - O Co Chodzi?

5 postów w tym temacie

Witam :) dziś miałam dość dziwny jak dla mnie sen, który mnie zaniepokoił.

Byłam z moim chłopakiem na domówce u moim znajomych z którymi jestem pokłócona, a on ich nawet nie zna. Był chyba też z nami jest przyjaciel. W pewnym monecie przeszliśmy do "drugiego" pokoju - był otwarty, połączony z przedpokojem nie wiem jak to określić. Poszliśmy na sofę i zaczęliśmy się całować. Kiedy mieliśmy się kochać poczułam wstyd i zażenowanie, powiedziałam mu że to chyba nie najlepszy pomysł robić to tutaj, bo przecież wszyscy nas widzą. Nagle znalazłam się w moim pokoju przed lustrem i koło brody miałam dwa wielkie, czarne wągry. Kiedy zaczęłam je wyciskać, robiły się z nich jakby brodawki i wpływała czarna, bulgocząca substancja - coś w rodzaju smoły.

Co to może oznaczać? Szukałam na różnych forach i w różnych sennikach, jednak sama nie jestem w stanie tego zinterpretować. Dodam że dzisiaj dowiedziałam się, że mój ukochany ma córkę. Nie wie co ma robić i czy jego była jest dla niego kimś więcej niż tylko matką dziecka.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam ^^

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opory i zażenowanie z powodu obecności innych ludzi przy Waszym seksie wg mnie mogą przekładać się na jakieś problemy/opory w realnym podejściu do seksu między Wami. To, że patrzą inni ludzie, to że macie kochać się w mieszkaniu ludzi, z którymi jesteś pokłócona, mogą wskazywać na jakąś niepewność z Twojej strony i trochę brak poczucia intymności i "wyłączności". Może wiadomość o tym, że on ma dziecko i nie jest pewny uczuć do poprzedniej kobiety budzi w Tobie takie wahanie. Jeśli dowiedziałaś się o tym po tym śnie, to może przeczuwałaś to już wcześniej? Może twoja podświadomość odbierała te sygnały wcześniej niż świadomość?

Pryszcze/wągry wyglądają mi na jakąś skazę w swojej osobie, którą znalazłaś. Może to chodzić o tę niepewność w związku, może o coś bardziej osobistego - nie mam pojęcia, bo nie znam Twojej sytuacji. Wyciskanie czarnej substancji świadczy o podjętym procesie uleczenia/usunięcia. Może nie będzie to przyjemny proces, bo pod spodem mogą kryć się większe pokłady nieprzyjemnych spraw, ale odważyłaś się go podjąć i to jest ważne.

Takie są moje wskazówki. Zachęcam do weryfikacji :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę przyznać że nie spodziewałam się tak szybkiej i trafnej interpretacji, dziękuję :). Nie pomyślałam o tym w ten sposób, a tu proszę. Jeszcze raz dziękuję ^^

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę przyznać że nie spodziewałam się tak szybkiej i trafnej interpretacji, dziękuję :). Nie pomyślałam o tym w ten sposób, a tu proszę. Jeszcze raz dziękuję ^^

Możesz też podziękować dajac plusa :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.