White Soul

Z Czernienie

9 postów w tym temacie

Witam was po dłuższej przerwie.

i od razu mam do was pytanie.

jak mogę oczyścić mieszkanie ze złej energii myśli i wszystkiego co mi przylazło.

kilka dni temu zauważyłem ze w przeciągu jednej nocy wszystkie moje kryształy zrobiły się ciemne i po pękały co wcześniej nie miało miejsca.

w następnym podeślę zdjęcie kryształu, bo może eksperci od kamieni powiedzą mi z czym to zjeść gdyż przyznam, ze pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem kryształów.

pozdrawiam

WS

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnoszę wrażenie, że dokładnie wiesz, czym to jest spowodowane, i że chodzi o coś, co zrobiłeś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie jest to istotny element.. a to że zajmuję się mniej przyjazną "magią" większość znających mnie osób wie..

liczy się aby oczyścić mieszkanie i lub otoczenie..

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehehe, z całym szacunkiem, ale "mniej przyjazną magię" to ja Ci mogę najwyżej pokazać.

A jeśli nie znasz podstaw oczyszczania przestrzeni pracy, to się nie zabieraj za nic, poza medytacją, chłopaku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie rozumiesz..

nie działają konwencjonalne metody.. czekam na jakieś propozycje metod..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poślij mi na PW fotkę, albo adres (lepiej foto) a ja ci je oczyszczę.

Ale ostrzegam, wymiotę i wypalę dosłownie wszystko, i lepiej żebyś był poza domem w tym czasie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam was po dłuższej przerwie.

i od razu mam do was pytanie.

jak mogę oczyścić mieszkanie ze złej energii myśli i wszystkiego co mi przylazło.

kilka dni temu zauważyłem ze w przeciągu jednej nocy wszystkie moje kryształy zrobiły się ciemne i po pękały co wcześniej nie miało miejsca.

w następnym podeślę zdjęcie kryształu, bo może eksperci od kamieni powiedzą mi z czym to zjeść gdyż przyznam, ze pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem kryształów.

pozdrawiam

WS

Dobra, powiedz co juz robiłeś aby oczyscić chatę po tych magicznych ekscesach i pomyslimy wtedy co sie da zrobić, jeśli oczywiście probelm jeszcze jest.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.02.2012 o 21:07, Gość Piolun napisał:

Poślij mi na PW fotkę, albo adres (lepiej foto) a ja ci je oczyszczę.

Ale ostrzegam, wymiotę i wypalę dosłownie wszystko, i lepiej żebyś był poza domem w tym czasie.

Dobre :rotfl:już to widzę ,jak lenie ,alkoholicy i fantaści ,moitomani  zabierają się do roboty :lol:,po dłuższej naszej nieobecności ,kryształy ,srebra  i  tym podobne sprzęty codziednnego użytku domowego , mają to  do siebie że obrastają patyną i czernieją , oraz zbiera się kurz ,wystarczy wysprzątać swoje miejsce gdzie mieszkamy na co dzień ,to oczyszcza z negatywnej energii psychicznej /duchowej  = psycho-kinetycznej   , oraz poprawia samopoczucie właściciela .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.