szazalakasu

Prosze Bardzo O Interpretację Daty Moich Urodzin

2 posty w tym temacie

30.12.1991

Droga Życia 8/26

ŻNIWIARZ

Władza, pieniądze, realizacja, przywództwo, mistycyzm.

Jest to droga autorytetu, siły woli i pieniądza, sukcesu materialnego albo przeciwnie-klęski, problemów finansowych i ryzyka.

Jesteś osobą praktyczną, posiadasz ogromny zmysł organizacji i planowania, a także wystarczająćą wytrwałość, by wyczekiwać na moment sukcesu. Z uporem zmierzasz do celu i nawet jesli po drodze potkniesz się o jakieś przeszkody, nigdy nie bedziesz się czuł połamany. Twoja władza nad innymi bierze się z nabytej w poprzednich wcieleniach umiejetności nadawania form energii, nie trwonienia jej bez potrzeby, lecz pomnazania jej mocy przez precyzyjne ukierunkowanie. wiedza wewnętrzna o życiu i smierci, o sprawiedliwości kosmicznej i konsekwencji skutków naszych poczynań powoduje, że nie indentyfikujesz się emocjonalnie z żadną sytuacją. Oglądasz życie jak przez szklaną szybe. Dlatego postrzegany jestes jako osoba "zimna", choć w rzeczywistości jesteś czuły i opiekuńczy. We wszystko, co robisz wkładasz dużo pasji, a przeczucie, ze panujesz nad sytuacją, popycha Cię do mnożenia obowiązków. Dlatego też zyjesz w ciągłym napięciu. Ważne jest dla ciebie, by sytuacje były czyste i jasne, bez podtekstów. Wszystkie te cechy sprawiają, że masz zdolności do interesów, obracania pieniędzmi lub zarządzania wielkimi przedsięwzięciami. jesteś znakomitym, lojalnym szefem; stanowczym i posiadającym umiejetności logicznego myslenia. Pełnisz rolę ojca, co daje innym poczucie bezpieczeństwa. Jedną z twoich najważniejszych lekcji jest zrozumienie natury pieniądza. Musisz uswiadomić sobie, że jest on tylko umownym symbolem wyrażającym wymianę energetyczną miedzy ludźmi, srodkiem do realizacji celów. Przeszedłszy ten próg zrozuienia, masz szansę uzyskać wgląd w mistyczny wymiar rzeczywistości. Stajesz sie wtedy znakomitym "przewodnikiem", odbiorcą przekazów z innych wymiarów. dlatego też wśród "ósemek" spotyka się wielkich mistyków

Realizując negatywną wibrację "ósemki", będziesz osobą goniącą za pieniedzmi, twardą, okrutną, zimną i bezkompromisową. Możesz tyranizować otoczenie, wymuszać posłuszeństwo, bezustannie oceniac innych. Zamiast tworzyć, będziesz wprowadzać destrukcję, atmosferę zazdrości, nietolerancji, podekscytowania.

"Ósemka" musi odnaleźć swą tożsamość, nauczyć się respektować innych a takżę, w sensie ogólnym, życie z jego podstawowymi wartościami.

Będąc z natury wierny, nie znosisz być zdradzany. Kochasz z pasją, ale jesteś nadmiernie autorytatywny i despotyczny. chcesz być doceniany i podziwiany jako głowa rodziny. Często kontrolujesz zycie swoich bliskich i chetnie narzucasz dzieciom swe pomysły dotyczace ich przyszłośći (np. wyboru kierunku studiów).

W sprawach zdrowotnych należy uważać na żołądek i system trawienny, na alergie i kłopoty z sercem spowodowane przejadaniem się lub nadużywaniem seksu.

W każdej dziedzinie, jaką uprawia "ósemka", najważniejsze jest by zostały wykorzystane jej zdolności przywódcze. W przeciwnym razie praca staje się dla niej źdródłem frustracji. Wszystkie zawody takie jak: chirurg, prawnik, ekonomista, notariusz, bankier, policjant, w których wymagana jest umiejętność podejmowania szybkich i celnych decyzji, pewna i precyzyjna ręka, doskonała organizacja, odporność na stres i konkretny cel, będą wyśmienitym polem do działania dla "ósemki".

Podliczba 26/8

Liczba 26/8 jest podliczbą drogi Życia- utrudni ona zycie aż do momentu, gdy lekcja zostanie zrozumiana.

26- Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich wcieleń błedy lub przeciwnie-umiejętności współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy gdy osiagniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawic poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostac mistrzami w sporcie albo spędzić zycie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyc się tolerancji i cierpliowości. Jest to jednoczesnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, ze bedziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może miec problemy zdrowotne lub emocjonalne.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!

CYKLE ŻYCIA.

Cykle dzielą nasze życie na trzy zasadnicze części. Znajomość czasu ich trwania i odpowiadających im wibracji pomaga nam wykorzystać nasze możliwości w danym okresie zycia.

Każdy cykl podsuwa lekcję do nauczenia i podpowiada jak z nich skorzystać w sposób pozytywny.

I CYKL – FORMUJĄCY OSOBOWOŚĆ – wskazuje na charakter naszego dzieciństwa i wczesnej młodości, kształtuje naszą osobowość. Ten okres jest źródłem naszych głębokich przeżyć, wokół których gromadzą się nasze zahamowania i lęki. Z jego energią stykamy się w momencie naszej największej niewinności, czystości, niezaznaczeni jeszcze żadnymi uprzedzeniami – „przesiąkamy” jego energią.

I Cykl 3/12

Dzieciństwo i sytuacje sprzyjające rozwojowi osobowości przyjaznej, towarzyskiej, wesołej i komunikatywnej. Atmosfera ciepła, szczęścia, w której dziecko może się wyrazić, zaistnieć, tworzyć. Muzyka, rysunek i malarstwo są najlepszymi środkami wyrazu. Młodość bogata i twórcza, pełna doświadczeń i wrażeń.

Negatywnie: niebezpieczeństwo rozproszenia, nie kończenia tego, co zostało zaczęte. Chwiejność charakteru. Czasami całkowite zahamowanie twórczej ekspresji lub kominkacji. Samotność i zamkniecie w sobie. Rozbita rodzina.

Rodzice "dziewiątki": sprzyjać rozwojowi twórczemu dziecka, jego zainteresowaniom plastycznym lub muzycznym. Nauczyć dziecko dysponowania swa energią-jak uniknąć rozpraszania jej i jak ukierunkować ją na twórczy cel. Pozwolić wyrazać się jego ciału i fantazji. Nie ingerować w jego psychikę ani ciało.

Podliczba12/3

To wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżniania prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doswiadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozolenie losowi na "ułożenie kart". Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w zyciu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu emocji.

I okres przejściowy między I a II cyklem:

od30.04.2020 do 1.01.2026

II CYKL – TWÓRCZY(produktywny) – przede wszystkim informuje o naszych predyspozycjach zawodowych i naszym miejscu w społeczeństwie – określa charakter sytuacji, w których możemy uruchomić nasz potencjał i twórczą postawę wobec życia i innych ludzi. Jego wibracji możemy już użyć jako „narzędzia” (to nasza indywidualna pamięć doświadczeń na dany temat, nasze umiejętności), którym posługujemy się tym razem w nowych warunkach na drodze naszego życia.

II Cykl 3/30

Działalność związana z komunikacją wszelkiego rodzaju. Pomoc przyjaciół lub znajomych. Twórczość, oryginalność, realizacja w dziedzinach artystycznych, handlowych lub związanych ze środkami przekazu. Szczęśliwe zycie uczuciowe. Sukces materialny,ale też duża łatwość wydawania pieniędzy.

Lekcja: nauczyć się dobrze gospodarować swą energią, by unikać jej rozproszenia. Nie spedzić tych lat wyłącznie na bankietach! Dostrzec identyczność mechanizmów rządzących nami, naszym wnętrzem i Wszechświatem, które zapewniają nam nieskończoną ilość niepowtarzalnych form i ich przeobrazania. Unikać ingerencji w cudze życie.

Negatywnie: strata energii, czasu i pieniędzy. Marnotrawstwo, poszukiwanie łatwego życia, zmienność. Czasem klęska i zahamowanie rozwoju osobowości i własnej ekspresji.

Podliczba 30/3

Twórczość. Wymiana.Komunikacja.Rzemiosło.Handel. Zapowiada owocną realizację poważnych i stabilnych przedsięwzięć. Przynosi sukces, spełnienie i zysk-czasem nieoczekiwany. Nasza niezwykle płodna twórczość stymulowana jest potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa. Talent literacki, aktorski, muzyczny. Komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Mozliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Potrzebujemy oczyszczenia wewnętrznego. Odpowiadająć na tą wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę.

II okres przejściowy między II a III cyklem:

od 30.08.2048 do 1.01.2053

III CYKL – WSPÓŁPRACY(żniwny) – mówi o rodzaju „satysfakcji”, jaką będziemy czerpać z plonów naszego życia. Jesteśmy wówczas dojrzali, świadomi siebie i własnych talentów – możemy włączyć się do współpracy nad wspólnym celem, z osobami realizującymi podobne zadania.

III Cykl 2/20

Opieka i bezpieczeństwo. Spokój sprzyjający odpoczynkowi. Przyaźnie i zycie towarzyskie. Wyraża obecność kobiet i ich łagodzący wpływ. Nowe zainteresowania. Nie ryzykować na planie materialnym.

Negatywnie: problemy finansowe. Brak stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Straty. Problemy uczuciowe.

Podliczba 20/2

Przebudzenie. Niespodzianki. to człowiek, który "przegląda na oczy", budzi się ze snu, otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu.

III Cykl działa do końca życia.

WARUNKI ŻYCIA.

I WARUNKI ŻYCIA to moment urodzin, a jego wibracja ma wpływ na nasz rozwój od urodzenia do w Twoim przypadku 27 roku życia. Podczas trwania I Warunków Życia rozszyfrowujemy sens i cel naszego obecnego wcielenia. Jeśli się nam to uda-uzyskamy solidną bazę do świadomej pracy nad sobą z kolejnych fazach życia.

Jeśli liczba określająca dane Warunki Życia pokrywa się z Liczbą Drogi Życia to przynosi ułatwienia i nowe możliwości. Natomiast jeśli liczba Warunków Życia pokrywa się z liczbą Cyklu , przynosi to pewną dwuznaczność i rozdźwięk

I Warunki Życia 6/42

ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OBOWIĄZKI, SZTUKA

Znaczenie ogólne:trzeba udźwignąć odpowiedzialność, wywiązywać się ze swych zobowiązań rodzinnych i zawodowych. Czas miłości, zycia rodzinnego i sukcesu. Należy akceptować obowiązki, być wyrozumiałym i zgodnym. Równowaga musi być zachowana w każdej dziedzinie.

Pozytywnie: szczęsliwa rodzina, sukces, bezpieczeństwo. Kariera zawodowa, wyrażająca się w pełnieniu coraz bardziej odpowiedzialnych funkcji.

Negatywnie: rozwód. Ciążące obowiązki rodzinne. Plajta. Problemy w domu. Brak zabezpieczenia w życiu. Problemy zdrowotne w rodzinie.

I Warunki Życia: zbyt dużo obowiązków jak dla dziecka, które często zmuszone jest zajmować się rodzeństwem lub wykonywac inne prace domowe z powodu braku lub częstej nieobecności jednego z rodziców. Na ogół wcześnie zakłada rodzinę.

Podliczba 42/6

Sześć jest liczbą miłości. 42/6-liczbą wyrażającą potrzebe obcowania z publicznośćią, podziwu tłumów. Kooperacja i przyjaźń, towarzyskość i odpowiedzialność. Może przynieść trwały, wielodzietny związek małżeński, w którym miłość jest dawana równo z obu stron. Natura szczodra, która zapewnia opiekę swemu otoczeniu. Osoba wibrująca pozytywnie byłaby nieszczęśliwa zyjąc w pojedynkę, natomiast reagujac negatywnie skazana jest na samotność, jest obrazona na cały świat i nie rozumiana przez otoczenie.

Zmiana I Warunków na II Warunki Życia nastąpi: 30.12.2018 r.

II Warunki Życia 5/50 i 5/32

ZMIANY, WOLNOŚĆ, EROTYZM

Znaczenie ogólne: trzeba zrozumieć znaczenie i granice swej wolności. Wchodzić w nowe doświadczenia zachowując elastyczność i czujność. Nie brać na siebie zbyt ciążących i długoterminowych zobowiązań. Podróże wzbogacają i stają się źródłem satysfakcji. Okres zaspokajania zmysłów, a dla niektórych-spotkania z wiedzą erotyczną.

Poztytywnie: wolność, przygody, doswiadczenia, odkrycia, spotkania,ekspansja. Interesujące, aktywne życie. Niespodziewane pozytywne wydarzenia.

Negatywnie: niestałość, zaniedbania lub upodobania do ryzyka i łatwych przygód. Nadmiar i przesada. Ryzyko wypadków. Problemy prawne. rozbite zycie uczuciowe. Problemy seksualne.

II Warunki Życia: okres zmian, które stymulują rozwój. Trzeba zaakceptować tę zmienność okoliczności życia i jego warunków. Należy kształtować swe zdolnośći adaptacyjne i tolerancję. Zwrócić uwagę na nadmierną impulsywość i nieostrożność. Nie ulegać pasji nieustannego "używania zycia", czyli ciągłej konsumpcji w celu zaspokajania zmysłów. Starać się odróżnić wiedzę nabytą, zewnętrzną, która tylko pomaga błyszczeć, od wiedzy wewnętrznej, niosącej prawdę i zrozumienie, która przejawia się w pozornie nic nie znaczących sygnałach z podświadomości.

Podliczba 50/5

Wolność, odrodzenie, szczęście. Spokój ducha. Inspiracja twórcza. Miłość i przyjażń. Lubi zmiany i podróże. Należy unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia.

Podliczba 32/5

Liczba ta zwana jest "posłańcem światła". Konieczne są wysokie cele i niepoddawanie sie wpływom, zwłaszcza, że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się w wrogów, pojawią się trudności zawodowe i bedziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

Zmiana II Warunków na III Warunki Życia nastąpi: 30.12.2027r.

III Warunki Życia 2/11,47,56 i 2/11,38,47,74

ZWIĄZKI, WPSÓŁPRACA

Znaczenie ogólne: nie jest łatwo dokonać czegokolwiek bez pomocy innych. Trzeba być dyplomatą, cierpliwym, dyskretnym i pełnym zrozumienia dla innych. Okres sprzyjający zawieraniu związków i spółek, współpracy i zyciu we dwoje. Okres bogaty emocjonalnie. Pasywność i poddawanie w wątpliwość dotychczasowych przekonań i słuszności swych wyborów.

Pozytywnie: przyjaźnie, związki i udane małżeństwo.

Negatywnie: rozwód, oszustwo, zdrada, brak pracy.

III Warunki Życia: kontrakt, umowa, związek, współpraca, zawarcie małżeństwa. Okres szczęścia, miłości, przyjaźni lub poddania w wątpliwość dotychczasowych związków osobistych czy zawodowych. Czasem zerwanie. Czas życia małżeńskiego (lub rozwodu) i współpracy. Ta liczba nigdy nie zapewnia pełnej stablizacji ze względu na dualizm, który symbolizuje. Zdrowie psychiczne lub fizyczne wymaga uwagi.

Podliczba 11/2 (liczba 11 jest liczbą karmiczną)

Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.

Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedynastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.

"Jedynastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.

W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.

W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.

Jak przepracować lekcję opiszę, kiedy będę analizować liczby mistrzowskie.

Podliczba 42/11/2

Sprzyja artystom i wszystkiemu co ma związek z uczuciem. Może nawet oprzynieść sukces właśnie przez miłość. Szczere przyjaźnie. Bogactwo czy nagrody w końcu utracą swe znaczenie i powstaną wątpliwości co do sensu zycia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawic czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastapić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną naszego charakteru. Należy więc zawsze mieć precyzyjny cel, który porządkuje wymagania praktyczne i ukierunkowuje emocje.

Podliczba 56/11/2

Napięcie wewnętrzne, ale jednocześnie umiejętność stwarzania harmonii i spokoju wokół siebie. To dążenie do ładu wynika z gietkośći naszej natury i może stać się przyczyną ulegania wpływom. Ponieważ jesteśmy pod opieką, możemy podejmować ryzyko i nie obawiać się krytyki, obmowy czy braku akceptacji otoczenia. Talent artystyczny, muzyczny, częste zmiany pracy. Jeśli odpowiadamy na tą wibrację negatywnie, nasz wysiłek jest bezproduktywny, jesteśmy niezdecydowani, zależni od innych, często tych właśnie, którzy mają wobec nas nieuczciwe zamiary.

Podliczba 38/11/2

Dla mężczyzny- kobieca pomoc. Jest to liczba wymagająca, lecz posiada ona ogromną dobroczynną moc. Obdarza nas wyobraźnią i natchnieniem poetyckim, mozliwością poznania rzeczy niewidzialnych dla wiekszości ludzi. Urok i magnetyzm. Możliwość zmian we wszystkich dziedzinach zycia. Protekcja. Pożyczki. Uznanie. Szczęśliwy związek. Jeśli wyrażamy ta wibrację negatywnie, nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co prowadzi do rozstan i rozwodów.

Podliczba 74/11

Zyski i straty. Uznanie u płci przeciwnej dzięki czarowi i niezależności. Sprzyja działalności społecznej i naukowej w takich dziedzinach jak chemia, medycyna oraz tych wszystkich, które mają związek z żywnością lub higieną. Negatywnie-brak skrupułów, zazdrość, groźba choroby psychicznej.

IV Warunki Życia 5/32 i 5/50

ZMIANY, WOLNOŚĆ, EROTYZM

Znaczenie ogólne: trzeba zrozumieć znaczenie i granice swej wolności. Wchodzić w nowe doświadczenia zachowując elastyczność i czujność. Nie brać na siebie zbyt ciążących i długoterminowych zobowiązań. Podróże wzbogacają i stają się źródłem satysfakcji. Okres zaspokajania zmysłów, a dla niektórych-spotkania z wiedzą erotyczną.

Poztytywnie: wolność, przygody, doswiadczenia, odkrycia, spotkania,ekspansja. Interesujące, aktywne życie. Niespodziewane pozytywne wydarzenia.

Negatywnie: niestałość, zaniedbania lub upodobania do ryzyka i łatwych przygód. Nadmiar i przesada. Ryzyko wypadków. Problemy prawne. rozbite zycie uczuciowe. Problemy seksualne.

IV Warunki Życia: czynne zycie naznaczone podróżami i transformacjami różnego rodzaju. Różnorodne zainteresowania, które podtrzymują formę fizyczną i otwartość umysłu. Głęboki kontakt z samym sobą owocujący pracą literacką lub terapeutyczną. Czasami niezbyt dobrze zabezpieczone materialne podstawy bytu i problemy z równowagą wewnętrzną.

Podliczba 32/5

Liczba ta zwana jest "posłańcem światła". Konieczne są wysokie cele i niepoddawanie sie wpływom, zwłaszcza, że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się w wrogów, pojawią się trudności zawodowe i bedziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

Podliczba 50/5

Wolność, odrodzenie, szczęście. Spokój ducha. Inspiracja twórcza. Miłość i przyjażń. Lubi zmiany i podróże. Należy unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia.

WYZWANIA ŻYCIA.

Ogólnie: Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązanie konfliktu czy problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. I ten test będzie się powtarzał przez pewien czas w różnych dziedzinach życia, dopóki nie zrozumiemy istoty mechanizmu, który pozwoli na odwrócenie negatywnego potencjału w pozytywny. Inaczej mówiąc nasze problemy odpowiadają naszym wewnętrznym słabościom "niedouczeniu" lub brakom pochodzącym z poprzednich wcieleń. teraz dajemy sobie szansę na powtórny egzamin, ucząc się na praktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań.

Najlepiej jest więc zaakceptować te wyamgania, podjąć wyzwania i starać się im sprostać, gdyż jest to jedyny sposób, by się od niego uwolnić.

Są trzy podstawowe Wyzwania na Drodze Życia: I Wyzwanie, które obejmuje pierwszą połowę życia (do ok. 40 roku życia), II Wyzwanie, które wkracza na miejsce I wyzwania mniej więcej po czterdziestych urodzinach. Trzecim Wyzwaniem jest Wyzwanie Główne, które dotyczy całego naszego zycia i którego wpływ jest najsilniejszy.

I Wyzwanie Życia-0 (oddziałuje do około 40 roku zycia.)

Wyzwanie 0

Zero w wyzwaniu wskazuje na bardzo starą duszę. Jego obecność w wyzwaniu oznacza, że albo będziesz musiał/a przejść wszystkie wyzwania, albo nie będzie żadnych wyzwań. W przypadku zera w wyzwaniach masz wybór zdecydować się i tego się od Ciebie oczekuje że odnajdziesz sposób by rozwijać w sobie wszystkie talenty i całą mądrość, wiedzę jaka zawierają w sobie wszystkie liczby. W przeciwnym razie istnieje możliwość, że wszystko będzie przeszkodą na drodze twojego rozwoju, i nieustannie będziesz musiał/a walczyć z przeszkodami w swoim życiu, na zasadzie „co mnie nie zabije to wzmocni”

Przeszkód na drodze życia w okresie,kiedy to wyzwanie występuje jest albo niewiele, lub mogą one być ze wszystkich kierunków. Wyzwanie 0 nazywane jest też wyzwaniem wyboru.Mogą wystąpić trudności z określeniem co jest dla nas ważne a co najważniejsze.Osoba z tym wyzwaniem jest w pełni zdolna do analizowania sytuacji i porównywania możliwych rozwiązań. Jednak podjęcie właściwej decyzji może być trudne dla takiej osoby.Żeby sobie poradzić z tym wyzwaniem należy mieć wiarę we własne umiejętności ,uwierzyć ,że poprzez rzeczową analizę będziemy dokonywać włąściwych wyborów. To jest wyzwanie, które zwykle zależy od indywidualnych predyspozycji ich właściciela.Osoby, które wykorzystywać będą intuicję, swoją wiedzę mogą się uchronić od wielu pułapek jakie może zafundować życie.Aby sprostać wyzwaniu 0 musisz mieć kontrolę wszystkich liczb; niezależność 1, dyplomacje 2, optymizm 3, praktycyzm 4, zrozumienie i wiarę 5, dostosowanie 6, mądrość 7, konstruktywną moc 8, altruizm 9. Innymi słowy, aby sprostać wyzwaniu, 0 w twoim życiu, musisz być bardzo uzdolnioną osóbą.

II Wyzwanie Życia 1 (oddziałuje od około 40 roku życia)

1 – Służy odnalezieniu własnej indywidualności – samopoznaniu. Wymaga wykształcenia silnego poczucia własnej wartości. Należy podejmować przedsiębiorcze działania, rozwijaj własną niezależność i samostanowienie – bez nadmiaru ambicji, egocentryzmu i tyrani.

PRACUJ NAD WŁASNĄ WOLĄ

Wnosi skłonność w kierunku negatywnego przeciwstawiania się, a wydarzenia życiowe, jakich doświadczasz, mogą stać się przeszkodą do realizacji Twoich własnych marzeń. Nie zapominaj – nie jesteś w stanie wszystkich zadowolić !!

Wyzwanie Główne 1 (oddziałuje przez całe zycie)

1- może mówić o niemożności doprowadzania do wyartykułowania czyli jest to trudność z mową, ale może występować tylko i wylącznie blokada.

Ppowoduje również za mało konsekwencji w dążeniu , może się nadmiernie angażować w sprawy które osłabiają go.

1 – Służy odnalezieniu własnej indywidualności – samopoznaniu. Wymaga wykształcenia silnego poczucia własnej wartości. Należy podejmować przedsiębiorcze działania, rozwijaj własną niezależność i samostanowienie – bez nadmiaru ambicji, egocentryzmu i tyrani.

PRACUJ NAD WŁASNĄ WOLĄ

Wnosi skłonność w kierunku negatywnego przeciwstawiania się, a wydarzenia życiowe, jakich doświadczasz, mogą stać się przeszkodą do realizacji Twoich własnych marzeń. Nie zapominaj – nie jesteś w stanie wszystkich zadowolić !!

LICZBY KARMICZNE:

Liczby karmiczne wyrażają tzw. karmę czyli prawo przyczyny i skutku, które rządi światem materialnym. Każda nasza myśl, każde nasze słowo czy uczynek stanowi przyczynę wywołującą określony skutek, rozciągający się na wiele kolejnych wcieleń.

Karma jest konsekwencją naszych wyborów, a ponieważ rozwój świadomości przekracza granice jednostkowego życia ludzkiego, używa ona wielu ciał i dusz, by osiagnąć swój cel.

Nasze obecne życie jest wynikiem naszych doświadczeń, czynów i zamiarów z poprzednich wcieleń.

-jeśli pojawi się w naszym programie drogi życia (DŻ, dzień urodzenia, Cykle, Warunki) – utrudnia nasze życie do momentu, gdy LEKCJA ZOSTANIE ZROZUMIANA !! Nie musi trwać przez cały okres danych Warunków np. i to bardzo ważna informacja. Karma nie jest naszym „dozgonnym” naznaczeniem, to tylko i wyłącznie energia i w każdym momencie życia możemy wszystko zacząć od nowa, transformując w sobie energie, która mogła być przyczyną naszych „niepowodzeń” czy smutków. Ktoś, kto kieruje całym wszechświatem jest wyjątkowo „Kimś Dobrym”.

14- wyraża pojęcie wolnośći i gotowości spotkania ze strefą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach naduzywalismy wolności, sprawiając ciepienie innym. ufalismy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. w obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

W tym życiu będziesz borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą :

* nieszczęśliwa miłość,

* trudności w rozwijaniu talentów,

* bolesne straty materialne i uczuciowe,

* ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby).

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

19- To człowiek (1) wobec innych (9). w poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacania się i poznania samego siebie, by nastepnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą:

* zależność od innych

* brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych

* bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

Liczba 26/8 jest podliczbą drogi Życia- utrudni ona zycie aż do momentu, gdy lekcja zostanie zrozumiana.

26- Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich wcieleń błedy lub przeciwnie-umiejętności współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy gdy osiagniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawic poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostac mistrzami w sporcie albo spędzić zycie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyc się tolerancji i cierpliowości. Jest to jednoczesnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, ze bedziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może miec problemy zdrowotne lub emocjonalne.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!

LICZBY MISTRZOWSKIE:

Ponieważ liczby te wibrują na wysokiej częstotliwości i posiadają ogromną moc, Ci, których one dotyczą, otrzymują trudne zadania w życiu, między innymi konieczność ścisłej samokontroli, dyscypliny i oczyszczenia swiadomości zewnętrznej czyli Osobowości. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrza (jedną lub więcej) w dacie urodzenia budzona jest przez objawienie, olsnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swojego daru i nie podejmuje swiadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. Zwykle jednak osoby, których daty urodzenia posiadają Liczbę-Mistrza, mają specyficzną siłę osobowości, rodzaj charyzmy, która przynajmniej zapewnia im wyjatkowe miejsce w społeczeństwie.

11-Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Rządzi nią planeta Uran. Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest uduchowiona, humanitarna. Spełniona-zostaje mistrzem.

Liczba ta uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, moc duchową, odwagę. Przynosi sukces, uznanie i sławę. Jej realizacja negatywna przyniesie drogę "dwójki" obciążoną dodatkowo biedą i goryczą zmarnowanych szans. Jeden z najważniejszych aspektów w pracy nad sobą "jedynastki" to praca nad ego, nad egocentryzmem i narcyzmem, oraz rozwijanie intuicji, która otwiera dostęp do wyższej inteligencji kosmicznej.

"Jedynastki" mają tendencję do "latania" bardzo wysoko, powinny więc pracować nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, nad zasianiem swych marzeń w żyznej glebie.

W sensie pozytywnym: sukces, władza, uznanie, miłość, oryginalność.

W sensie negatywnym: klęska, rozpacz, napięcie nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahanie, melancholia.

JEJ LEKCJA: dzielic się wiedzą, inspiracją i oświeceniem. Nie handlować nimi, talenty "jedynastki" nie są do kupienia.

33- SŁUŻBA UNIWERSALNA.

Liczba twórczości i komunikacji, zwana wibracją Chrystusową. Znajduje się pod wpływem planety Neptun, wyższej oktawy Wenus, która wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej. Liczba Mistrza, Nauczyciela, Przewodnika. Liczba spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie. Tendencją negatywną osób, których dotyczy ta liczba, jest potrzeba pokazywania innym jak bardzo się dla nich poświęcają.

W sensie pozytywnym: mistrz, przewodnik, uważny, tolerancyjny i oddany.

W sensie negatywnym: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt.

JEJ LEKCJA: być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości.

44- PANOWANIE DUCHA NAS MATERIĄ.

ta liczba wymaga od nas dużo, ale jesli jest doswiadczana w sposób pozytywny, przynosi pełną dyscyplinę, solidne przyjaxnie i pomoc. Logika, moc zwyciężania przeciwników i umiejętność pokonywania wszelkich przeszków. W dziedzinie uczuć wszelkie nadzieje mogą być spełnione. Związki są trwałe, miłość głęboka i stała. Teraźniejszość stanowi źródło naszej przyszłości dając szansę rozwojowi.

W sensie pozytywnym: dar samoleczenia. Konkretność. Służenie innym radą, która skieruje ich zycie na drogę wolności wewnętrznej. Równowaga między duchowym i materialnym. Obowiązek przyczynienia się do ewolucji swiata. Powinności.

W sensie negatywnym: nadmierna aktywność mentalna przy zewnetrznym spokoju. Przesadny materializm, pragnienie posiadania, które prowadzi do wyczerpania w wyniku nadmiaru pracy służącej pomnożeniu dóbr. Nadszarpniete zdrowie spowoduje straty materialne, a te z kolei przyniosą flustrację, apatię i niezadowolenie.

JEJ LEKCJA: życie w służbie innym, zaspokajanie potrzeb materialnych w pozytywnych i produktywnych aktach oszczędzić możę konieczności doświadczania negatywnych aspektów "ósemki"

LICZBY SZCZEGÓLNE :

17– To wibracja opieki kosmicznej – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Zapewnia ochronę nawet w sytuacjach obiektywnie beznadziejnych – jej „posiadacz” zawsze „spadnie na cztery łapy.”

23-Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie.

Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

27 – Wielka Moc Duchowa – osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.