Rain

Samolot,dziecko

5 postów w tym temacie

Śniło mi się,że byłem na lotnisku,jadłem coś i przez to o mało się nie spóźniłem na ten samolot,ale zaczekano na mnie i wsiadłem(wbiegłem do niego z talerzem,który chciałem wyrzucić ale zostawiłem go i schowałem do torby),w środku było dużo pustych miejsc a pozostałem miejsca zajmowali moi znajomi,później "akcja" przeniosła się do jakiegoś domu,wchodziłem właśnie do pokoju gdzie czekał na mnie mały chłopiec z czarnymi włosami,powiedział on do mnie:"Tato chodźmy się pobawić" na co ja zmierzwiłem mu włosy i poszliśmy się bawić(odczuwałem ciepło i dobroć).

Jakieś domysły co to mogło znaczyć?

Edytowane przez Rain
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co, nigdy nie starałam się interpretować snów, ale po przeczytaniu tego co napisałeś, to pierwsze co mi się nasuwa to: poczucie braku czegoś.

Nie wiem, czemu w ten sposób to odbieram, ale mówię tylko, co czuję...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samolot symbolizuje podróż i zmiany w życiu. To że zabrałeś ze sobą jedzenie pokazuje że jesteś zapobiegawczy ale i to że nie chcesz pozbywać się tego co daje ci komfort w życiu, czyli chciałbyś zmian ale na swoich warunkach, chciałbyś mieć wsparcie znajomych, chciałbyś taką zmianę mieć pod kontrolą, niestety nie zawsze można nad tym zapanować - pewne zmiany przychodzą same,od Losu.

Co do chłopca pomyślałam że to Ty sam, że spotkałeś swoje wewnętrzne dziecko i dobrze żebyś w najbliższym czasie pomyślał jakie miałeś marzenia jako dziecko i czy chcesz to zrealizować, a tak poza tym to ciesz się życiem, nie obawiaj się zmian, nie staraj się nad wszystkim zapanować, nie zgub w tym siebie samego.

Edytowane przez mariko
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawe interpretację :) To z podróżą ładnie się pokrywa(studiuję turystykę),tylko ja nie mam czarnych włosów :/

Dziękuje za zainteresowanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawe interpretację :) To z podróżą ładnie się pokrywa(studiuję turystykę),tylko ja nie mam czarnych włosów :/

Dziękuje za zainteresowanie.

Twoje wewnętrzne dziecko (czy w ogóle jakiś aspekt Twojej podświadomości) nie musi wyglądać dokładnie jak Ty :) Ba, czasem może to być nawet istota odmiennej płci.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.