wendol

oddam
Oddam laptopa w dobre ręce :)

7 postów w tym temacie

niedługo będzie akcja "szalchetnej paczki" - możesz się podłączyć albo zapytać w lokalnym PCK czy czymś podobnym, albo zapytaj w jakiejś podstawówce - porozmawiaj z dyrektorem czy jakimś nauczycielem

ludzie, którzy mają problemy finansowe rzadko proszą otwarcie o pomoc, często się wstydzą

szkoda, że sprzęt działa na Linux-ie, bo na co dzień "zwykli" ludzie pracuja na Windows (nie mówię, ze lepszy tylko jak jest)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Windows słabo na nim chodzi, Linux trochę lepiej, ale i tak za wolno, jak dla mnie.

Moja żona przez kilka lat na nim pracowała i było OK, dopóki nie zobaczyła szybszego komputera w działaniu :)

Do przeglądania neta, oglądania filmów itp. się nadaje, ale jak ktoś jest przyzwyczajony do windowsowych programów, to będzie musiał znaleźć linuxowe odpowiedniki - jest ich dużo do ściągnięcia bezpośrednio z aplikacji w systemie.

Tak - ja też lepiej "czuję" Windows, ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Na dzień dzisiejszy Linux działa prawie jak Windows, ale "prawie" może robić dużą różnicę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystawiłem na "pokato" i ludzie się rzucili. Piszą uzasadnienia o braku pracy i emeryturach...

Sprawa załatwiona :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest naprawdę super, bo poznałem fajnego faceta z fajnej miejscowości - ze Szczytna.

Jego niepełnosprawnemu synowi (jeszcze nie wiem, co mu dolega) zepsuł się stary komputer (jeszcze gorszy od tego) i teraz z neta korzysta na komórce - naprawdę współczuję, bo czasami też tak robię.

Dzięki temu wszystkiemu już wiem, że w wakacje pojadę z córkami do Szczytna :)

Aha - facet koniecznie chciał zapłacić, więc powiedziałem, że symboliczne 50 zł wystarczy :)

Nie wie jednak jeszcze najlepszego: w przyszłym roku będę składał nowy komputer dla córki (druga ma już nowy), więc gość dostanie naprawdę dobry komputer... za symboliczne 500 zł, jak to nie będzie dla niego za dużo.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to wspaniale , że wyszedłeś z taką inicjatywą :muza:

pozdrawiam serdecznie ! i gratuluję !!! :bukiet:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.