ariadna

Joga Kundalini

3 posty w tym temacie

przeczytałam niedawno wywiad z Anette Kannegaard, która jest instruktorą jogi kundalini i bardzo mnie to zainteresowało. kobieta mówi, że żeby poznać sztukę jogi kundalini potrzebowała aż 15 lat... jestem ciekawa jakie są wasze doświadczenia? czy joga pomogła wam w życiu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Joga Kundalini mi bardzo  pomogła ,na wiele dolegliwości i chorób psychicznych i fizycznych = psychofizycznych  ,jest to jedna z najważniejszych ścieżek jogi ,która dba i uczy poprzez różne doświadczenia życiowe ,jak rozwinąć świadomość ciała / duszy   (nieświadomości ) , uczuć i emocji (podświadomości ) i umysłu / ducha (nadświadomości /ponad-fizyczności ) z ciemności niewiedzy i ignorancji , takie "oświecenie /przebudzenie  duchowe " z  wielopokoleniowej iluzji czy wiecznego snu mai .

Kundalini jest energią duchową / boską uśpioną u podstawy kręgosłupa ( energia wężowa kundalini -wąż z  biblii w ogrodzie Eden ) , a kunda ,to zbiornik energii seksualnej ,która ma ogromny wpływ na psychikę i system nerwowy ,i jak lina rozciąga się wzdłóż całego ciała ,czy raczej wspina się stopnowo ,do góry głowy ,wychodząc w nad-świadomość /transcendencję ,kiedy to osioągamy stan samadhi czy jedności kosmicznej ,z całością stworzenia ,kundalinmi budząc się -uruchamia / uaktywnia po drodze ,nasze mistyczne ośrodki świadomości  ( stopnie  uświadamiania sobie Boskości w Sobie  / mocy (z szamanizmu ),lub ludzkie centra psycho-emocjonalne = energetyczne / duchowe } CZAKRA (  których jest siedem głównych ,istnieje w ciele jeszcze wiele pomniejzych czakr ( System Nerwowy Człowieka  ,lub  Meridiany po  Chińsku ) ,metaforyczne nasze -anioły lub demony ,. ponieważ to tak jakbyśmy doświadczali naprawdę tego że  ,przechodzimy przez -niebo lub piekło .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.