stm

Witam

8 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie, na imie mi Bartek, mieszkam w Opolu. Jestem nowy na forum, choc nie duzo o ezoteryce wiem, interesuje sie nia jakies poltora roku. Mam nadzieje ze moje odczucia nie okaza sie bledne co do tego forum i forumowiczow :) Pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię stm :)

Bartek fajnie że się odezwałeś ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heykaaa... Stm... :D

- witam i ja... :)

- bardzo fajnie się przedstawiłeś... 8-)

- myślę ze będziemy mieli ze sobą do "pogadania" :lol: ;)

- hmm... zabrzmiało groźnie, ale nie bój NIC... tylko tak zabrzmiało... :mrgreen:

- a możesz coś powiedzieć... o Swoich zainteresowaniach... ?... nie tylko ezoterycznych... ;)

- i czy Top Gun...też w nie wchodzi ? :idea:

- bo ja, pilnie poszukuję członka fanclubu "Top Gun"... noo ale na razie jestem tylko sam... :? ;) :mrgreen:

- hmm.. też dziwnie zabrzmiało... ale coo taam... ;)

Ps.

- i dzięki wielkie za Big Lotniskoooo... 8-) :shock: :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak stm... - stempel poprostu jestem :D tak jakos w skrocie nick zaszyfrowalem jakis czas temu :) pewnie to tez z lenistwa, zeby tylko jak najkrocej i najszybciej wpisac :lol: w sumie nie mam sie z czego smiac a tym bardziej chwalic ale coz :) z zainteresowan to nic szczegolnego, choc ich coraz mniej :) rap, seriale kryminalne, komedie wszystko polskie :D choc to i tak nie przynosi mi tyle frajdy jak obserwowanie zycia, wszystkiego... mozna do tego dodac rozwoj duchowy, a tego Top Guna zobacze, zrobie wyjatek i obejrze zagraniczny film :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- choc to i tak nie przynosi mi tyle frajdy jak obserwowanie zycia, wszystkiego... mozna do tego dodac rozwoj duchowy, a tego Top Guna zobacze, zrobie wyjatek i obejrze zagraniczny film :D

Uuuułaaa.... to kiedyś Ty się narodził :?: ... żeś Top Gun'a nie "zajarzył"... :shock: ;)

- pytanie retoryczne... nie musisz odpowiadać... ;)

- hmm... noo tak... to koniecznie musisz to nadrobić... bo to być Big Hicior... tamtych Latek... :mrgreen:

- noooaaa... jak chcesz wstąpić do fanclooba... no to musisz być wiracha w tych sprawach... :shock: ;) :lol:

- a muuzaaa... nic tylko pływać... yyyeee... znaczy lotoć... ;) :shock: :mrgreen:

- po filmie to... OOBE masz jak nic... :idea: :shock: :mrgreen: ;) :D

- miłego oglądania... i pisania TU na forum... stempel 8-)

---pozdrawiam... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- choć to i tak nie przynosi mi tyle frajdy jak obserwowanie życia, wszystkiego...

- można do tego dodać rozwój duchowy, a tego "Top Gun"a zobaczę, zrobię wyjątek i obejrzę zagraniczny film :lol:

- hmm... skoro rozwój duchowy, to musisz obczaić co to EGO i Miłość Bezwarunkowa... i to bezwarunkowo :mrgreen:

- wiec... film możesz obejrzeć również i pod tym kątem... ;) 8-) :D

- miłych chwil życzę... łącznie z muuzzą ... ;) :mrgreen:

Ps.

- a propo's... EGO... to rozpracowujemy jEGO tu... http://ezodar.pl/viewtopic.php?f=108&t=46&p=1851#p1851

- i tutaj się z nim rozprawiamy... http://ezodar.pl/viewtopic.php?f=138&t=374

- zapraszam do udziału... :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.