ChoKuRei

Ciekawy Sen Po Ii Inicjacji Reiki

2 posty w tym temacie

Witam:-))

Od razu mówię, że Szept mnie tu skierował:-)).

Wczoraj miałem sen, który bardzo mnie zaciekawił. Byłem w windzie z dwoma moimi kolegami i mieliśmy jechać z parteru na I piętro. Nie wiem z jakich przyczyn ta winda nagle zaczęła się obracać (coś w rodzaju korkociągu) i zamiast w górę zaczęliśmy spadać w dół. Nie było to bardzo szybkie spadanie w dół tylko takie dość wolne. Wszyscy z nas przeżyli gdy opadliśmy na dół. Ja jednak zacząłem panikować a moi koledzy jak z kamienia spokojnie siedzieli sobie i nic. Tak sobie rano nad tym myślałem jak zinterpretować ten sen i doszedłem do tego, że jeszcze musiałbym zajrzeć do swojego wnętrza i "wymieść" stamtąd te wszystkie buble, które jeszcze zalegają czyli panikę, może strach oraz wszelkie inne bo to przeszkadza mi w dalszym rozwoju duchowym. Krótko mówiąc wyciągnąłem z tego konkluzję iż zanim spojrzę w górę najpierw muszę spojrzeć na dół (w siebie) bo nie da się uduchowić mając lęk oraz brak wiary.

Ma może ktoś jakąś inną ciekawą interpretację??.

Pozdrawiam,

Marcin:-))

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

noo dobry trop. Tym bardziej że spadająca winda to dla mnie symbol oczyszczania, gdzie będziemy zmuszeni spojrzeć w miejsca, których raczej nie chcemy ruzać:)

Powodzenia;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.