Wilcza

Za Co Lubimy Krągłości (Nasze I Nie Tylko)? ;)

18 postów w tym temacie

Kochani, dziś dzień łasucha, pączkowego potwora, pożeracza ciastek - tłusty czwartek :szampan::33_8:

i oczywiście skromnisie pochłaniający pączka zaraz mówią o kaloriach, o diecie, o tym jak to wszystko teraz spalić, jak schudnąć i być pięknym, szczupłym...wieszakiem ;) że trzeba cały dzień po schodach biegać, przez tydzień dookoła bloku truchtem, na siłowni wycisnąć łącznie z kilka tysięcy kg na klatę itd itp :D

ZA CO LUBIMY SWOJE, I NIE TYLKO, KRĄGŁOŚCI?!

ja lubię więcej ciałka bo jak tak je chwycę to...ach, czuję moc :D

lubię je też dlatego, że osoby większych rozmiarów z reguły mają znacznie większe poczucie humoru, którym najczęściej mnie zarażają

i super wygląda babka, która będąc zdrowo puszysta jest do tego kształtna, grrrr ;)

A Wy? lubicie? i dlaczego?

:tort:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja lubię za te wszystkie spojrzenia na ulicach :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

krągłości są fajne i duuuużo lepsze od wieszaków to fakt. Dziewczyna z wystającymi żebrami i ramionami jest okropna. Nie popieram anoreksji, chudzielców itp.

Ostatnio na vitalii gdzie rozpisuje sobie swoje ćwiczenia pojawiła się dziewczyna która prowadzi pamiętnik swojej głodówki. Ważyła 95 kg i postanowiła się odchudzić głudując. Pisze jak jej dobrze, jak motywują ją negatywne komentarze, nie przyjmuje do wiadomości że ma anoreksję.

No przyznam się, że ja mam teraz fisa na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Dla zdrowia, nie dla diety. Więc wczoraj kategorycznie odmówiłam jedzenia pączków. I tak zjadłam jednego, ale wydusiłam go ćwiczeniami. Więc... krągłości jak najbardziej, ale nie otyłość i choroby :tancze:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

krągłości są fajne i duuuużo lepsze od wieszaków to fakt. Dziewczyna z wystającymi żebrami i ramionami jest okropna.

Lepsze? Gorsze? A może po prostu inne i komu innemu się podobają ;) jeśli to nie jest efekt choroby czy chorobliwego odchudzania się, to jest to tak samo piękne ciało jak to z krągłościami, fałdkami itd.

offtop :

Nie popieram anoreksji, chudzielców itp.

Też nie popieram anoreksji, nie popieram też otyłości (nie mylić z nadwagą), nie popieram też raka, zapalenia płuc, wrzodów żołądka, migren i całego szeregu innych chorób :)

No przyznam się, że ja mam teraz fisa na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Dla zdrowia, nie dla diety. Więc wczoraj kategorycznie odmówiłam jedzenia pączków. I tak zjadłam jednego, ale wydusiłam go ćwiczeniami. Więc... krągłości jak najbardziej, ale nie otyłość i choroby

A ja mam bzika na punkcie równowagi :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem jedno. Lubię kiedy kobieta jest szczupła, ale w pozycji siedzącej ma minimalną fałdkę chociażby skóry...

...dzięki temu nie jest mi głupio, że nie chce mi się rzeźbić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Knust, tylko, że te super szczupłe mają dużo fałdek, a te krągłe ani jednej :D

Ale nie chodzi o popadanie w skrajności.

I nie chodzi też o wielce uniwersalne i piękne i wyrozumiałe stwierdzenie "co kto lubi/co komu się podoba" tylko za co lubimy krągłości.

Mój mąż ostatnio (w lato :p ) stwierdził, idąc za mocno krągłą kobitką(a przy niej szła szczupła i zgrabna), że jakoś nie mógł oderwać oczu od jej pękatych, jędrnych i duuuużych pośladków. I nie dlatego, że były takie duże, tylko były tak apetyczne. Nadmieniam, że mąż lubi szczupłe i wysportowane baby :D A jak się zapytałam skąd taki zwrot upodobań, to tylko mu się oczy zaświeciły jak żarówki, wyszczerzył kły i...już nie wnikałam dalej co mu w głowie siedziało :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówcie co chcecie. Ja wiem jak wygląda człowiek chory który ma problemy z jedzeniem. Miałam koleżankę w lo, która miała z tym ogromny problem tzn ona tego nie dostrzegała. Chudzinka, a wręcz kościotrup. Wina rodziny trochę, że do lekarza jej nie zaprowadzili. Ale całe szczęście udało jej się przytyć. Na co się to zda bez leczenia... po kilku latach mówi mi że waży trochę ponad 40kg.

Choroba.

Odchylenie w jedną stroną.

W drugą - otyłość to też choroba.

Równie okropne scenariusze.

O siebie trzeba dbać.

To tak do tych chorób i odchyleń.

Ale wizualnie kobiety zadbane są ładne. Po prostu. Normalne, zdrowe krągłości są jak najbardziej ok.

A otyłość to choroba, tak samo jak anoreksja. Teraz świat jest pełen takich odchyleń. Wielki szał na chude modelki, kościotrupy. Z drugiej strony ludzie o skrajnie przeciwnych poglądach w ramach protestu na kościotrupy promują otyłość.

Bleh.

Świat oszalał.

edit.

Ej

a co ja będę tylko na baby pisać :paluszek: Faceci też mają takie problemy.

Edytowane przez Silje
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówcie co chcecie. Ja wiem jak wygląda człowiek chory który ma problemy z jedzeniem. Miałam koleżankę w lo, która miała z tym ogromny problem tzn ona tego nie dostrzegała. Chudzinka, a wręcz kościotrup. Wina rodziny trochę, że do lekarza jej nie zaprowadzili. Ale całe szczęście udało jej się przytyć. Na co się to zda bez leczenia... po kilku latach mówi mi że waży trochę ponad 40kg.

Choroba.

Odchylenie w jedną stroną.

W drugą - otyłość to też choroba.

Równie okropne scenariusze.

O siebie trzeba dbać.

To tak do tych chorób i odchyleń.

Ale wizualnie kobiety zadbane są ładne. Po prostu. Normalne, zdrowe krągłości są jak najbardziej ok.

A otyłość to choroba, tak samo jak anoreksja. Teraz świat jest pełen takich odchyleń. Wielki szał na chude modelki, kościotrupy. Z drugiej strony ludzie o skrajnie przeciwnych poglądach w ramach protestu na kościotrupy promują otyłość.

Bleh.

Świat oszalał.

edit.

Ej

a co ja będę tylko na baby pisać :paluszek: Faceci też mają takie problemy.

ale nikt nie twierdzi, że jest inaczej tylko, że temat dotyczy czegoś innego.

a faceci, jasne, że też mają takie problemu. ale na ich szczęście jest ich procentowo kolosalnie mniej (inny system nerwowy, emocjonalny).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Babki moim zdaniem najlepsze krągłe, takie żeby było za co złapać :D. Nawet nie jakieś super wysportowane, z małymi twardymi tyłkami, tylko takie... pękate, ot co! Wyglądające naturalnie i zdrowo.

Jeśli chodzi o facetów to jak dla mnie... hm, naturalnie chudzi i drobniutcy. Nie przepadam za takimi z kaloryferami na brzuchach, oczywiście delikatnie zarysowane mięśnie jak najbardziej. Byle tylko naturalne, bez jakiegoś wyciskania parę razy w tygodniu potów na siłowni, odchudzania czy coś w ten deseń :thumbsup: !

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja przeciwnie, podoba mi się facet zbudowany jak wojownik, ale taki co posiada szyję i kark :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja do tego karku i szyi dodam tylek. :D Nie lubie jak facet na miejscu tylka ma powietrze. :p Tzn. moze nie jakis wielki, ale jednak ma byc. ;)

Edytowane przez LaMandragora
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wolę jak facet ma trochę ciała w okolicy obręczy barkowej ;) z prostej przyczyny - dużo wygodniej oprzeć głowę na takim ramieniu w czasie snu ;)

No i tyłek jak ma fajny to też lubię... :)

U kobiet także zwracam uwagę na "istnienie lub nieistnienie" tyłka.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobiece krągłości można kochać lub nienawdzieć. Wszystko jest kwestią tego co lubimy itd. W chwli obecnej istnieje coś w rodzaju wojny na temat chudości kontra sylwetki która nie ma rozmiaru 0.

Nie zastanawiam się nad tym co jest lepsze ale nad tym jak my sami sie z tym czujemy. Ostatnio oglądałam zdjęcia jakiejś piosenkarki, któa ważyła napewno ponad 100 kg a ubiera się tak jakby nie była przy kości kompletnie ignorując zasady dobrego smaku. Więc zastanawiam sie czy to jest naprawde takie seksy? Można sie ubrać naprawdę w taki sposób ze nawet ważąc stoo kilo mozna wyglądać apetycznie.

Ja u Kobiet np uwielbiam tyłek i włosy.:)

U mężczyzn cenie podobnie jak lama obręcz barkową. :) Zawsze to daje jakieś poczucie bezpieczeństwa:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o niej mówisz?? dobra świruska! Fajny głos. A wiecie jak to jest, jak się komuś nie podoba to nie musi patrzeć, choć czasem trudno nie patrzeć :D Ja, takich jak w teledysku, gabarytów nie lubię, pewnie jak większość, bo to co jeszcze mogło być duże i jędrne już przekroczyło swój dostępny limit. Niemniej, jeśli ktoś naprawdę czuje się tak jak np piosenkarka wyśpiewuje i pokazuje, to bogowie dajcie tyle radości 95-ciu% ludzi na świecie z ich wyglądu zewnętrznego!

a co do mężczyzn to uwielbiam surową twarz, taką pooraną nawet, brzuch (nie kołdun :p), duuuże ramiona (od dłoni do barków) i w ogóle duuuży taki :p Także nie musi być szczupły i gibki, ważne żeby był kawał chłopa :p Bo śmiać mi się trochę chce z takiego wymuskanego szczuplaska, za którego bym musiała drzewo rąbać na opał ;) Chociaż znam drobnych facetów, wyjątki, którzy pół lasu by odrąbali w jeden dzień ;) Wolę grubszych niż chudszych, zdecydowanie :]

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak tak o niej;-) ma świetny głos ale co do jej wizerunku to już insza inszość:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim ideałem z wyglądu faceta jest Till Lindemann wielki dobrze zbudowany no i szorstki na twarzy :D nie taki wypacykowany. I tylko za takimi się oglądam hehe :) o to on :D

Till-till-lindemann-19394432-800-606.jpg

A co do kobiet to przykre, że nie każda chce przyjąć prawdę, że nie mają one figury "klepsydry".. Tego ideału piękna i seksapilu. Każde ciało jest piękne, ale zależy co kto lubi :) ja wolę ciała jędrne, może być przy kości ale niech będzie "nabite" :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, że tak. Każda kobieta powinna miec odrobinę krągłości. Oczywiście wszystko z umiarem. Tak jak zbytnie krągłości tak i wieszaki są skrajnościami.. a tych nie lubimy. Dlatego jeden pączek nie zaszkodzi, ale ich codzienne jedzenie to już przesada;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.