MIKI

Znaki

1 post w tym temacie

Ten sen zaczął mi się śnić kiedy miałam 12 lat powtarza się co ok 2 lata

sen zaczyna się jakby to było pod ziemią nie jest ciemno tylko jasno jestem tam jeszcze 2 osobami z dzieckiem i mężczyzną

idziemy po drodze z kamieni po połowie drogi widzę po bokach 2 obeliski <to słup z bloku skalnego jako architektura w starożytnym Egipcie> patrzę na nie ale idę dalej i widzę piramidę na końcu czubka piramidy jest z złota a na nie jest narysowane oko) na ścianie są drzwi a na drzwiach są narysowane obrazki w kółku najbardziej zapamiętałam obrazek co są fale potem jest obrazek jakby jakiegoś ptaka a w środku kółka jest narysowane Oko Ra <głównego Boga starożytnych Egipcjan, nazywany również okiem Horusa>chce otworzyć te kamienne drzwi ale się nie udaje wtedy biorę zeszyt z notatkami są tam różne zapiski szybko szukałam rozwiązania bo ktoś za nami szedł . Pamiętam że popatrzyłam na podłogę koło drzwi i miałam zadecydować które kamienny blok mam unieś, uniosłam ten z prawej strony i zeszłam tam po kamieniach które były w ścianie przymocowane nie mogłam zejść dalej w dół bo była lawa a po drodze zobaczyłam wejście weszłam tam z osobami którymi byłam potem usłyszałam kogoś kszyk bo weszli w lewo a tam były krokodyle <3> a potem się budzę

post-2559-0-58538400-1329593954_thumb.jp

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.