tribalbellydancer

Migrena

2 posty w tym temacie

Odkad przyjechalam do UK zauwazylam, ze regularnie miewam bóle głowy, zazwyczaj prawej skroni. Jest to tępy ból z różnym nasileniem i nie wiedzac czemu zazwyczaj pojawia sie kiedy mam wolne od pracy. Probowalam Reiki na to ale niewiele daje.. Mialam tez sesje akupunktury, a mimo to migrena powraca. Nie wiem juz co mam zrobic nie chce sie faszerowac środkami przeciwbólowymi. Staram sie wyciszyc bo wiem, ze bywam nerwowa ostatnimi czasy, niemniej zaczyna mnie martwić to. Mozna winic zmiany pogody i latajace samoloty bo mieszkam niedaleko Luton, ale potrzebuje czegoś co mi pomoże. Prosze o zdanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dość długi czas cierpiałam na powracające bóle migrenowe z aurą. Leczyłam się na to kilka lat. Obecnie ich nie odczuwam tak jak kiedyś, i sama nie wiem co stało się tego przyczyną. Jedno jest pewne prowadzę miej stresowe życie, moja egzystencja jest powolniejsza, nie spieszę się tak jak kiedyś. Owszem, obecnie zdarza mi się jeszcze cierpiec, ale to są góra dwa dni, a kiedyś migrena potrafiła mnie trzymac tydzień i nie byłam zdolna nawet zrobic kroku ;/ Bóle migrenowe może również wywoływac ucisk kręgów na jakiś nerw. Życzę aby było jak najmniej dni migrenowych.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.