Cllaud

Wyjątkowo Paskudny Sen

9 postów w tym temacie

Niedawno przyśnił mi się wyjątkowo nieprzyjemny sen który cały czas chodzi mi teraz po głowie chciałbym prosić o pomoc w jego interpretacji tutaj lub na gg 245599

Jestem w łazience ale nie u siebie w domu jest ciemno pali się tylko wisząca żarówka na suficie. Pomieszczenie ma brzydkie poobdzierane ściany w przedwojennym stylu podchodzę do wielkiego lustra ze złotą bogato zdobioną ramą. Przeglądam się w nim mam zmęczoną lekko pomarszczoną twarz tak jak bym dopiero co wstał z grobu. Przyglądam się ponownie beznamiętnie rozszerzam prawą powiekę w tym momencie widzę zbliżenie na całe oko na dolnej części twardówki oka widać coś ohydnego jakby to oko gniło (czarnawe miejsce jak by jakiś robak tam wcześniej wchodził) Znów widzę całą głowę delikatnie ją obracam na prawo i lewo też bez żadnych emocji. Kolejno widzę tylko oko i palec kierujący się kierunku zgniłego miejsca palec robi ruch jakby chciał wycisnąć to zgniłe miejsce ale nic się nie dzieje. Następnie odchylam się od lustra i stoję wyprostowany widzę czubek swojej głowy na którym włosy są strasznie rzadkie. Następnie gaszę światło i odchodzę. Dodam że jestem w samych spodniach a moje ciało od pasa w górę jest lekko zdeformowane ogólnie wyglądam trochę jak zombie.

Prosił bym o pomoc w interpretacji męczy mnie ten sen a rano wydawało mi się że za chwilę puszczę przysłowiowego pawia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz racje, bardzo paskudny. Jak na mój gust tu chodzi o starość i śmierć, w sumie to nic odkrywczego, każdy pewnie to powie, no ale cóż.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motyw śmierci bardzo silnie się tutaj przewija,więc myślę że powinieneś skorzystać z sennika na forum,aby móc w pełni zobrazować jego zanczenie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sennik to jedno, a sen to głębsza sprawa, ze tak to ujmę ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi bardziej o same symbole oraz ich interpretację,z reguły pokrywaja się i symbolizują jedno,więc dlatego warto z nich korzystać:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście, sen dośc niepokojący. Problem jednak w tym, że żaden sennik z pewnością nie wziął pod uwage takiej interpretacji. Niemniej jednak wydaje mi się, że powinnaś poszukac intrepretacji poszczególnych elementów tego snu i zastanaowić się jak można to połączyć w spójną całość. Wydaje mi się, że dla zrozumienia przesłania kluczowe będą również Twoje wcześniejsze przeżycia i emocje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niedawno przyśnił mi się wyjątkowo nieprzyjemny sen który cały czas chodzi mi teraz po głowie chciałbym prosić o pomoc w jego interpretacji tutaj lub na gg 245599

Czy przypadkiem ostatnio nie dotarły do Ciebie jakieś plotki, oszczerstwa na Twój temat ?

Wszystkie detale snu, wskazują na Twoje "rozliczanie się " ze sobą,z oceną samej siebie. Chciałabyś pozbyć się pewnych myśli, które Cię dręczą i które są niezbyt przyjazne dla Ciebie samej.W czasie snu podświadomość walczy i "wytyka" Ci je a Ty w dzień rozdrapujesz rany.

Jeżeli się nie mylę, to czas pogodzić się z przeszłością i rozgrzeszyć siebie samą. Wcześniej nie będziesz miała spokojnych snów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgodze sie z interpretacją Elzy.

Sen jak powiedziała dobrze Szept jest to grubsza sprawa i żadne senniki tego nie oddadzą.

Moim zdaniem sen obrazuje Twój stan wewnętrzny. Coś czego nie widać gołym okiem zaczyna powoli się ujawniać. Łazienka jest miejscem oczyszczania się z wszelkich brudów nie tylko fizycznych ale i emocjonalno-duchowych. a tutaj mamy gotycki klimat jak z horroru zmęcznie i poczucie ze wyszliśmy z grobu. w mojej opinii to wygląda jak zmiana w podświadomości lecze jeszcze chyba droga/ drogi autorze nie jestes gotowy na zmiany. Warto sie temu przyjrzec i zadbać o swoje samopoczucie. no i uważać na swoje otoczenie by nie dac sie zniecheceniu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wszystkie detale snu, wskazują na Twoje "rozliczanie się " ze sobą,z oceną samej siebie. Chciałabyś pozbyć się pewnych myśli, które Cię dręczą i które są niezbyt przyjazne dla Ciebie samej.W czasie snu podświadomość walczy i "wytyka" Ci je a Ty w dzień rozdrapujesz rany.

Jeżeli się nie mylę, to czas pogodzić się z przeszłością i rozgrzeszyć siebie samą. Wcześniej nie będziesz miała spokojnych snów.

A niby co podkreśla mój opis ?

Nigdy nie opisuję snów na pdst. senników, tych pospolitych. Opisuję na pdst. analizy psychologicznej i mam w tym doświadczenie i bd wyniki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.