ja_nietypowa

Witam Z Pyrlandii

12 postów w tym temacie

Wita serdecznie wszystkich i miło mi, że znalazłam Wasze forum :) Mam naimię Justyna ale mówią do mnie Justa. OD 4 lat zajmuję się runami, Aniołami i wszystkim co jest nietypowe :)

pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i fajnie, że do nas dołączyłaś.

Tak zapytam, pisząc o runach, masz na myśli te eozteryczne do wrożenia, a nie tradycyjne?. Na forum na pewno o runach jednych i drugich sporo znajdziesz.. O aniołach tez, więc zapraszam do udziału w dyskusjach o naszych skrzydlatych przyjaciołach.

A co jeszcze zaliczasz do tych nietypowych rzeczy? Bo na naszym forum chyba wszyscy się czymś nietypowym zajmują lub intereseują, więc mam nadzieję, że znajdziesz nie tylko ciekawe dla siebie tematy ale i nawiązesz nowe znajomości.Zapraszam do zabawy i witaj :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówię o pracy w tradycyjny sposób z runami, fascynują mnie, w szczególności sama pracuję z runami tak jak i z Aniołami:) Zdarza się, że na prośbę kogoś i jego problem wyciągam runy.

Do dalszych moich nietypowych zajęć jak i zainteresowań zaliczam pasję do 2oo ( choć dziś coraz bardziej typowe dla kobiety), picie Yerba Maty, interesuje mnie również psychologia oraz nietypowe nie wyjaśnione zjawiska.

I od jakiegoś czasu wdrażam się w tematykę kamieni, ponieważ bardzo mnie pociaga ich moc, ich działanie i osiagnięte dzięki nim cele. Są wspaniałą ochroną :)

Spokojnie forum przejżę i zapoznam się z jego tematami jak i wiadomościami, no i oczywiście włącze się do ciekawych dyskusji.

pozdrawiam :)

Edytowane przez ja_nietypowa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To fajnie, że pracujesz z runami w tradycyjny sposób. :) Sama je wykonałaś, a jak tak to z czego? Może jakieś zdjęcie dasz?

A z aniołami jak pracujesz? Pytam bo sama z tymi duchami mam do czynienia i może wymienimy sie doświadczeniami?

A o kamieniach pogadaj z Remmsteinową, ona ma do nich "czuja" :)

I miłej lektury naszego forum :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sama run nie zrobiłam, pracuje na tą chwilę z zakupionymi. Mam w planach wykonanie i plan jak je zrobić, i widzę je już w mojej głowie jakie są piękne. Także zamierzam w najbliższej przyszłości dokonać swojego dzieła, to wtedy zapodam foto.

Pracuje ze Świetlistą Siłą Aniołów, piekne karty, piekne rytuału i głębokie wejście wewnątrz siebie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do run to niecierpliwie czekam na foto :)

Co do świetlistej siły nie przemawia do mnie, a karty ogólnie wszystkie omijam z daleka. Inaczej trochę pracuję z aniołami.

A zajmujesz się też energetyką? Pytam bo moze to kolejny fajny wspólny temat :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A zajmujesz się też energetyką? Pytam bo moze to kolejny fajny wspólny temat :)

Nie zajmuje się

Edytowane przez ja_nietypowa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie szkodzi, i tak jest wiele tematów wspolnych do ciekawych dyskusji ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak zapytam, pisząc o runach, masz na myśli te eozteryczne do wrożenia, a nie tradycyjne?

NIKT nie spodziewał się tru-pogańskiej inkwizycji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosna chyba dorabiasz ideologię do jednego zdania. Zapytac można,przynajmniej wiadomo jakie kto ma do run podejście. A ty szukasz dziury w całym, jakbyś chcial na sile udowodnić, że ktos jest be a ty jeden cacy?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie wchodze na to Wasze forum i czytam tematy, zwłaszcza te które mnie interesują a zwiazane są z runami, Aniołami. Zaglądam też na inne tematy. I Jak narazie mam jedno spotrzeżenie, że na forum macie sporo spamu, przytyków, krytyki i co zauważyłam po tych kilku dniach, co niektórzy maja problem z uszanowaniem zdania innej osoby. Jest tyle pięknych słów do powiedzenia w tematach run, Aniołów (i nie tylko chodzi o pracę z kartami), że aż szkoda. Powiem tak, przejże forum i jeśli nie znajdę nic dla siebie produktywnego, uznam, iż błędem było dołączenie do Was i poproszę o usunięcie mojego konta.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiście masz prawo :)

Na wszystkich forach jest podobnie, wiele dyskusji i ukazywania własnych racji. Taki chyba urok forów :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.