Hrefna

[Ot] A Propos Ostatniej Forumowej Awanturki

3 posty w tym temacie

Ja chciałam zwrócić uwagę na jedną rzecz - udzielanie powierzchni reklamowej pod ogłoszenia jest usługą słono płatną. I dolicza się do niej 22% VAT. Jeśli ktoś oczekuje bezpłatnego zamieszczenia ogłoszenia o inicjatywie płatnej, a więc docelowo będącej źródłem korzyści materialnej - powinien spodziewać się możliwości krytyki tej inicjatywy. Zupełnie inaczej wyglądałaby sprawa, gdyby Ezodar za zamieszczenie takiego ogłoszenia przyjął odpowiednią gratyfikację, oczywiście zwiększoną o ten 22% podatek, który oczywiście zostałby odprowadzony do władz fiskalnych. Pani Weronika płaci za wykorzystanie powierzchni reklamowej i na wykupionej przez siebie powierzchni zamieszcza co zechce, a publiczność milczy. Pani Weronika promuje swoją dochodową inicjatywę bezpłatnie - ludzie zgłaszają uwagi. Proste... A w tym kraju mamy wolność słowa i wyrażania własnych opinii i poglądów. Na dowolny temat.

Poza tym nadmiar wykrzykników, pytajników i kompletnie niezrozumiała budowa zdań również mogłyby wskazywać na poziom warsztatów - jeśli ktoś - nie potrafi nadać zrozumiałego i poprawnego językowo kształtu swojemu słowu pisanemu, tym bardziej trudno zrozumiały będzie przekaz werbalny. Ale w ezoteryce zapewne o to chodzi...

I tu mam wniosek formalny - może Ezodar, który o ile wiem jakąś tam działalność gospodarczą ma zarejestrowaną powinien pobierać opłaty za wszelkie ogłoszenia o imprezach płatnych, w założeniu dochodowych dla ich organizatorów? Wtedy będzie porządek - osoba płaci za ogłoszenie - i w dziale ogłoszeń tworzy się jednowątkowy temat zamknięty, bez możliwości wypowiadania się "publiczności". Osoba spodziewająca się bezpłatnego zamieszczenia informacji o tego rodzaju inicjatywie musi liczyć sięz możliwością krytyki.

(Tak , grzecznie godzę się na ostrzeżenie, które zapewne otrzymam...).

Edytowane przez Hrefna
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak uważasz. Sam wniosek wydaje mi się sensowny, ale nie mogłam przy jego okazji powstrzymać wrodzonego jadu. Którym zatruwam wszystko :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.