selfishgirl

Czy Ktoś Mi Powróży?

4 posty w tym temacie

Witam :) Chodzi mi o moje relacje z partnerem , co przyniesie nam przyszłość czy nasze relacje będę lepsze , czy może gorsze? Czy jest to dobry zwiążek na budowanie poważnej przyszłości? Z góry dziękuje za odpowiedz podam dane może będą potrzebne Marta 21.04.1985 Kamil 14.04.1980 Pozdrawiam.

Edytowane przez selfishgirl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W najbliższej przyszłści będziesz skupiona na czymś innym, niż związek. Twojej pomocy będzie wymagała mama, lub jakaś kobieta z najbliższego otoczenia.

Od partnera otrzymasz bardzo dobrą dla siebie/Was wiadomośc, On zrzuci jakiś ciężar, powiedziałabym uwolni się. Wg mnie chodzi o jakieś sprawy urzędowe lub zawodowe, z naciskiem na zawodowe. Czy ma on coś wspólnego z medycyną lub mundurowymi?

Mogę dodać, że zbliża się ku Wam istotna zmiana w życiu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W najbliższej przyszłści będziesz skupiona na czymś innym, niż związek. Twojej pomocy będzie wymagała mama, lub jakaś kobieta z najbliższego otoczenia.

Od partnera otrzymasz bardzo dobrą dla siebie/Was wiadomośc, On zrzuci jakiś ciężar, powiedziałabym uwolni się. Wg mnie chodzi o jakieś sprawy urzędowe lub zawodowe, z naciskiem na zawodowe. Czy ma on coś wspólnego z medycyną lub mundurowymi?

Mogę dodać, że zbliża się ku Wam istotna zmiana w życiu.

Dziękuję za odpowiedź :-) Jeśli chodzi o pracę to zgadza się bo jest lekarzem. A możesz przybliżyć bardziej co oznacza pomoc z mojej strony dla mamy badż innej kobiety? to będzie pomoc finansowa, zdrowotna, czy może jeszcze o coś innego chodzi? Jestem ciekawa co to za istotna zmiana w życiu mam nadzięję , że to coś dobrego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli idzie o pomoc, to musiałbym karty rozłożyć, aby dowiedzieć się konkretnie o co idzie. Wówczas wyszło, że będziesz wsparciem dla owej kobiety, a pod wsparcie można podpiąć niemal wszystko.

Co do zmian: każda ze zmian jest dla nas dobra, ale o tym przekonujemy się po jakimś czasie. Z początku może to być tragedia, która z biegiem sekund, przeradza się w radość, że poszło tak a nie inaczej.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.