Izabela

Proszę O Interpretację

5 postów w tym temacie

Oto mój sen:

Do miasta przyjechał młody chłopak, który przywiózł ze sobą dwie małpy - goryle. Jeden był czarny, trochę mniejszy, drugi natomiast albinos - całkiem biały i znacznie większy od czarnego. Sam chłopak był postrzegany w miasteczku jako lekko "walnięty", szalony... Bo rzeczyiście, tak się zachowywał - śmieszyły go nieśmieszne sytuacje, wypowiadał się czasami bardzo dziwnie, nie na temat, miał szaleństwo w oczach - przypatrywał się wszystkiemu z podejrzeniem. Ale był bardzo przystojny - wysoki, o ciemnych włosach i pięknych oczach.

Ja miałam z nim jakieś zatargi, byłam obrażona, myślałam, że on też na mnie jest. Jednak zawsze gdy przechodziłam obok sklepu zoologicznego, który prowadził, przyglądał mi się w swój szalony sposób. Pewnego zimnego wieczoru stałam pod witryną tego sklepu i czekałam na dziadków, którzy kupowali tam coś dla psa. Stałam tyłem, bo wiedziałam, że chłopak, mimo, iż sprzedaje - gapi się na mnie. Gdy wyszli, ja odwróciłam się i szybko mówiąc "teraz ja tam idę!", weszłam z rozmachem do sklepu. Goryle siedziały sobie na legowiskach, biały po lewej, czarny po prawej stronie. Podawały mi ręce, były zabawne. Chłopak stał i patrzył na mnie, jak bawię się z małpami.

Stanełam naprzeciw niego, spojrzeliśmy sobie w oczy i rzuciliśmy się do siebie, zatapiając usta w cudownym pocałunku! Czułam jak mnie dotyka, jak pieści moje usta swoimi, poczułam jego gorący, wilgotny język. To było niesamowite.

Zamknął slep i poszliśmy na tyły, gdzie miał małe mieszkanie. Położyliśmy się obok siebie na łóżku - nie zamierzaliśmy się kochać. Przynajmniej jeszcze nie teraz... Zapytał: "Jak to się stało?", ja odpowiedziałam: " To chyba działo się już od początku, bałam się Ciebie, ale już wiedziałam..." leżeliśmy tak dotykając się i całując bardzo długo. Wiedziałam już wtedy, że chłopak jest szalony, bo jest zmiennokształtny - dwa razy w miesiącu przemieniał się w ... małpę. :D

Proszę napiszcie co o tym myślicie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy w Twoim życiu pojawił się ostatnio jakiś chłopak,lub podkochujesz się w nim? jeżeli tak,to bardzo wiele wyjaśnia. Druga sprawa to tęsknota za bliskością fizyczną,dotykiem,pocałunkiem.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję. Jednak w moim życiu od dawna jest jeden mężczyzna. Mam z nim bliskość fizyczną każdego dnia, tak jak pocałunki, dotyk. Nie podkochuję się aktualnie też w nikim innym, nie poznałam nikogo takiego... Czy ten sen w takim razie ma świadczyć o tym, że jestem niewierna i szukam nie wiadomo czego podświadomie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Iza, a nie masz żadnych skojarzeń w związku z tym snem? Na tle innych Twoich snów, które tu opisałaś?

Wg mnie temat kręci się w kółko, zauważyłaś? Kiedyś już z Sosnowiczaninem zwróciliśmy Ci na to uwagę.

Albo wyparty problem związany z mężczyznami (poczytaj może trochę o tym? pogadaj z ludkami, którzy się zajmują takimi rzeczami?), albo rozbudzasz się seksualnie szybciej niż Twój związek jest w stanie temu sprostać oczko.gif

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję ślicznie. Nie wiem, mnie jest trudno cokolwiek zobaczyć w tych snach. Są dla mnie dziwne. Ale dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.