tamta

Odczytywanie Myśli

16 postów w tym temacie

Nie jestem pewna czy to odpowiedni dział, ale czy według Was możliwe jest odczytywanie cudzych mysli? Jeśli tak to czy wymaga to umiejętnosci czytającego czy tez zalezne to jest od osoby, ktorej mysli chcemy znac? Czy mozliwe jest, ze calkiem przypadkowo czytamy mysli kolegi/kolezanki?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytać w myślach innych może każdy, chociaż ja bym to raczej nazwał słuchaniem, a nie czytaniem. Najłatwiejsze myśli do usłyszenia, to te, które są powiązane z jakimś silnym uczuciem (np. miłość, nienawiść). Osoby silnie ze sobą związane również odczytują swoje myśli nieświadomie, przez co powstaje u nich złudzenie, że myślą o tym samym. Umiejętności "czytającego" są ważne, ale tak jak wspomniałem, niektóre myśli jest usłyszeć łatwiej od innych. Łatwiej jest również odczytywać myśli osób towarzyskich, które mają bardzo duży kontakt z innymi. Osoby zamknięte odcinają się od innych ludzi. W ten sposób tworzą jakby barierę, dlatego ciężko dostać się do ich myśli.

Odczytywać myśli można na 2 znane mi sposoby:

1. Astralnie dojrzeć myślokształty, które tworzy dana osoba.

2. Usłyszeć w głowie (najłatwiej gdy jesteśmy wyciszeni lub gdy jesteśmy bardzo rozproszeni, że w naszych głowach wręcz panuje chaos). Ta metoda jest łatwiejsza, ponieważ nie trzeba do niej żadnej nauki. Każdy człowiek odczytuje myśli innych, ale większość nie jest tego świadoma. Gdy do ich głów przychodzi jakaś myśl, zaczynają ją traktować jako swoją własną.

Jest jeszcze kilka innych metod, ale wymieniłem tylko te znane mi dobrze i przeze mnie sprawdzone.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eksperymentowałem z tym.

kilka lat temu ja i mój przyjaciel postanowiliśmy uczyć się percepcji poznawczej. Uznaliśmy ze umysł jest kolejnym bodźcem ale ma funkcje wejście i wyjście na raz. nos -czyli zapachy ma opcje tylko wejścia. smak i słuch i wzrok podobnie. jedynie głos jest wyjściem. umysł ma wejście i wyjście na raz.

eksperyment składał się z kilku faz.

faza pierwsza polegała na uwolnieniu tych stref umysłu, które odpowiadają za tak zwany 6 zmysł. nasza początkowa gra przerodziła się w eksperyment. obaj lubimy grać w karty. poker głównie, któregoś pijackiego wieczoru wpadliśmy na pomysł aby zagrać w grę poznania kart. najpierw graliśmy w przekazanie myśli, jeden z nas trzymał losową kartę w ręce aby drugi jej nie widział, nie widział też karty aby nie mógł odczytać czy karta jest znaczona. przekazywał do drugiego umysł myśli związane z tą kartę na zasadzie skojarzeń. z czasem ustaliliśmy ze czerwony kolon ma kilka skojarzeń aby daleko nie odbiegać myślami od koloru czerwonego. np krew. czarny to noc. każda karta z czasem była odczytywana z 100% dokładnością, oczywiście biorąc pod uwagę mała talię kart. bez liczb. czynność wykonywaliśmy na zmianę. zauważyliśmy ze jeden z nas wykazuje większe predyspozycje do wysyłania a drugi do odbierania. z czasem zatarło się to i metoda wysyłania myśli została zakończona.

druga faza polegała na poznaniu niewiadomego. z małej tali kart pozbawionej liczb. wybieraliśmy np 4 czarne i jedną czerwoną kartę. wszystkie leżały na stole siedzieliśmy na przeciw siebie i wskazywaliśmy kartę, która jest czerwona. później rozkładaliśmy 5 losowych kart. i wskazywaliśmy dokładnie jakie są to karty.

po kilku miesiącach czas na fazę trzecią była przekazywanie sobie myśli, wybieraliśmy na początku odizolowane środowisko np cichą knajpkę i jakiś ciemny kont skąd widać otoczenie. w myślach koncentrowaliśmy się na jednej rzeczy która była zmienna i opisywaliśmy ją w umyśle druga osoba musiała opisać to na kartce.

faza czwarta wyszła sama z siebie na imprezie gdzie otoczenie nie było ciche i na tyle stabilne aby móc się skupiać. przekazywanie i odczyt myśli samo bieżny. nasze umysł tak dostroiły się do siebie, ze nie musieliśmy się nad tym koncentrować. wystarczył kontakt wzrokowy aby osoba druga wiedziała co się myśli. doszło aż do momentu wyprzedzania myśli. np po przez podanie czegoś co druga osoba chciała ale nie zdążyła o to poprosić a nawet czasem pomyśleć - zdarzało się to sporadycznie, ale miało związek z poziomem wstawienia.

oczywiście nie podam dokładnych szczegółów jak to wykonywaliśmy, gdyż nie było to ani etyczne ani do końca legalne.

na koniec podkreślę ze na trzeźwo nie wychodziło tak dobrze. podejrzewam ze umysł jest wolny od zahamowań podczas alkoholizacji i można korzystać z tej części umysł, która przeznaczona jest na percepcję poza zmysłową.

na trzeźwo jeden mógł tylko wysyłać, drugi tylko odbierać. co sugeruje ze każdy z nas miał inne predyspozycje.

dodam ze podczas gry w karty dołączali do nas nasi znajomi i traktowaliśmy to jako zabawę zanim stało się to dosłownym eksperymentem.

EDIT:

dodam ze z czasem się to zatarło. jeden z nas musiał się wyprowadzić po za miasto i utrzymywanie kontaktu osobistego stało się problemem. na początku staraliśmy się w ramach dalszego eksperymentu przekazać sobie na odległość myśl o potrzebie pogadania, gdzie nasze rozmowy były prowadzone przez telefon. niestety z biegiem czasu i brakiem kontaktu zdolności te zatarły się. nie do końca ale należy przejść przez element pobudzenia, który jest nie etyczny i nie legalny.

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem właśnie dodać, że środki odurzające (takie jak alkohol) wspomagają tę zdolność.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja się w pełni zgodzę z O&M zdolności takie i inne ma każdy, mniejsze czy większe, kwestia uwolnienia ich. jak i wiary w nie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie pytanie zadałam dlatego, ze przez ostatnie dwa dni znajomi (z klasy) po prostu wiedzą o czym myślę. Np. pisałam wieczorem z przyjacielem i nastepnego dnia w szkole (na lekcji, bo nie dzialo sie nic ciekawego) zaczelam o tym myslec, i w pewnym momencie kolega popatrzyl na mnie i powiedzial pobieznie o czym mysle w tym momencie. Zdarzylo sie tak pare razy, dlatego zaciekawilo mnie to. Wg Was to było czystym przypadkiem? (Dodam ze nie jednemu koledze z klasy sie to udalo.)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż jak widać ta rozmowa z kolegą musiała silnie oddziaływać na Ciebie emocjonalnie, dlatego myśl ta stała się tak wyraźna do odczytu dla innych, jednak nie wydaje mi się by tak bez powodu mogli usłyszeć Twoje myśli na lekcji. Musiałaś chyba wyglądać na (np.) przygnębioną, dlatego Twoi koledzy zaciekawili się tym i zaczęli się zastanawiać: "O czym ona tak myśli?" i stąd wiedzieli o czym myślisz. Jest jeszcze inna prosta możliwość. Zastanów się dobrze, bo może nie wiesz o czymś oczywistym ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bylo w sytuacjach gdy rozmyslalam i rysowalam swoje mysli (a te rysunki sa bardzo takie, hmm... rysuje cokolwiek, byle kreski, i tylko ja wiem co jest na tym rysunku, bo wiem co myslalam rysujac daną kreskę). Przygnebiona nie bylam, ani radosna, ani nic podobnego, tylko zamyslona i wpatrzona w kartke :)

Czy osoby, ktorym udalo sie odczytac moje mysli mogli umyslnie to robic? Bo na to nie wygladalo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W każdym razie musiałaś wyglądać wzbudzająco ciekawość Twoich znajomych. Jak już wspomniałaś o tym rysowaniu to wydaje się to bardziej jasne. Rysując z konkretną myślą stworzyłaś coś na podobieństwo sigila, dlatego każdy kto spojrzał na rysunek mógł tak łatwo dojść do Twoich myśli.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tamta, a zdarzyło się to tylko wtedy, czy zdarza się to częściej?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W każdym razie musiałaś wyglądać wzbudzająco ciekawość Twoich znajomych. Jak już wspomniałaś o tym rysowaniu to wydaje się to bardziej jasne. Rysując z konkretną myślą stworzyłaś coś na podobieństwo sigila, dlatego każdy kto spojrzał na rysunek mógł tak łatwo dojść do Twoich myśli.

Poznalam kiedys męzczyzne,byla to znajomośc w necie.Od pierwzsej chwili pisania wiedzielismy że nadajemy na tych samych falach.Pisalismy te same słowa w wiadomosciach w tym samym czasie.Doszlo do spotkania miedzy nami,na nim odpowiadaliśmy na jakieś pytanie tak samo slowo w slowo, co bylo nawet zabawne.Mielismy taki sam punkt widzenia na każdy temat,chyba odbieralismy się telepatycznie.Gdy pisalismy i nam sie naprzykszylo w tym samym czasie przychodziła wiadomośc z obu stron o przerwie w pisaniu.Pierwszy raz w zyciu spotkalam czlowieka, który tak samo mysli i wypowiada te same zdania co ja.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest znowu rzadkie zjawisko. Nie na tyle by postrzegać je jako jakąś ezoteryczną więź dusz.

Ja mam bardzo duzo znajomych, a tylko z jedna osoba tak mialam i uwazam że nalezy to do nielicznych przypadków

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem w wieku nastoletnim dziewczynę gdzie zdarzało nam się nawet patrząc na stos książek w antykwariacie skupić wzrok na jednej. I to nie z powodu tytułu tylko 'tak jakoś'. Powtarzam - to rzadkie zjawisko w skali człowieka ale pospolite w skali ludzkości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cytat - Ja miałem w wieku nastoletnim dziewczynę gdzie zdarzało nam się nawet patrząc na stos książek w antykwariacie skupić wzrok na jednej. I to nie z powodu tytułu tylko 'tak jakoś'. Powtarzam - to rzadkie zjawisko w skali człowieka ale pospolite w skali ludzkości.

Tak ludzi o parapsychicznych zdolnościach /nad-przyrodzonych ,jak telepatja ,empatia ,mediumizm ,mistycyzm czy jasnowidzenie jest na świecie niewielu .

Ale W grupie ludzi działa energia grupy ( energia psychiczna /duchowa /umysłowa ) i ktoś o większym potencjale umysłowym ,za pomocą telepatycznego połączenia podświadomego , niewidzialnym połączeniem ,wpłynie na myślenie i zachowanie człowieka ,o słabszej psychice ( znam to z wielu lat doświadczenia , teorii i praktyki )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.