graba999

Inwokacja Przed Pracą Z Kartami Tarota

2 posty w tym temacie

Inwokacja przed pracą z Tarotem

(z materiałów Hermetic Order of the Golden Dawn)

Przed każdą pracą z Tarotem, ważnym jest aby upewnić się, czy podchodzisz do kart z neutralnym stanem umysłu. Ani nie będąc zbytnio podekscytowanym, radosnym, lub złym; depresja również jest energią, której nie chciałbyś przekazać swoim kartom Tarota. Dlatego pamiętaj, aby obchodzić się z kartami z Miłością, Prawdą i Wiedzą. Nie wpływaj na nie sztucznymi stymulantami takimi jak wychwalanie czy gniew.

Przed rozłożeniem kart, należy pamiętać o wykonaniu niewielkiej inwokacji. Inwokacja ta nie musi być wypowiadana na głos. Najważniejsze, aby nigdy o niej nie zapomnieć. Pomaga to osiągnąć odpowiedni stan umysłu, byś prawidłowo mógł zinterpretować rozkład Tarota. Również inwokuje to energie pomocne w dywinacji.

Pamiętaj, że pod-świadomy umysł jest bezpośrednim połączeniem do wyższych planów istnienia. Zatem jest ważnym, aby przed pracą z Tarotem zatrzymać się na chwilę i upewnić się, iż otworzyliśmy wrota między pod-świadomym umysłem a wyższym umysłem, lub wyższymi płaszczyznami istnienia. Twoja niższa świadomość, pomimo że może mieć zapamiętane wszystkie karty i ich znaczenia, w żaden sposób nie może dokładnie zinterpretować Tarota. Oto jak wygląda podstawowa inwokacja:

"Inwokuję Hru. Wielkiego anioła tajemnej i ukrytej mądrości. Ciebie, który rządzisz Misteriami Tarota, jak sfinx wzniesiony ponad ziemią Egiptu. Inwokuję Cię, przybądź teraz! Ty, którego potężna ręką jest odbita w chmurach Księgi T, mistycznej i tajemnej księgi ukrytej wiedzy. Ciebie inwokuję teraz! Przybądź, potężny aniele Hru. Przekształć te karty sztuki z obrazów w prawdziwe i dokładne wrota do wyższych światów. Tak aby każdy z tych portali był prawdziwy dla mocy, którą przedstawia. Poświęć i oczyść tą talię. Pod boskim autorytetem YHVH, jedynego mądrego i jedynego Wiecznego. Proszę o to, by posiąść ukrytą wiedzę, abym mógł wychwalać mą duchową naturę i uczestniczyć kompletnie w tajemnicach Boskiego Światła."

W tym momencie możesz zwizualizować Boskie Białe Światło zstępujące nie tylko na Ciebie, lecz również na talię Tarota. W zależności od osobistych preferencji możesz podczas tej inwokacji talię trzymać cały czas w dłoniach, lub położyć ją przed sobą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed  przystąpieniem do pracy z kartami tarota ,nie potrzeba żadnych specjalnych rytuałów ,czy oczyszczania , zewnętrznego pomieszczenia , z negatywnej ,złej i ciemnej energii , tylko jedyne  czego potrzeba ,to tego ,aby samemu oczyścić swoje wnętrze i umysł ,z negatywnych energii psycho-emocjonalnych lub mentalnych czy duchowych negatywnych wibracji ,za pomocą -Medytacji / Modlitwy /Kontemplacji .

Nie musimy na głos wypowiadać żadnych słów ,gdyż wyższe energie duchowe / świetliste , znają nasze myśli i emocje .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.