Gość nazwa

Dlaczego Długi Karmiczne To Tylko 13, 14, 16, 19 I 26?

14 postów w tym temacie

Dlaczego nie ma długów wyrażonych we wszystkich cyfrach? Tzn że ludzie pewne rzeczy mają już w sobie zakodowane i nie mogą mieć odnośnie tego długów z poprzednich wcieleń? Można mieć zaległości tylko w 13(praca), 14(wolność), 16(miłość), 19(władza) i 26(sprawiedliwość) a w innych sferach już nie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, tak zwana karma to coś zdecydowanie bardziej skomplikowanego niż przypisanie do liczby, a liczny do hasla.

Numerologia moze wiele i mówi o czlowieku, ale nie wskazuje na to, co trzeba przerobić lub odciąć z przeszłości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poprostu ciekawi mnie to dlaczego długi zostały wyrażone właśnie w takich liczbach bo np liczby mistrzowskie łatwo sie domyślić, że wszystkie podwójne liczby to wyższy poziom tej pojedyńczej cyfry a długi to dla mnie troche skomplikowane, wiem, że w tarocie np 13 to karta śmierci ale to nie jest wytłumaczenie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, mnie dziwi jak mozna wogole liczbami określac swoje zycie i osobowść :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że można się uzależnić np. od horoskopów,numerologii itd. i potem zamiadst liczyć na swój rozum i intelekt swoje życie oddać np, liczbom :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mysle, ze nalezy uszanowac czyjes poglady, jezeli ktos jest zwolennikiem numerologii,, ma do tego swiete prawo.

A to jest dzial Numerologia a nie "Karma" czy "Horoskopy i uzaleznienia" wiec prosze abyscie ograniczyli oftop.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też racja , należy się szacunek osobie która jest zwolennikiem np. numerologii ,oczywiście taka osoba ma do tego prawo ,jak każdy kto jest zwolennikiem czy zwolenniczką jakiejś idei .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to szanuję, ja tego nie rozumiem. Czytalam kilka książek o numerlogii i nawet był czas, że bardzo chcialam się tym zajać. Ale jak tak głebiej się w temat wgryza to jakoś nie przemawia już do mnie no wolna wola w zestawieniu z numerologią. Bo skoro moje zycie i to co w nim zachodzi to moja wolna wola i moje wybory, to jak liczba ma mnie określac od tego miejsca do tego?

I to co napisała autorka tematu o liczbach długów karmicznych. Przecież mamy tych karmicznych zaszłości tak wiele, więc też nie rozumiem jak liczby mogą je okreslic i uogólnić.

Niee mniej jeśli ktoś się zna na tym i może to jakoś wyjasnić racjonalnie to jestem otwarta na te wiedzę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem dlaczego wszyscy uznali, że jestem fanatyczką poprostu ciekawiło mnie to i myślałam, że na takim forum będę się mogła czegoś dowiedzieć bo tak naprawde to bardzo niewiele wiem na ten temat i w życiu kieruje sie przede wszystkim intuicją a nie liczbami, najpierw trzeba kogoś poznać zamiast od razu oceniać:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu uważasz, ze ktoś cie postzrega jako fanatyczkę? Nic takiego nie ma

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nazwa, nikt cie nie uznaje za fanatyczke. Poki co jeszcze sie nie wypowiedzial nikt zwiazany z numerologia.

Szept, prosze ponownie o trzymanie sie tematu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzymam się, sama chętnie się dowiem czemu tak a nie inaczej :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

troche sie tak poczułam jakbyście myśleli, że jestem fanatyczką w tej dziedzinie w każdym razie dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

Edytowane przez nazwa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie nic nie odpowiedzieliśmy poza tym, że ja jakoś nie bardzo w numerologię wierzę. Ale wciąż czekam na kogoś kto się na tym zna by może wyjaśnił to.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.