mateusz1

Talizman Na Szczęście.

2 posty w tym temacie

Jak zrobić talizman żeby przynośił szczęście? ----Proszę o porady jak wykonać----

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Talizman jest...

dowolnym przedmiotem,

o świeckim lub sakralnym charakterze,

z odpowiednią symboliką bądź nie,

który został odpowiednio naładowany lub konsekrowany tak,

by spełniać przeznaczone mu zadanie."

Już tłumaczę. Talizman może być dowolnym przedmiotem. Może, ale nie musi być to przedmiot sakralny. Może, ale nie musi być wzbogacony w symbole. Najważniejsze jest jednak odpowiednie naładowanie go energią i intencą.

Zacznijmy więc może od samej intencji. "Szczęście" jest to nieco ogólna forma. Każdy może rozumieć ją na różne sposoby i zawiera ona w sobie czynniki wszystkich 4 (5) żywiołów. Jako, że szczęście obejmuje praktycznie wszystkie pozytywne wpływy, można nazwać to inaczej "powodzeniem". Tak więc szykujemy talizman, który ma na celu przyciągać sytuacje o pozytywnym skutku.

Przejdźmy do tworzenia talizmanu.

Jak już wspomniałem, talizmanem może być cokolwiek (np kamień), jednak zanim przejdziemy do ładowania go intencją należałoby go oczyścić. Jest na to kilka sposobów. Najlepsze byłoby oczyszczenie go w rzece. Jeśli jednak nie posiadamy takiej możliwości, można umieścić go pod strumieniem bieżącej wody w zlewie. W trakcie obywania przedmiotu należy wizualizować, że wszelkie energie opuszczają Twój przyszły talizman. Jeśli jednak przedmiot ten nie nadaje się do obmycia w wodzie, można zakopać go w ziemi na jedną noc.

Wygląd talizmanu może być dowolny. Możesz go pomalować na kolor, który kojarzy Ci się ze szczęściem (np. mi się z szczęściem kojarzy żółty). Możesz umieścić na nim różne symbole, które również w jakiś sposób są przez Ciebie kojarzone ze szczęściem. Oczywiście to już zależy wszystko od Ciebie.

Jako, że funkcją tego talizmanu jest przyciąganie szczęścia, to najlepiej byłoby wykonać talizman ten podczas, gdy księżyc przybywa. Informacje na temat fazy księżyca znajdziesz bez problemu w internecie, a nawet w gazecie ;)

Przejdźmy teraz do samego naładowania.

1. Oczyść siebie i przestrzeń, w której będziesz praktykować. Ważne jest, by pozbyć się wszystkich negatywnych myśli. Na oczyszczenie są różne metody. Można do tego użyć np. Mniejszego Rytuału Odpędzania Pentagramu. Wybór pozostawiam Tobie.

2. Teraz należy "uchwycić księżyc". Chodzi tu o uchwycenie esencji magicznej natury księżyca i tchnienie jej w talizman. Używamy do tego gestu "trójkątu manifestacji" (łączymy palce wskazujące i kciuki obu dłoni tak, aby powstał między nimi trójkąt, reszta palców jest złączona i przylega do palców wskazujących). Jeśli w miejscu ładowania talizmanu nie widać księżyca, można go sobie zwizualizować. Powstaną 2 księżyce. Jeden z nich (prawdziwy lub zwizualizowany) i drugi (magiczna esencja). Może nie udać Ci się go zobaczyć, ale ważne, żebyś był świadomy tego, że tam jest.

3. Koncentrując swoją uwagę na 2 księżycu przeciągamy go w kierunku naszego przyszłego talizmanu. Postaraj się utrzymać w trójkącie esencję i podczas przeciągania powtarzaj: "szczęście" lub "powodzenie", to już zależy od Ciebie. Powtarzając te słowa kreślaj ruchami dłoni figurę trójkąta wokół Twojego talizmanu. W ten sposób talizman zostanie naładowany Twoją wolą, intencją oraz energią księżyca. W końcu powinieneś poczuć dziwne uczucie dłoni. Ciężko jest powiedzieć jakie, bo każdy odczuwa je inaczej. Gdy jednak poczujesz, że z Twoimi dłońmi coś się stało, klaśnij i wypowiedz: "Stało się!"

Talizman został naładowany.

4. Podziękuj kosmicznym siłą, które pomogły Ci naładować swój talizman i nakaż im wrócić do siebie.

*Koniec rytuału.*

Dodam jeszcze parę ważnych rzeczy:

1. Jeśli chcesz, by talizman działał, nie możesz temu zaprzeczać. "Nie wiara" unieszkodliwić może nawet bardzo potężnie naładowany talizman.

2. Jeśli talizman ma być zrobiony dla innej osoby, należy ją wcześniej zapytać o zgodę!

3. Jeśli talizman nie będzie już potrzebny, należy go oczyścić lub ukryć tak, by nikt go nie znalazł (można go zakopać, co automatycznie oczyści go z energii).

4. Jeśli talizman z czasem straci na mocy, można go naładować ponownie (również dla wzmocnienia), jednak nie powinno się to stać, a przynajmniej nie w krótkim czasie.

Jeśli zdecydujesz się wykonać tę metodę, to proszę Cię byś umieścił tu na forum swoje doświadczenia i skutki. Dziękuję i pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.