Magii4

Pytanie, Prośba O Pomoc

8 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Dwa miesiące temu poddałam się czemuś takiemu jak uzdrawianie praniczne. osoba która mi to zrobiła, powiedziała tylko ze moja czakra splotu słonecznego była bardzo zanieczyszczona. Zawsze wszystkim silnie się stresowałam i denerwowałam. Teraz po tym wszystkim czuje się jednak znacznie gorzej. Przede wszystkim odczuwam bardzo mało emocji, wcześniej byłam naładowana emocjami, miłością. Teraz nie czuje tego w ogóle. Cały czas odczuwam jakby chęć śmiania się ze wszystkiego to jest strasznie dziwne ( nigdy w życiu taka nie byłam i takiego czegoś nie czułam). Czuję straszne naprężenie ciała, szczególnie z tyłu w plecach, łopatki, ramiona są strasznie naprężone, odczuwam tez silny ucisk karku który dochodzi aż do tyłu głowy, mam zimne ręce i nogi. Poza tym wcześniej odczuwałam silną miłość (zakochanie), mocne uczucia, współczucie. Teraz nie odczuwam tego, stałam się jakby obojętna, dużo mniej impulsywna i ciężko mnie zdenerwować. Tzn denerwuje mnie to co zawsze ale nie czuje złości, stresu. Bardzo źle mi z tym. Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna? I jak można to naprawić??? :zalamka:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleżanka przeżywa coś co nazywa się ZSP.

Po kolei bo tak najłatwiej. (opcja po prawidłowym oczyszczeniu czakr) wykluczając chorobę psychiczną i inne.

Twoje ciało przed oczyszczeniem, z czasem po przez zużycie gromadziło pewne znaczenia energetyczne. Można to opisać tak jakbyś używała czakr jako filtry, które po zanieczyszczeniu wypuszczały ten zgromadzony syf w sobie jak nie sprawny filtr. Układ energetyczno-emocjonalny był zapchany.

Po oczyszczeniu nasze czakry filtrują tą energię prawidłowo. (oczywiście jeśli oczyszczanie odbyło się prawidłowo i zakończyło się prawidłowo) Teraz emocje, które "płyną" w żyłach naszego ciała do czakr są prawidłowo przefiltrowane. Czakra ten nasz filtr blokuje te emocje i zapewne wiele więcej.

Nie staraj się tego naprawiać bo to jest normalny stan energetyczny. Większość zawodowych okultystów jest wypłukana z emocji, emocje nimi nie żądzą. Taki stan pozwala trzeźwo przyjmować pewne kwestie, które są dla ezoteryka i okultysty dość ważne a emocje wpływają na osąd sytuacji np w trakcie jakiś eksperymentów.

Stan poprzedni wróci po zanieczyszczeniu czakr lub gdy nauczysz się kontrolować swoje czakry i emocje.

Na początku polecam poprosić chłopaka o odprężający masaż, a samej zacznij medytować metodą silvi. To pokaże Ci ścieżkę ponad emocjonalną i nauczy Cię kontrolować emocję.

Jeśli oczyszczanie odbyło się nie prawidłowo oczyść się sama. poszukaj w necie lub poproś o pomoc (np mnie ;p )

nie właściwe oczyszczanie np nie pełne lub fragmentaryczne czy cokolwiek podobnego mogło zablokować czakrę całkowicie np zamknąć ją na świat zewnętrzny i przez to blokada w oczuwaniu emocji.

podejrzewam sytuację pierwszą, gdyż napięcie wynika z ZPSu co przyczynia się do gromadzenia emocji gdzie indziej.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleżanka przeżywa coś co nazywa się ZSP.

Po kolei bo tak najłatwiej. (opcja po prawidłowym oczyszczeniu czakr) wykluczając chorobę psychiczną i inne.

Twoje ciało przed oczyszczeniem, z czasem po przez zużycie gromadziło pewne znaczenia energetyczne. Można to opisać tak jakbyś używała czakr jako filtry, które po zanieczyszczeniu wypuszczały ten zgromadzony syf w sobie jak nie sprawny filtr. Układ energetyczno-emocjonalny był zapchany.

Po oczyszczeniu nasze czakry filtrują tą energię prawidłowo. (oczywiście jeśli oczyszczanie odbyło się prawidłowo i zakończyło się prawidłowo) Teraz emocje, które "płyną" w żyłach naszego ciała do czakr są prawidłowo przefiltrowane. Czakra ten nasz filtr blokuje te emocje i zapewne wiele więcej.

Nie staraj się tego naprawiać bo to jest normalny stan energetyczny. Większość zawodowych okultystów jest wypłukana z emocji, emocje nimi nie żądzą. Taki stan pozwala trzeźwo przyjmować pewne kwestie, które są dla ezoteryka i okultysty dość ważne a emocje wpływają na osąd sytuacji np w trakcie jakiś eksperymentów.

Stan poprzedni wróci po zanieczyszczeniu czakr lub gdy nauczysz się kontrolować swoje czakry i emocje.

Na początku polecam poprosić chłopaka o odprężający masaż, a samej zacznij medytować metodą silvi. To pokaże Ci ścieżkę ponad emocjonalną i nauczy Cię kontrolować emocję.

Jeśli oczyszczanie odbyło się nie prawidłowo oczyść się sama. poszukaj w necie lub poproś o pomoc (np mnie ;p )

nie właściwe oczyszczanie np nie pełne lub fragmentaryczne czy cokolwiek podobnego mogło zablokować czakrę całkowicie np zamknąć ją na świat zewnętrzny i przez to blokada w oczuwaniu emocji.

podejrzewam sytuację pierwszą, gdyż napięcie wynika z ZPSu co przyczynia się do gromadzenia emocji gdzie indziej.

A co to jest ZPS?????? Nie wiem czy taki stan jest normalny, takie naprężenie jest bardzo uciążliwe a przez brak emocji to tak jak brak wewnętrznych przeżyć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to znaczy, tak się tylko zastanawiam ...

osoby które piszą swój stan energetyczny z prośbą o radę na forum zdają sobie sprawę że są mazane energetycznie przez wiele osób

i po średnio 2 dniach wychodzą głupoty, rady są sprzeczne (nawet przy pewnych umiejętnościach podpowiadaczy) i takie tam ?

jeśli mnie ktoś pyta jak wygląda jedna ze sztuczek by sobie nie pomóc,

to powiem że prośba o pomoc na forum jest bardzo sprytna :)

niby się o wsparcie prosi, niby się rady dostaje, a jak to wychodzi he he :)

Edytowane przez Sosnowiczanin
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że mój problem został potraktowany żartobliwie. ja nie widzę w tym nic śmiesznego.

Sosnowiczanin - "jeśli mnie ktoś pyta jak wygląda jedna ze sztuczek by sobie nie pomóc,

to powiem że prośba o pomoc na forum jest bardzo sprytna

niby się o wsparcie prosi, niby się rady dostaje, a jak to wychodzi he he "

To nie jest żadna sztuczka, tylko normalne pytanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"sztuczka części podświadomości która ma opory się zmienić" - to nie musi być świadome.

faktycznie nie było to jasne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.