Gość

Jaka tu występuje karma ?

10 postów w tym temacie

Domiś, tak przystępnie poproszę.

Jaki jest rodzaj długu między tymi 2 os.?

I jak go można przerobić?

26.04.1970

3.04.72

Czy tam jest 03.04.1972

Jak tak to 26/8

Nie jestem ekspertem w partnerskich interpretacjach , ale wydaje mi się że chodzi tu o panowanie nad emocjami względem siebie , uszanowanie , akceptacje i pokorę. Odnalezienie w drugiej osobie pozytywnych cech i umiejętności wybaczaniu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy moze pani powiedzieć jaki jest dług miedzy 19.04.1986 a 22.06.1989

Widzę tu związek karmiczny z wibracją 1/19 . Nie chce się zbytnio wypowiadać w partnerskich ponieważ nie posiadam na tyle wiedzy by coś tu komentować.

Napisze tylko tyle że związek ten może mieć do odpracowania dawanie miłości bezinteresownej , bez względu na wszystko.Jedno drugiemu daje, a to drugie nie docenia ,nie dostrzega starań ,poświęcenia. Jednak wszystko jest do przepracowania .

P.S. Może ktoś jeszcze po mnie coś doda :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mozna o to prosic dla jednej osoby, czyli dla mnie?? co ja mam w życiu przerobić i czy zwiazkem mój poprzedni był zwiażkiem karmicznym; ja 26.01.1977; on 29.08.1958; Pls bardzo mocno :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a mozna o to prosic dla jednej osoby, czyli dla mnie?? co ja mam w życiu przerobić i czy zwiazkem mój poprzedni był zwiażkiem karmicznym; ja 26.01.1977; on 29.08.1958; Pls bardzo mocno :lol:

Wasz związek nie był związkiem karmicznych .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a mozna o to prosic dla jednej osoby, czyli dla mnie?? co ja mam w życiu przerobić i czy zwiazkem mój poprzedni był zwiażkiem karmicznym; ja 26.01.1977; on 29.08.1958; Pls bardzo mocno :lol:

Wasz związek nie był związkiem karmicznych .

uff, ulzyło mi...chyba....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry.

Dopiero interesuję się numerologia i chciałabym prosić o pomoc w wyjaśnieniu mi kwestii związku karmicznego. Nie wiem dlaczego wychodzi mi, że byłam w związku karmicznym. Kiedy sprawdzam programem naszą karmę, to chyba jest ona dopiero do przepracowania. 21.04.1982 i 11.07.1985. Najśmieszniejsze jest to, że my się już Spotkaliśmy miedzy 2007-2009. I teraz czy mogę interpretować karmiczność związku tak: mój pierwszy punkt zwrotny pojawia się w jego cyklu formującym? I jeszcze jedno, skoro moja droga zycia wynosi 9 i jego PZ tez ma dziewiątkę to oznacza , ze będziemy musieli się jeszcze raz spotka, bądz on bedzie działa w tym kierunku, czy można to tak interpretować. (Wolałabym nie:) Z góry dziękuję z odpowiedz.

Zapomniałam dodać, nie wiem tylko dlaczego jesteśmy oboje związkiem karmiczny. Bo przy karmie to niby 2 osoby maja coś do przepracowania. Ja mam 9/27. 27 to wibracja karmiczna którą się "przerabia" właśnie poprzez związki. Tylko on ma 9/18 i ja 9/27 to daje związek karmiczny? Coś mi tu nie pasuje. Dziękuję:D

Znowu zapomniałam: przecież 9 to nie jest karmiczna wibracja, ani 18 tylko 27. Poza tym jemu wychudzą karmiczne wibrację, ale 5/14 i 7/16 ale nie pokrywa się to z moja piramidką. Trochę zgłupiałam.

No i chyba rozwiązałam swój problem. Spotykamy się w 2016 roku:) i jego 9/18 oznacza, że pomimo swojej wiedzy i mądrości jaka daje 9 może źle ocenić sytuacje, nasze możliwości i to może być powód rozpadu związku. :D Tak wygrzebałam. Ale czy to prawda:) Eh człowiek to całe życie musi się uczyć:F

Edytowane przez JaiTy
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesteśmy związkiem karmicznym proszę o zerknięcie "fachowym okiem" ja 11.11.1978 i on 25.09.1975 ..dziękuje

W programie wychodzi, że jesteście związkiem karmicznym, ale na interpretacje się jeszcze nie zdecyduje. Za mało mam doświadczania.:D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.