Zoku

Hajo~

15 postów w tym temacie

Witam Was bardzo serdecznie. Już na wstępie stwierdzam, że to może być długie i nudne, więc nie wiem nawet, czy ktokolwiek to przeczyta, ale warto próbować. Jestem Zoku, aczkolwiek nie wiem dlaczego wziąłem sobie taki nick. Przecież ludzie zazwyczaj zwracają się do mnie inaczej na forach, ale to pewnie dlatego, że większość społeczeństwa internetowego mnie zna spod tamtej nazwy, a wolałbym tutaj zacząć tak jakby od zera. Ogólnie mam 16 lat i w tym roku zakańczam swoją naukę w gimnazjum. C: Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do wielu spraw, dlatego robię sobie tutaj konto, aby znaleźć dowody na coś i móc uwierzyć. Jestem racjonalistą, zanim postawię tezę "to było coś nadprzyrodzonego" dochodzę źródeł naturalnych, szukam czegoś co mogło spowodować takie działanie. Kiedy się już nie da - stawiam prędzej nadmienioną tezę. Z natury ekstrawertyk kierujący się logiką. Numerologiczna czwórka, która z cech typowych czwórek ma nie wiele. Również czwórka mi wypada z enneagramu i tam akurat dużo się zgadza. C: Mam taką lekką obsesje na punkcie poprawnego pisania i nie trzeba brać na poważnie tego, że zwracam uwagę komuś, iż źle wstawił przecinek, coś źle odmienił. Robiłem to zawsze i nikt się tym nie przejmował [no poza jednym forum ezoterycznym, gdzie aż ludzi gryzie, że to robię, ale...]. Mój opis można przyrównać bardziej do tych chaotycznych, ale mądra osoba zrozumie. Chciałbym nadmienić, że kocham Sherlocka Holmesa. <3 Kocham również myślenie dedukcyjne i najczęściej staram się je stosować, mistrzem jednak mnie nazwać nie można. c: Miło mi poznać każdą osobę, która napisze na dole i doda coś od siebie [tak, jestem typem człowieka, który lubi komplementy, przepraszam, taka natura]. Jakieś pytania? ; D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło Cię powitac :) Baw się u nas, czytaj i pisz.

Co to jest to w Twoim tekście "C;" ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękować, dziękować.

C: <- To emotka. Takie ":)", ale odwrócone.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej :).

Skąd się wziął Twój nick i czym jeszcze się interesujesz w sferze ezoterycznej i poza?

Pozdrawiam [:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo, Szept. C:

Akana, a więc:

Mój nick wziął się z stąd, że szukałem jakiejś odmiany. Ciągle mam ten sam nick, na każdym forum, a chciałbym gdzieś zacząć od zera, aby nikt mnie nie znał [a osób z internetu zna mnie dużo] więc dałem sobie inny nick. Wziął się z tego, że słuchałem akurat na youtube [yt] "Zoku Sayonara Zetsubou Sensei Original Soundtrack: Kyoushuu no Harmonica" [ogólnie to polecam ten utwór. <3 Kocham tę grę na harmonijce, aż przyjemnie się jej słucha.], a więc tam na początku jest "Zoku" więc sobie wziąłem taki nick. C:

W ezoteryce interesuje mnie siła umysłu, to co człowiek może zrobić przez swój umysł i siłę woli, interesuje mnie też parapsychologia. Świadome śnienie, ale nie wiem czy to jest działn w ezoteryce, ktoś mi kiedyś powiedział, że nie, a więc mogę mieszać. Nie jestem nieomylny, a nigdy nie miałem czasu wgłębić się właśnie w ezoterykę, dlatego szukam pomocy w tej sprawie. Interesuje mnie też sprawa z opiekunami, zwłaszcza, że znam swoją opiekunkę, ale to długa historia i bardzo niewiarygodna, więc wolę jej nie opowiadać, abyście mnie nie za poprawnego i takiego, który czerpie swoją wiedzę z gier RPG.

Poza interesuje mnie chemia, biologia, fizyka, zwierzątka. C: Psychologia. To tak z tego co się jakoś znam. Lubię też mangę i anime, i ogólnie Japonię. No i kocham język angielski i UK oraz USA. <3 Fascynują mnie też książki, ale mało czytam, jednak często jakieś takie porządne coś. Teraz będę zabierał się za książkę Alberta Camusa - "Dżuma". Ostatnio czytałem książkę Paulo Coelho - "Alchemik". A chce jeszcze przeczytać "Czarownica z Portobello". Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje? C:

Dziękuje również za miłe przywitanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, satysfakcjonuje mnie ; D. Mam "otaku radar" i od razu wyczuwam fanów M&A i Japonii :). Jakie tytuły lubisz?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zoku spokojnie, tu nie jednem się kontakty z opiekunami i nie tylko z nimi przytrafiają więc bez obaw. Ja tam jestem ciekawa tej historii z opiekunką, a także kim ona jest i jak się z nią kontaktujesz. Po prostu lubię takie historie.i

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akana, a więc... Przez to, że mam wolnego neta i niektóre strony wczytuje mi kilka minut to czytam mało mang, a oglądaniu anime mogę sobie pomarzyć. Aczkolwiek lubię "Elfen Lied", "Fairy Tail" [Happy <3], "Rave Masters" i w sumie to by było na tyle. Jeszcze "Naruto" to znaczy był fajny, ale teraz to taki tasiemiec, tak samo jak "Bleach". W sumie to musiałbym nadrobić teraz FT, bo mam spore zaległości, ale zawsze internet mi przymula. Jak już działa poprawnie to zamiast czytać mangi na jakiejś stronie to oglądam Pewdiego.

Ciekawy taki radar. Ja tam w sumie jedyny radar jaki posiadam to intuicja co do ludzi. xP Ale to raczej nie intuicja, a moja nadmierna ufność.

Szepcie, a więc to zaczęło się jakiś rok temu, kiedy to nagle pojawił się jakiś byt w mojej głowie, sądziłem na początku, że to jakaś persona z mojej podświadomości, która ma jakiś cel, jednak nie. Było czuć od tego bytu energię i to, że nie jest częścią mojej główki, a czymś oddzielnym. No i te wyższe wibracje. Potem dowiedziałem się, że to może być opiekun, a więc dobra. Dwa miesiące później poznałem osobę, która ma dość sporą wiedzę na temat ezoteryki, kolejny miesiąc później, że ta dusza, z którą rozmawiam, i która jest moim opiekunem jest tylko zastępcą mojego prawdziwego opiekuna, bo moim prawowitym opiekunem jest... Uwaga, dusza dziewczyny, która sobie żyje i o tym doskonale wie. Potem ten zastępca znikł, a następnie dowiedziałem się, że ta dziewczyna ma się mną opiekować jako taki przewodnik. I tak oto tym sposobem mam opiekunkę, z którą gadam na gg. Zabawne, nie? I bardzo nieprawdobodne, dlatego wolałem o tym nie pisać. C: W gruncie rzeczy - to na serio brzmi jak z jakiegoś RPG. O.o"

No i jestem spokojny, aczkolwiek znam reakcje ludzi. Ludzie różnie reagują, na różne bodźce. Na takie historie też różnie reagują.

To kojarzy mi się z piosenką Depeche Mode - People are People. A głównie z cytatem stamtąd:

So we’re different colours

And we’re different creeds

And different people

Have different needs

Co tłumaczy się:

Więc mamy różne kolory skóry

I mamy różne wyznania

I różni ludzie

Mają różne potrzeby

;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawa historia, choć osobiście nie sądze by twoim typowym stróżem był czlowiek. Kazdy ma obok jakas istotę duchową :) Warto rzucić okiem na połączenia wtedy najlepiej widać :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem, że dusza dziewczyny jest moim opiekunem, nie samo wcielenie dziewczyny, a jej dusza. ^^ Ale to raczej logiczne, że na pewno jest coś jeszcze obok mnie. :3

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale dusza jest w niej i nie koniecznie jest juz obudzona

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://nutakugold.club/life-selector-credits/

KW:
LIFE SELECTOR Credits Adder 2021
Free Online Hack
LIFESELECTOR Unlimited Credits
LIFESELECTOR Account With Credits
LIFE SELECTOR Credits Hack Download
LIFE SELECTOR Games Hack
LIFESELECTOR Hacked Account 2021
How To Hack LIFE SELECTOR

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.