Pentothal

Pierścień Atlantów

20 postów w tym temacie

O pierścieniu Atlantów/Atlantydów słyszał chyba każdy. Historia jego powstania owiana jest tajemnicą, a jedni sprzeczają się z drugimi co jest faktem, a co mistyfikacją. Ale ja chciałbym Was spytać o opinię jeśli chodzi o działanie pierścienia. Moja przyjaciółka (dosyć siedząca w tematach 'ezo') jest np. dużą fanką pierścienia Atlantów, choć używa go z rozwagą - mówi, że czuje kiedy potrzebuje go założyć, a kiedy przez pewien czas go nie nosić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele słyszałam o tym symbolu, od pozytywnych opinii do bardzo negatywnych. Na jednym z for są nawet relacje osob, u których ten pierścień wywoałał poważne uszkodzenia skóry na palcach. Taki wniosek wysunęli po tym, jak testowali go z róznych materiałów, od zlota i srebra poprzez stal nierdzewną. Co ciekawe inne obrączki i peirscienie z tych samych stopów metalu takich reakcji nie wywoływały. U niektórych osób wywoływał też ogolne zmęczenie i rozdrażnienie u innych dokładnie odwrotne reakcje, pobudzenia lub uspokojenia.

Z kazdym symbolem należy obchodzić się ostrożnie. Nie ulegać modom i pamietać, że to co dobre dla jednego dla drugiego może okazac sie szkodliwe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście posiadam i noszę taki pierścień. Jest to przede wszystkim talizman ochronny, pierścień pobierający energię, a także symbol niechrześcijański. Należy uważać z nim, tak samo jak z innymi talizmanami. Działanie pierścienia zależy też od palca na którym się go nosi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście posiadam i noszę taki pierścień. Jest to przede wszystkim talizman ochronny, pierścień pobierający energię, a także symbol niechrześcijański. Należy uważać z nim, tak samo jak z innymi talizmanami. Działanie pierścienia zależy też od palca na którym się go nosi.

Tak? A jakim cudem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I po co pisac o jego niechrześcijanskości? Wszystko poza krzyżami i medalikami jest niechrześciajńskie więc to oczywiste. A jak ktoś biega w niedziele do kościoła, a reszte czasu obwiesza się talzmanami czy pierścianiami i siedzi na ezo forach to jest hipokryta a nie chrześcijaninem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie, ale niektórych lepiej uprzedzić, ponieważ z tego co widzę, dużo osób nosi pierścień atlantów nic o nim nie wiedząc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam ze to tylko link, ale nie ma sensu przepisywac calego tekstu, skoro kazdy moze sobie to przeczytac... i przemyslec.

http://instbie.republika.pl/pub_piersatl.html

A tak dla porownania:

Zdjecie niezdarnie wykonanego "oryginalu" zamieszczone w ksiazce, w ktorej "pierscien atlantow" po raz pierwszy wogole zostal wspomniany.

image010.jpg

a ponizej to co jest dzisiaj wciskane ludziom

atlant3.jpg

hmmm... tak jakby "troszkie" inne, nieprawdaz? ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałam przecież powyżej.

Spodziewałem się czegoś więcej...

@Ulf - a ja się wciąż zastanawiam czy to mistyfikacja, czy coś w tym jest ;) Tzn 'coś' na pewno, choćby egregor + autosugestia ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pentho - stawiam na mistyfikacje i autosugestie.

Pewne rzeczy najzwyczajniej z d... wziete zaczynaja zyc wlasnym zyciem.

Najlepszym przykladem jest tu powstanie pojecia-slowa quiz.

"Istnieje także pewien dobrze znana miejska legenda o pochodzeniu tego słowa, głosząca że w 1791 roku, właściciel teatru w Dublinie, James Daly, założył się o to, że w ciągu dwudziestu czterech godzin wprowadzi do użycia nowe słowo. W tym celu wynajął grupę ludzi, którzy otrzymali za zadanie napisać na murach Dublinu słowo-nonsens "quiz". Dzięki temu, w przeciągu dnia słowo to zyskało rozgłos i otrzymało swoje dzisiejsze znaczenie (skoro nikt go nie znał, powszechnie myślano, że to pewien test)."

:rotfl:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak? A jakim cudem?

Nooo, bo wiesz, każdy palec to inny meridian i jedne idą do serca, inne do czakr, a jeszcze inne łączą się z wniebowstąpionymi mistrzami. Uhahaha, buehehe :D.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem czy ktoś jest chrześcijaninem to nie zalezy tylko od tego co na sobie nosi,nasza miłość do Boga jest w nas.Jak ktos nosi jakis amulet to po to aby obronić się przed wpływem zła.Krzyżyk,nasz chrześcijański symbol,nosząc go tez mamy ochrone z niebios.

Edytowane przez AngelXX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oho, widzę, że nastoletni "angelolog" chce robić karierę i na Ezodarze... powodzenia :>

Tu naiwnych idiotów jest mniej niż na ezoforumie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem czy ktoś jest chrześcijaninem to nie zalezy tylko od tego co na sobie nosi,nasza miłość do Boga jest w nas.Jak ktos nosi jakis amulet to po to aby obronić się przed wpływem zła.Krzyżyk,nasz chrześcijański symbol,nosząc go tez mamy ochrone z niebios.

Miłośc do jakiego Boga? Bo ich wielu.

A co do amuletów, krzyżyk to nie nasz symbol, tylko chrześcijan, a tu nie wszyscy są chrześcijanami :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do wspomnianego Pierścienia Atlantów ,odpowiem ze swojego wieloletniego doświadczenia ,a jako że eksperymentowałem z różnymi energiami i wieloma energiami krztałtów ,odpowiem tak :

Pierścień Atlantów jest to zwykły energetyzator organizmu (nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią świata ) ,który ma za zadanie podładować nasze biopole ,nasze tzw. akumulatory wewnętrzne ,czy wzmocnić nas ,noszony przez jakiś czas na odpowiednim palcu ,wzmacnia także nasze organy wewnętrzne (jak gesty palców w jodze - mudry ),nie można zbyt długo nosić owego pierścienia na jednym palcu ,ponieważ grozi to przeładowaniem organizmu energią ,i możemy być np. rozdrażnieni ,poddenerwowani itp. ( powinniśmy poczuć ,w miarę praktyki ile czasu potrzebujemy ).

I tak :

Noszony na kciuku - wzmacna mózg i wątrobę .

Noszony na palcu wskazującym - wzmacnia płuca i jelita .

Noszony na palcu środkowym - wzmacnia serce i grasicę .

Noszony na palcu serdecznym - wzmacnia nerki i pęcherz moczowy .

Noszony na paluszku małym - wzmacnia żołądek i trzustkę .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...no tak, mam i ja taki pierścień i noszę go od czasu do czasu, ale kiedyś miałem okazję rozmawiać z jedną panią, u której takowy pierścień zobaczyłem na palcu i zadałem jej pytanie co do mocy tego pierścienia. Odpowiedziała mi, że uf pierścień najpierw należy powiesić na ludzkim włosie, a następnie jak sam się obróci w kierunku, jaki ziemski magnetyzm zadziała, to należy go zakładać zawsze z tej strony. Nie inaczej bo może to odbić się na naszym samopoczuciu oraz zdrowiu. Chociaż ja uważam, że to, to samo. Czy macie inne spostrzeżenia? Jeżeli tak to bardzo proszę o bliższą informację dotyczącą tego talizmanu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To przesądy ,ta pani nie miała widać dostatecznej wiedzy w magii ,możesz powiesić jakiś cięższy przedmiot ,na nitce czy sznureczku i masz wahadełko ,którym przemawia podświadomość pytającego , http://tipy.interia.pl/artykul_4970,jak-wrozyc-z-wahadelka.html

Czym jest wahadełko i jak je zrobić?

Wahadełko składa się z obciążnika oraz z czegoś na czym można go zawiesić. Zarówno obciążnik jak i coś do jego zawieszenia mogą być jakiekolwiek. Jako obciążnika możesz użyć obrączki, kryształu, kamienia, drewnianej kulki itp. i możesz je zawiesić na nitce, srebrnym czy metalowym łańcuszku, lince, żyłce, tasiemce itp. Sznureczek powinien mieć długość około 30 cm. To właśnie jest wahadełko!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
możesz powiesić jakiś cięższy przedmiot ,na nitce czy sznureczku i masz wahadełko

...rozmawiając z tą panią, ani przez chwilę nie wspomniała o jakimkolwiek wahadełku. Pierścień zawieszony miał tylko się obrócić, i tym samym wskazać odpowiednią stronę jego zakładania, a nie spełniać roli wahadełka. :)/>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.