maria111

A Wróżki?

4 posty w tym temacie

Zastanawiam się, co oznacza stwierdzenie,że wróżba tej osoby zrobiła wrażenie szokujące czy też kimś wstrząsnęla...takie komentarze wystawiają jednej wróżce..wróżka :spam:.piszą"sama o sobie tyle nie wiedziałam" hmmm..zastanawiające..strona tej wróżki,bo można w necie ją znależć nie wyróżnia się,zwyczajna...ale jest tam jakaś tajemnica,chciałam napisać wiadomość,ale nie napisałam.

Nie robimy w ten sposób reklamy.[administracja]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myślałam,że można,gdy sama szukałam dobrej wróżki,to znalazłąm tutaj jakieś namiary,a ale one pewnie zostały już zablokowane,nie zdecydowałam się na żaden kontakt wówczas nawet..przez podejrzliwość i sceptyzm ia takie tam, ale trafiłam na mojąwróżkę i jest ok:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario ale dajesz też post z jej nr telefonu, to już jest spamowanie. Jest regulamin i forum i obowiązują na nim pewne zasady. Nikt nie broni reklamowania się ale też wedlug pewnych zasad.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.05.2012 o 19:23, maria111 napisał:

Zastanawiam się, co oznacza stwierdzenie,że wróżba tej osoby zrobiła wrażenie szokujące czy też kimś wstrząsnęla...takie komentarze wystawiają jednej wróżce..wróżka :spam:.piszą"sama o sobie tyle nie wiedziałam" hmmm..zastanawiające..strona tej wróżki,bo można w necie ją znależć nie wyróżnia się,zwyczajna...ale jest tam jakaś tajemnica,chciałam napisać wiadomość,ale nie napisałam.

Nie robimy w ten sposób reklamy.[administracja]

A żebyś ty wiedziała jakie ,podświadome ,piorunujące wrażenie ja wywołuję ,jak się pojawiam ,jak chodząca  wróżba śmierci :) , fora na których się pojawiałem ,pustoszały .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.