ChoKuRei

Nieczyste Moce Podczas Snu

5 postów w tym temacie

Witam:-)).

Krótk opis mojego snu - sytuacja dzieje sie w starej kamienicy wlasciwie jestem na spotkaniu z kilkoma znajomymi obok tej kamienicy i podczas rozmowy dowiaduje sie ze w tej kamienicy jest jakas energia (sila), ktora jak twierdza jej mieszkancy nie daje im zyc, dzieja sie dziwne rzeczy wokol nich a oni sami zle sie tam czuja. Oni wiedza ze jestem po II stopniu ReiKi i pytaja czy moglbym sprawdzic co sie tam dzieje i oczyscic to miejsce o ile sie da. Gdy wszedlem do tej kamienicy poczulem sie bardzo dziwnie, tak jakby mnie cos przytlaczalo a oni siedzieli wszyscy obok i patrzyli co robie. Poczatkowo wzialem swoje wahadlo Izis i wskazalo ono iz mam doczynienia z negatywna energia wrecz latalo jak szalone mowiac mi ze ta energia jest bardzo silna. Potem przy pomocy tego wahadla wyslalem tyle energii ile bylo trzeba aby zneutralizowac to pomieszczenie. Potem wydarzylo sie cos bardzo dziwnego. Zauwazylem obok siebie nakretke od sloika. Wzialem je do reki i podnioslem. Czulem ze ta nakretka zaczyna drgac w mojej dloni dlatego postanowilem upuscic je jednak ono zawislo w powietrzu i drgalo sobie dalej. Nastepnie zrobilem pzekaz ReiKi i ta nakretka opadla, wszystko jakby wrocilo do normy lecz sen momentalnie sie urwal.

Ma ktoś jakś koncepcje??.

Pozdrawiam,

Marcin:-))

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam.

Nawaliłeś sobie do łba za dużo ezoterycznych artykułów i podświadomość rezonuje nimi podczas snu. Przez pół roku przerzuć się na czytanie Marka Hłaski, napij się, podupcz i zobaczysz, że minie.

Opcja 2: biegaj z wahadłem i różdżką po całej Starówce. W końcu Cię zamkną na zamkniętym oddziale i dadzą śmieszne tabletki po których to minie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen pokazuje że chciałbyś pracować z energią Reiki, Jeśli niedawno miałeś inicjacje to może być naturalna potrzebę wypróbowania swoich umiejętności.

Nie sądzę żeby w tym śnie przyplątało, podczepiło się coś złego, raczej twoja podświadomość chciałaby pomagać dobrym i pogonić złych, taka wewnętrzna potrzeba wykazania się po jasnej stronie mocy :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:oczko:

Dzięki za cenne informacje. Inicjację na II stopień miałem już kilka miesięcy temu ale masz rację pragnę pomagać innym - dobrym dać jeszcze więcej siebie a złym pokazać czym jest miłość. Choć czy są ludzie dobrzy i źli??. My po prostu jesteśmy a dobro i zło to tylko nasze iluzje, w oparciu o które jesteśmy w stanie doświadczyć siebie takimi jakimi jesteśmy :oczko:.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.