simargl

System Społeczny

10 postów w tym temacie



Słowiański ustrój obowiązujący do czasów Chrześcijaństwa i "chrzczenia" Słowian "ogniem i mieczem". Ludzie, którzy trwali przy starej wierze - wedyjskiej - byli po prostu unicestwiani np. palenie czarownic [( wiedźm - wiedźma, ponieważ wied(ze) ma )]. Unicestwiano najlepszych i najmądrzejszych ludzi, a władzę dawano mniej uzdolnionym, takim których można łatwo kontrolować ( z za tylniego fotela). Widzimy obecnie to w naszej polityce - przy władzy są "świnie", a nie ludzie ;)
Taka jest nasza rzeczywistość, lecz jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Walczymy dalej, ponieważ teraz już idzie o los naszych potomków - naszych dzieci. Dzieci to przyszłość - jeżeli wychowamy Je na debili, to jesteśmy przegrani. Naszym zadaniem jest odbudowa KULTURY i naturalnych zdolności ludzi. Dziś nasze mózgi są w "powodzi" fal elektromagnetycznych - radia, telewizory, internet, telefony komórkowe - te wszystkie częstotliwości przechodzą przez nasz mózg i go po prostu blokują - stajemy się ospali, otępiali i nie potrafimy już myśleć. "Myśli" za nas telewizja, podsuwając pod nos informacje i kieruje naszymi emocjami - jesteśmy "zdalniesterowani" ;) jak roboty, mechaniczni i pozbawieni twórczego działania, wyjścia poza schemat.
Na tym kanale oraz na kanale michalxl600 można znaleźć inną wersję rzeczywistości, niż ta serwowana nam przez tv, radio i gazety.
To czy chcecie się zapoznać z DZIEDZICTWEM PRZODKÓW zależy już od was samych.
Pozdrawiam
sgl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słowiański ustrój obowiązujący do czasów Chrześcijaństwa i "chrzczenia" Słowian "ogniem i mieczem". Ludzie, którzy trwali przy starej wierze - wedyjskiej - byli po prostu unicestwiani np. palenie czarownic [( wiedźm - wiedźma, ponieważ wied(ze) ma )]. Unicestwiano najlepszych i najmądrzejszych ludzi, a władzę dawano mniej uzdolnionym, takim których można łatwo kontrolować ( z za tylniego fotela). Widzimy obecnie to w naszej polityce - przy władzy są "świnie", a nie ludzie ;)

Taka jest nasza rzeczywistość, lecz jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Walczymy dalej, ponieważ teraz już idzie o los naszych potomków - naszych dzieci. Dzieci to przyszłość - jeżeli wychowamy Je na debili, to jesteśmy przegrani. Naszym zadaniem jest odbudowa KULTURY i naturalnych zdolności ludzi. Dziś nasze mózgi są w "powodzi" fal elektromagnetycznych - radia, telewizory, internet, telefony komórkowe - te wszystkie częstotliwości przechodzą przez nasz mózg i go po prostu blokują - stajemy się ospali, otępiali i nie potrafimy już myśleć. "Myśli" za nas telewizja, podsuwając pod nos informacje i kieruje naszymi emocjami - jesteśmy "zdalniesterowani" ;) jak roboty, mechaniczni i pozbawieni twórczego działania, wyjścia poza schemat.

Na tym kanale oraz na kanale michalxl600 można znaleźć inną wersję rzeczywistości, niż ta serwowana nam przez tv, radio i gazety.

To czy chcecie się zapoznać z DZIEDZICTWEM PRZODKÓW zależy już od was samych.

Pozdrawiam

sgl

Dział niby tylko dla Mężczyzn, ale jak coś mnie kłuje w oczy to czasem komentuję oczko.gif

Nie wypowiadam się teraz na temat zamieszczonego filmiku, tylko Twojej wypowiedzi, która jest dla mnie jakimś masłem maślanym (bełkotem).

- Co to jest "słowiański ustrój"?

- Będę wdzięczna za uświadomienie mnie, jaki jest związek między Słowianami i starą wiarą a wedyzmem i jeszcze paleniem czarownic... poważnie, przyznaję, że ja na pierwszy rzut oka związku nie widzę i chętnie uzupełnię wiedzę :)

- Przy władzy są mimo wszystko ludzie.

- Co to za tajemnicza organizacja, w imieniu której się wypowiadasz? Używasz liczby mnogiej, więc chciałabym wiedzieć, kogo reprezentujesz. :)

- Co to jest odbudowa naturalnych zdolności ludzi? To znaczy jakich zdolności?

- Kto jest ospały, otępiały i nie potrafi myśleć? My wszyscy? Wy, czyli ludzie w imieniu których się wypowiadasz? Ja nie czuję się ospała i otępiała, serio. A przez mój mózg przechodzą te same fale, co przez Twój, więc chyba nie ma sensu pisać takich dziwnych frazesów. Poza tym wokół mnie jest całe mnóstwo ludzi, którzy są bardzo twórczy i z pewnością daleko im do schematów.

- Czy dobrze rozumiem, że "inna wersja rzeczywistości", serwowana na tym kanale ma uzdrowić świat/ludzi? W jaki sposób? I co to jest "inna wersja rzeczywistości"?

- Poza tym nie widzisz tu jakiegoś bezsensu? Przecież ten kanał w równym stopniu korzysta z tych wszystkich zalewających nasze mózgi złowrogich fal elektromagnetycznych.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To powinno znależć się w dziale Humor :hahaha:

- Co to jest "słowiański ustrój"?

Też chciałabym się dowiedzieć, ale nie liczę na konkretną, opartą na badaniach i faktach historycznych, odpowiedź. Poczekamy...zobaczymy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się dołączam do pytań Lamy i Mariko :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stajemy się ospali, otępiali i nie potrafimy już myśleć. "Myśli" za nas telewizja, podsuwając pod nos informacje i kieruje naszymi emocjami - jesteśmy "zdalniesterowani" ;) jak roboty, mechaniczni i pozbawieni twórczego działania, wyjścia poza schemat.

Przyjmij zatem moje najszczersze wyrazy współczucia.

Trzeba Wam jakoś pomóc w związku z tym? Może troszkę oczyszczania energetycznego?

Jak coś to mamy na forum kilkoro niezłych uzdrowicieli, na pewno wszyscy chętnie pomogą WAM walczyć z tym otępieniem itp.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A poza tym dlaczego akurat słowiański, skoro kultura słowiańska jako taka, oprócz tego, że bardzo różnorodna, była krótkotrwała? Ludy uznawane za słowiańskie osiadły na zajmowanych przez siebie terenach na nie więcej niż 500 lat przed chrystianizacją, a wcześniej - np. na terenach Polski znacznie dłużej osiadłe były ludy celtyckie i germańskie?

Związek między słowiańszczyzną a wedyzmem można znaleźć na siłę. Jedno i drugie to kultura indoeuropejska. Ale podejrzewam, że autor wątku wie, że gdzieś dzwoni, ale nie bardzo wie gdzie i z jakiej okazji.

Edytowane przez Hrefna
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.06.2012 o 21:42, Lama napisał:

Dział niby tylko dla Mężczyzn, ale jak coś mnie kłuje w oczy to czasem komentuję oczko.gif

Nie wypowiadam się teraz na temat zamieszczonego filmiku, tylko Twojej wypowiedzi, która jest dla mnie jakimś masłem maślanym (bełkotem).

- Co to jest "słowiański ustrój"?

- Będę wdzięczna za uświadomienie mnie, jaki jest związek między Słowianami i starą wiarą a wedyzmem i jeszcze paleniem czarownic... poważnie, przyznaję, że ja na pierwszy rzut oka związku nie widzę i chętnie uzupełnię wiedzę :)

- Przy władzy są ludzie 

- Co to jest odbudowa naturalnych zdolności ludzi? To znaczy jakich zdolności?

- Kto jest ospały, otępiały i nie potrafi myśleć? My wszyscy? Wy, czyli ludzie w imieniu których się wypowiadasz? Ja nie czuję się ospała i otępiała, serio. A przez mój mózg przechodzą te same fale, co przez Twój, więc chyba nie ma sensu pisać takich dziwnych frazesów. Poza tym wokół mnie jest całe mnóstwo ludzi, którzy są bardzo twórczy i z pewnością daleko im do schematów.

- Czy dobrze rozumiem, że "inna wersja rzeczywistości", serwowana na tym kanale ma uzdrowić świat/ludzi? W jaki sposób? I co to jest "inna wersja rzeczywistości"?

- Poza tym nie widzisz tu jakiegoś bezsensu? Przecież ten kanał w równym stopniu korzysta z tych wszystkich zalewających nasze mózgi złowrogich fal elektromagnetycznych.

Jak ktoś jest na niskim poziomie świadomości duchowej ,porzebudzenia duchowego (dojrzałości psychicznej /umysłowej  )  i nie chodzi  o IQ ,a SQ - 

Czym jest Inteligencja Duchowa (SQ)?

Człowiek jest jak dom o czterech pokojach – jest pokój ciała, pokój umysłu, pokój emocji i pokój ducha. Mądry człowiek codziennie odwiedza każdy pokój, a przynajmniej w każdym przewietrza.
~ przysłowie hinduskie

 

W dzisiejszych czasach niezwykle istotne staje się dla każdego życie w harmonii. Inteligencja duchowa dotyczy wewnętrznego życia ducha i umysłu oraz ich relacji ze światem zewnętrznym. Jest definiowana jako zdolność adaptacji poprzez integrowanie przeżywanych doświadczeń i nadawanie im uogólniającego sensu. To praktyczna manifestacja duchowości, jest najważniejszą „instancją” pozwalającą człowiekowi na kierowanie biegiem wypadków.

Termin inteligencji duchowej wprowadziła Dohan Zahir w 1997 roku w swojej książce „ReWiring the Corporate Brain”. Według niej i Iana Marshalla przejawem inteligencji duchowej jest myślenie jednoczące opartne na tzw. falach gamma (40 Hz) obejmujące różne i oddalone od siebie części mózgu, których aktywność wzrasta podczas integrowania bodźców oraz medytacji, co doświadczane jest jako poczucie jedności rzeczywistości. Skrót SQ (Spiritual Quotient) oznacza trzeci rodzaj zdolności inteligencji obok IQ (Iloraz inteligencji) i EQ (inteligencja emocjonalna).

Definicje duchowej inteligencji opierają się na koncepcji duchowości odrębnej od powszechnie rozumianej religijności.

Dohan Zahir definiuje 12 zasad leżących u jej podstaw[1]:

  1. Samoświadomość: wiem w co wierzę, znam swoje wartości; wiem, co mnie motywuje.
  2. Spontaniczność: umiejętność bycia w chwili obecnej i reagowania na to, co się aktualnie wydarza.
  3. Podążanie za wizją i wartościami: życie i działanie według wyznawanych wartości i przekonań.
  4. Holizm: widzenie większych wzorów, związków oraz powiązań; posiadanie poczucia przynależności.
  5. Współodczuwanie: umiejętność „odczuwania z” inną osobą/istotą oraz głęboka empatia.
  6. Docenianie różnorodności: cenienie ludzi za ich różnice a nie pomimo ich istnienia.
  7. Pole niezależności: umiejętność stania przeciwko tłumowi i posiadania własnych przekonań.
  8. Pokora: świadomość bycia graczem w dużym przedstawieniu i posiadania swojego miejsca w świecie.
  9. Tendencja do zadawania fundamentalnego pytania „dlaczego?”: potrzeba rozumienia rzeczy i zdarzeń oraz schodzenia do najgłębszych przyczyn.
  10. Umiejętność zmiany postrzegania: umiejętność zdystansowania i spojrzenia na daną sytuację lub problem w szerszym kontekście; widzenie szerszego obrazu.
  11. Pozytywne wykorzystanie przeciwności: umiejętność czerpania nauki na podstawie popełnionych błędów, niepowodzeń oraz cierpienia.

http://malgorzatakwietniewska.com/czym-jest-inteligencja-duchowa-sq/

, to każda nowa wypowiedż będzie chaosem myślowym  i masłem maślanym ,przy władzy nie są ludzie ,a maszyny przybrane w ludzką postać ,lecz bez uczuć i emocji  (empatii  ) ,tzw. androidy 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, kabanos napisał:

Są może na forum jacyś rodzimowiercy?

jA JESTEM SOBĄ ,TRADYCJONALISTĄ ,RODZIMOWIERCĄ

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.