Szept

Warte Polecenia

6 postów w tym temacie

Wczoraj dostałam z wydawnictwa Studio Astropsychologii książkę "Reiki dla zwierząt" autorstwa Fulton Elizabeth, Prasad Kathleen

Już widzę, że książka jest warta polecenia osobom praktykującym reiki na każdym jego etapie, a będących tez miłośnikami czworonożnych pupili. Prócz praktycznych rad jak stosować reiki w pracy ze zwierzętami, oraz na jakie dolegliwości można pomagać, posiada też wiele ciekawych opisów autentycznych przypadków pracy z reiki przy zwierzętach. Co więcej, wiele z nich opisuje zachowania zwierząt przy obecności reiki. Wiele z nich pokazuje jak nasi czworonożni przyjaciele odczuwają i postrzegają reiki, co na pewno może potwierdzić prawdziwość tej metody. W końcu co jak co, ale zwierzęta nas nie okłamią, bo one wolne są od iluzji.

Warto sięgnąć po tę książkę, by wzbogacić swoja wiedzę na temat reiki i pracy z tą energią.

http://www.talizman.pl/reiki-dla-zwierzt-p-5156.html

W tym miejscu proponuję też abyśmy dzielili się ciekawymi pozycjami wydawniczymi dotyczącymi reiki, oraz linkami i artykułami na temat tej metody uzdrawiania, co na pewno pozwoli nam wzbogacic swoją wiedze o reiki.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Szept,jak dla mnie pozycja obowiązkowa ze wzgl. na dość sporą ilość czworonożnych,skrzydlatych i "smokowatych" w domu ;)

Ja ze swojej strony mogę polecić ksiażkę : Edward Rozumowski"REIKI-naturalna metoda uzdrawiania przez nakładanie rąk".

W książce opisane jest wszystko czego uczyłam się na eminarium ze szczegółami.Do tego dokładne opisy energetyki człowieka,czakr,ale również budowy wewnętrznej i rozmieszczenia poszczególnych narządów.Jest trochę filozofii,taoizmu i masa porad praktycznych.

Uważam że książka na prawdę warta polecenia.

Edytowane przez Jadis
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedną z lepszych pozycji o Reiki jest ksiązka wydana przez naszego kolegę z forum Winterstrorma, do której to ksiazki podaje link:

http://reikowisko.org/p/reiki-techniki-ktorych-potrzebujesz-recenzja/336

Jednoczesnie wartym poczytania jest strona reikowisko też pod tym podanym wyzej linkiem. Mało gdzie w sieci można znaleźc tak ciekawe i konkretne wiadomości o reiki, przy tym nie są to wyssae z palca ezobajki ale wiedza oparta na fachowych źródłach oraz doświadczeniu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jedną z lepszych pozycji o Reiki jest ksiązka wydana przez naszego kolegę z forum Winterstrorma, do której to ksiazki podaje link:

Ee, zapewniam, że ja tej zalinkowanej książki nie napisałem ;). Ja ją tylko zrecenzowałem, ta moja się jeszcze robi :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reikowisko też polecam,na prawdę masa konkretnych informacji.

A tak przy okazji"Reiki dla zwierząt" to świetna książka,znowu nauczyłam się parę nowych rzeczy,tym bardziej,że praca ze zwierzętami też wiele uczy :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja znam najlepszą księgę świata -ŻYCIE ,wszystkie formy żyjące na ziemskim globie ( Fauna i Flora ,Oraz Ludzie ) ,mają w sobie energię kosmiczną / naturalną -Rei ki ,Bioenergia :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.