ZiP

Gorąca Prośba O Rozkład

8 postów w tym temacie

Witam

Mam obecnie bardzo skomplikowaną sytuacje życiową, w zasadzie wszystko jest na krawędzi, boje się że swoje rozkłady mogę źle interpretować. Martwię się o swój związek. Mogę w zamian również zrobić rozkład, talią Ettelli lub Crowleya. Proszę jak coś wiadomość na PW. Jak jest to komuś potrzebne ... ur. 12 list. 1984.

Edytowane przez ZiP
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Offtop usuwam, tych co sieją upominam, i proszę o wypowiedź tylko osoby wróżące i chętne podjąć się rozkładu.

Piołun.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staram się kreować przyszłość, tarota głównie używam to zapoznania się z sytuacją aktualną. Takie ujawnianie własnych myśli na papier. Często pokazują to co tak naprawdę siedzi w nas głęboko. A ostatnio mam chaos. I nie wiem w zasadzie co się teraz dzieje. Nawet nie wiem do końca dlaczego. Wiem co będzie jutro i w następne dni (na tyle o ile).

Mimo wszystko dziękuje za Twojego posta. Troszkę wylał mi kubeł zimnej wody na głowę. Bo faktycznie, boję się tego co może być później.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Punkcik Ci daję za Magię, nie za Piołuna :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Knust, dostajesz ostrzeżenie.

I usuwasz post który akurat był jak najbardziej przydatny i na miejscu? Piołun, gówniany z Ciebie moderator, w mojej opinii oczywiście, bardziej przypominasz nakręcaną kaczkę.

Daj warn.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile dobrze pamiętam, zamieściłem tu również post na temat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Celem tego działu nie jest dyskusja na temat tego, czy karty się układają zawsze tak, żeby Pytający je odczytał bez problemu.

Nie jest nim również polemika z moderacją odnośnie tego, czy post był na temat, czy nie był.

Temat zamykam, bo zaczynają się robić przepychanki.

Autora proszę o założenie nowego, OM zachęcam do zapoznania się z "Regulaminem Forum" oraz "Regulaminem Wróżb".

Knusta wyciszam na 24 godziny.

Skargi i zażalenia proszę kierować do Administracji Forum w odpowiednim dziale.

Pozdrawiam, dobranoc.

Piołun

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.